Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No wreszcie jakaś wielka afera z TVP w roli głównej. Zamiast zajmować się jakimiś bzdurami typu okradanie TVP przez ich pracowników byś się zajął poważnymi tematami Panie @k05

Jak już pokazali Tuska w TVP to mogli chociaż kontynuować tradycję i zrobić mu twarz bardziej czerwoną albo chociaż rogi domalować. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sezonie 2023/2024 serial "M jak miłość” oglądało średnio 2,72 mln widzów, o 390 tys. mniej niż w analogicznym okresie rok wcześniej. Produkcja nadal dawała jednak TVP2 pozycję zdecydowanego lidera rynku telewizyjnego.

 

źródło: wirtualne media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"M jak miłość" nigdy nie oglądałem. "Klan" może z 20 lat temu. Ale pamiętam, że natknąłem się na jeden odcinek może z 8-10 lat temu i już wtedy była żenada. Przez pół odcinka Paweł wraz z Pawłem Juniorem szukali po domu psa Tropka. 😂 Już wtedy był problem z ciekawą fabułą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak donosi Pudelek Maciej Dowbor dołączy do prowadzących "Pytanie na śniadanie" i prawdopodobnie poprowadzi program razem z matką. Czułem, że mogło go TVP przekonać, ale z tej racji że to Pudelek to trzeba podchodzić z ostrożnością do takich newsów. Czas pokaże...

 

https://www.pudelek.pl/tylko-na-pudelku-maciej-dowbor-poprowadzi-pytanie-na-sniadanie-razem-z-katarzyna-dowbor-wiemy-kiedy-zobaczymy-ich-na-ekranie-7038043181894400a

 

Dowbor miałby także poprowadzić "The Voice of Poland".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Szefowa "Pytania na śniadania": nie ma już nadętych tancerek i durnych chłopczyków

Od osób zajmujacych kierownicze cstanowiska oczekiwalbym innego języka i jakieś  kultury osobistej. Tą " nadętą tancerkę " nawiasem mówiąc do TVP ściągnęła właśnie ona- do programu "bake - off- ale ciacho".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fanbonda napisał(a):

Od osób zajmujacych kierownicze cstanowiska oczekiwalbym innego języka i jakieś  kultury osobistej. Tą " nadętą tancerkę " nawiasem mówiąc do TVP ściągnęła właśnie ona- do programu "bake - off- ale ciacho".

Szerzej o tej sprawie jest pod tym linkiem gdzie też jest szereg wpisów Pani Dobrzyńskiej: https://telewizja.swiatgwiazd.pl/szefowa-pytania-na-sniadanie-obraza-widzow-i-bylych-prowadzacych-al-kha-190624

Mam nadzieje że jeszcze przed wrześniem szefowa „Pytania na Śniadanie" przypłaci stanowiskiem za swój nie wyparzony język w mediach społecznościowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btawo Iza tak trzeba z tymi "ekspertami" Od Sienkiewicza  . 

Mamy też  komentarz Idy Nowakowskiej 

Cytat

Nie mam zwyczaju wypowiadać się na temat innych, ale trudno pozostawić powtarzające się obelgi bez komentarza, bo wielokrotnie powtarzane kłamstwo staje się prawdą. Kinga do ostatniej chwili, zanim została szefową "Pytania na Śniadanie" udawała moją dobrą koleżankę, chwaliła i podkreślała mój dorobek i profesjonalizm, proponując udział we wspólnych projektach, dlatego jej obraźliwe słowa na mój temat są dla mnie teraz zaskoczeniem — wyznała.

Próba niszczenia przez Kingę wizerunku koleżanki z pracy nie świadczy dobrze o jej profesjonalizmie i uczciwości dziennikarskiej. Bardzo się na niej zawiodłam, ale też wiem, że często emocje biorą górę, i mimo wszystko wierzę, że kiedyś zdobędzie się na odwagę, żeby zadzwonić do mnie z przeprosinami. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos zabrała też Telewizja Polska ale zbyt łagodnie:

Cytat

Na każdą jesteśmy otwarci. Krytyka nie powinna jednak przeradzać się w hejt - podkreślono. Kinga Dobrzyńska zbyt emocjonalnie zareagowała na krytykę pojawiającą się w mediach społecznościowych, za co przepraszamy. 

W moim odczuciu gdyby sytuacja działa się za poprzedniej władzy to z pewnością za działanie Pani Dobrzyńskiej poleciałaby dyscyplinarka. Nawet poprzedniczka obecnej szefowej PnŚ czyli Joanna Kurska mocno powiedziała co myśli o swojej następczyni:

Cytat

-  Jeśli wymienia się bez powodu ukochane twarze, to świadczy o braku szacunku do widzów. Jeśli zatrudnia się do programu wyważonego, ale jednak bliższego wartościom tradycyjnym i konserwatywnym, zblazowane, nieszczere twarze przegranego plastikowego „Dzień Dobry TVN”, to jest to jawne działanie na szkodę TVP.

- Każdemu się wydaje, że może być szefem i może pracować w telewizji. Otóż nie! Ponad 100 tys. straconych widzów. „Pytanie na Śniadanie” zostało zdewastowane przez obecną ekipę „uśmiechniętej Polski”. Nienawiść do TVP zarządzanej przez mojego męża zaślepia tych ludzi do tego stopnia, że kompletnie zapominają o widzach. Ktoś tak arogancki jak obecna szefowa tego programu nie powtórzy naszego sukcesu. Do tego trzeba lubić ludzi. To, co mówi ta kobieta, jest niedopuszczalne i niegodne dziennikarza telewizyjnego a tym bardziej szefa.

- Z Tomkiem Kammelem znamy się ponad 20 lat, pracowaliśmy w różnych miejscach, szanujemy się i lubimy. Jego uwaga o cudzie życia była przyjacielskim gestem wobec kobiety w dziewiątym miesiącu ciąży, która za tydzień urodziła, a cudem życia jest fakt, że ktoś w wieku 48 lat rodzi dziecko. 

- Robienie uwag z tego tytułu jest również nie na miejscu, ponieważ Tomek zwrócił się nie tylko do mnie, ale do wszystkich kobiet w ciąży będących na sali. Tomasz Kammel, Ida Nowakowska i cały zespół „PnŚ” doprowadzili ten program na szczyt, z którego obecna szefowa strąciła go w miesiąc. Żaden program nie może być nr 1 bez profesjonalnych dziennikarzy, a takich miało „PnŚ”, zawodowców, kochanych przez widzów. Poza tym Tomasz Kammel jest nie tylko najlepszym dziennikarzem i prowadzącym na polskim rynku medialnym, ale symbolem TVP pracującym tam od prawie trzech dekad. Decyzje podjęte przez nową szefową są nie tylko niszczeniem programu, ale także działaniem na szkodę spółki.

Jak rzadko to bywa tak tym razem zgodzę się z byłą panią “prezesową" i zarazem dawną prowadzącą „Interwencji" Polsatu. W moim odczuciu Pani Dobrzyńska zdecydowanie popisała się amatorszczyzną przy podejmowanych decyzjach a wygłaszane przez nią tezy na Facebooku tylko przechyliły szalę goryczy. 

 

---

Źródła cytatów: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/pytanie-na-sniadanie-tvp-szefowa-kinga-dobrzynska-krytykuje-izabella-krzan i https://rozrywka.radiozet.pl/seriale/joanna-kurska-miazdzy-nowa-szefowa-pytania-na-sniadanie-zniszczyla-program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że krytyka szefowej "Pytania na Śniadanie" coraz mocniej się nasila. Mariola Bojarska-Ferenc oskarżyła nową szefową „Pytania na Śniadanie” o ageizm i agresję.

 

Cytat

 Oliwy do ognia właśnie dolała Mariola Bojarska-Ferenc, która ujawniła, jak potraktowała ją Kinga Dobrzyńska. Początkowo gwiazda nie chciała się skarżyć, ponieważ liczyła na posadę w „Pytaniu na Śniadanie”. Teraz zdobyła się na odwagę i zdradziła, jak wyglądały jej rozmowy z szefową śniadaniówki TVP.

 

Okazuje się, że Mariola Bojarska-Ferenc w przeszłości współpracowała z Kingą Dobrzyńską, lecz tego nie pamiętała. - Pani Kinga Dobrzyńska zdziwiła się, dlaczego nie piszę do niej „na Ty”, skoro pracowałyśmy prawie 2 lata razem. Przypomniała mi, że była reporterką mojego kącika. Następnie stwierdziła, że skoro ja piszą do niej per „Pani”, to ona także będzie się do mnie tak zwracać. Pomyślałam sobie wtedy, że to jakaś kobieta z problemami, kompleksami i co za agresja w tonie. (…) Oddzwoniła z tonem nastroszonego koguta. Szczerze mówiąc, w dalszym ciągu nie wiedziałam, z kim rozmawiam. Poprosiłam o spotkanie - opowiadała.

 

Mimo wszystko Mariola Bojarska-Ferenc i Kinga Dobrzyńska miały dojść do porozumienia. Dziennikarka czekała aż szefowa „Pytania na Śniadanie” się do niej odezwie, lecz telefon milczał. - W końcu zadzwoniłam w czwartek przed świętami wielkanocnymi. Od tej pory poznałam twarz najgorszą tej kobiety. Powiedziała mi: „odgrzewanych kluch, takich jak Kammel, nie potrzebuję”. Mówiła mi, wulgarnym głosem, że nie chce ze mną współpracować, że mnie nie lubi, była agresywna. Nie spodziewałam się wylewu takich chamskich emocji. Zatkało mnie - zdradziła w Świecie Gwiazd dziennikarka.

 

Oskarżyła Kingę Dobrzyńską z „Pytania na Śniadanie”. „Upokarzanie ludzi i mobbing”

 

Kolejne rozmowy Marioli Bojarskiej-Ferenc i Kingi Dobrzyńskiej miały odbywać się w podobnej atmosferze. - Zaczęła mnie znowu obrażać, że nie ma dla mnie przestrzeni do wspólnej działalności, że mnie nie lubi, zespół mnie nie lubi itd. Ponieważ dalej była niegrzeczna i chamska, odpisałam jej tak: „Kingo, to nie TVPiS i kolesiostwo, które uprawiasz… To ja mówię temu stop. To nie Twoja prywatna stacja i biznes, przypominam. To Spółka Skarbu Państwa. To nie miejsce do obrażania autorytetów, wyzywania itp. (...) Dość poniżania ludzi!” - relacjonowała dziennikarka.

 

„Jak to powiedziałaś o mnie? Stary kotlet? Ageizm to się nazywa... Rozwaliłaś program, ale mnie nie rozwalisz swoim brakiem profesjonalizmu! Boisz się profesjonalistów? Jakie są Twoje osiągnięcia? Nie wiem... Jak nie masz czasu, by wysłuchać propozycji współpracy, to zwolnij się, bo nie o taką TVP walczyliśmy! Myślenie, jak widać, zajmuję Ci dużo czasu, co widać, jak realizowany jest program” - przytoczyła treść wiadomości do Kingi Dobrzyńskiej Mariola Bojarska-Ferenc, po czym dodała, że „gdy restauracja nawala, zmienia się kucharza”.

 

- Pani Kingo, buty z bazarku rzeczywiście cisną. Buty od dobrego projektanta nie cisną. Gdyby Pani robiła dobre rzeczy, mądre rzeczy, to by ludzie to oglądali. (…) Nikt nie ma wątpliwości, że szefem instytucji publicznej winna być osoba o wysokiej kulturze i dorobku w określonej dziedzinie. Nie ma mowy o upokarzaniu ludzi, mobbingu, ageiźmie - zakończyła swój wywód Mariola Bojarska-Ferenc

 

Źródło: Radio ZET/Świat Gwiazd

Edytowane przez Adrian96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Grzegorz Dobek, do niedawna szef serwisu Plejada.pl (Ringier Axel Springer Polska), od lipca br. dołączy do zespołu „Pytanie na śniadanie”. W śniadaniówce Dwójki będzie miał dwie role - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: WM

 

Będzie reporterem w programie i poprowadzi cykl "Czerwony dywan". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kammel domaga się od szefowej „Pytania na śniadanie”, żeby na profilach programu na Facebooku i Instagramie zamieściła skierowane do niego przeprosiny za „naruszenie Jego dóbr osobistych, w szczególności Jego dobrego imienia i godności”. Komunikat ma być widoczny przez siedem dni jako wpis umieszczony najwyżej na profilu.

Gdyby TVP to były standardy BBC to pani Dobrzyńska by już nie pracowała  TVP. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs Miss Polonia 2024 zaczął się właśnie z 12 minutowym poślizgiem. Wcześniej pokazano skróty festiwalu w Opolu. Planowo miały być Superjedynki do 20:30, ale je przedłużono, a na dole był napis, że konkurs znacznie się za chwilę. Ciekawe co się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...