Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O piłkarki ręczne, to się bardzo Ty kiedyś wisłok upominałeś na otwartej antenie. Poprzednie MŚ były pokazywane wyłącznie w TVP Sport i dopiero kiedy Polki niespodziewanie wygrywały to zaczęli ostatnie ich mecze pokazywać w TVP2. Potem w ME pokazywali wszystkie mecze od początku na TVP2, ale tu z kolei była kompletna klapa. Stąd teraz rozwiązanie pośrednie. Najpierw na próbę  w Regionalnej, a jak pójdzie dobrze, to mecze o stawkę pewnie w TVP2. W TVP nie ma przekonania do sportów drużynowych kobiet, bo o ile siatkarze czy piłkarze ręczni poniżej poziomu nie zejdą, to siatkarki czy piłkarki ręczne raz mogą zdobyć medal a raz nie wyjść z grupy. Trudno przewidzieć czy pokazywanie w dwójce ma sens. Dla mnie oczywiście lepiej, żeby jednak mecze reprezentacji były na otwartej antenie w tak popularnych sportach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę, że mecze będą w otwartym kanale. Tylko nie podoba mi się fakt dania mało prestiżowych meczy na antenę Regionalnej. Nie ma tutaj bowiem HD. TVP2 powinna pokazać wszystkie. W Regionalnej to tylko zaburza ramówkę /pasma lokalne/.

 

Rodzinka.pl obejrzana, poziom dalej wysoki. Może to nie jest najlepsza seria, ale ciągle fajnie się ogląda. ;)

 

Latający Klub 2 - "discopolowcy" rozwalili system. ;) Naprawdę świetnie, że taki program ciągle istnieje. Tak sobie pomyślałem - a może tak zrobić koncert z legendami Disco Polo i pokazać go na Dwójce. Kiedyś emitowali koncerty disco polo, ale to 20 lat temu.

 

O 22:35 "Kill Bill" - polecam. Za tydzień część druga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O piłkarki ręczne, to się bardzo Ty kiedyś wisłok upominałeś na otwartej antenie. Poprzednie MŚ były pokazywane wyłącznie w TVP Sport i dopiero kiedy Polki niespodziewanie wygrywały to zaczęli ostatnie ich mecze pokazywać w TVP2. Potem w ME pokazywali wszystkie mecze od początku na TVP2, ale tu z kolei była kompletna klapa. Stąd teraz rozwiązanie pośrednie. Najpierw na próbę  w Regionalnej, a jak pójdzie dobrze, to mecze o stawkę pewnie w TVP2. W TVP nie ma przekonania do sportów drużynowych kobiet, bo o ile siatkarze czy piłkarze ręczni poniżej poziomu nie zejdą, to siatkarki czy piłkarki ręczne raz mogą zdobyć medal a raz nie wyjść z grupy. Trudno przewidzieć czy pokazywanie w dwójce ma sens. Dla mnie oczywiście lepiej, żeby jednak mecze reprezentacji były na otwartej antenie w tak popularnych sportach.

Zaczepiłeś mnie to ja muszę zaczepić Ciebie. Gdybyś znał ramówkę  to wiedziałbyś,że trzy spośród pięciu meczów w fazie grupowej w piłce ręcznej, w tym dwa pierwsze będą w TVP2 .Więc twój wywód,że transmisje w Dwójce są zależne od rezultatu Polek są błędne. Nie przypominam sobie,żebym się upominał o piłkarki ręczne, bo się nie upominałem. Kolejny raz mijasz się z prawdą. Szkoda.

Zamach, smutek.. tylko na pokaz, The Voice leci normalnie. Hipokryzja TVP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wisłok, nie obrażaj się o byle co kolego. Na starym forum pisałeś, że TVP nie pokazuje piłkarek jakby z pretensją, a ja odpisałem, że się tym pies z kulawą nogą nie zainteresował przed MŚ - w przeciwieństwie do meczów mężczyzn. Ja wtedy broniłem wyboru tylko TVP Sport, a ty chciałeś chyba żeby to było też na otwartej antenie. Dopiero jak zaczęły wygrywać, to nagle mecze też pokazywała TVP2. O tym pisałem. Sorry jeśli źle zinterpretowałem Twoje wtedy intencje. Nie chcę przeinaczać, czy wciskać kłamstw na Twój temat, ponieważ do niczego mi to nie jest potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinkę oglądałem, odcinek wyszedł im bardzo dobry, A co do podejścia TVP, zgodzę się z wislokiem, mogliby zrobić jakiś specjalny program publicystyczny. Włoska RAI zrezygnowała na pierwszym kanale z nadania rozrywkowego show i puściła na antenę specjalne wydanie programu "Porta a porta" z udziałem m.in. ministrów rządu włoskiego oraz orkiestry karabinierów, która zagrała "Marsyliankę".

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do "1 z 10", nie wyobrażam sobie innego prowadzącego, niż T. Sznuk. Ale jeśli w przyszłości zajdzie taka sytuacja (oby jak najpóźniej), że dotychczasowy prowadzący nie będzie już mógł prowadzić, to wolałbym, by program kontynuowano z innym dobrym prowadzącym. Ten teleturniej jest na tyle wartościowy, że powinien być w telewizji jak najdłużej. Sam jestem fanem tego programu i staram się oglądać każdy odcinek.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamach, smutek.. tylko na pokaz, The Voice leci normalnie. Hipokryzja TVP.

To raczej brak pomysłu i środków na realizacje czegoś odpowiedniego. Zamach, zamachem - TVP nie stać na ignorowanie zysku z programu. Po co rujnować ramówkę przesunięciami, skoro sprawa nie dotyczyła bezpośrednio nas? W Polsce żałoby nikt nie ogłaszał. Świat się nie skończył.

 

Nie, żebym był fanem tego programu. Po prostu uważam, że w końcu zareagowano normalnie. W przeszłości, z powodu mniejszych tragedii, ramówki zmieniali nawet na kilka dni. Nic nie szło wtedy normalnie obejrzeć. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamach, smutek.. tylko na pokaz, The Voice leci normalnie. Hipokryzja TVP. 

Nie dotyczy to bezpośrednio Polski, wystarczyć powinno to, że w głównym programach informacyjnych jak i kanałach od piątkowego wieczoru nie ma innego tematu. Kto chce, może oglądać, kto nie chce to ma wybór ponad setki innych kanałów. Ty też masz ten wybór. I dodam, że na samym początku "The Voice of Poland" wspomniano o zamachach we Francji.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP2 dobrze zareagowała. Wzmianka w The Voice of Poland wystarczy. Pacyfa na koniec też. Ponadto "Panorama" też poświęciła czas na to. Jutro u Lisa pewnie też temat zamachu. A usunięcie Fantomasa dzisiaj to zrozumiałe.

 

A czy w "Mam talent" wspomniano o tym, co się stało we Francji? Prowadzący na początku coś wspomnieli? No chyba nie.

 

wislok - nie ma żałoby u nas, więc The Voice mogło polecieć normalnie. Więc w czym problem? Fantomas to film francuski. Być może uznali, że nie wyemitują, bo... Sam nie wiem.

 

1 z 10 z innym prowadzącym? Może... Ale na razie dalej prowadzi Sznuk.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do "1 z 10", nie wyobrażam sobie innego prowadzącego, niż T. Sznuk. Ale jeśli w przyszłości zajdzie taka sytuacja (oby jak najpóźniej), że dotychczasowy prowadzący nie będzie już mógł prowadzić, to wolałbym, by program kontynuowano z innym dobrym prowadzącym. Ten teleturniej jest na tyle wartościowy, że powinien być w telewizji jak najdłużej. Sam jestem fanem tego programu i staram się oglądać każdy odcinek.

A ja uważam, że po Sznuku powinien być koniec programu, bo dadzą jakiegoś w stylu "Ibisza" i klimat siądzie. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP2 dobrze zareagowała. Wzmianka w The Voice of Poland wystarczy. Pacyfa na koniec też. Ponadto "Panorama" też poświęciła czas na to. Jutro u Lisa pewnie też temat zamachu. A usunięcie Fantomasa dzisiaj to zrozumiałe.

 

A czy w "Mam talent" wspomniano o tym, co się stało we Francji? Prowadzący na początku coś wspomnieli? No chyba nie.

 

wislok - nie ma żałoby u nas, więc The Voice mogło polecieć normalnie. Więc w czym problem? Fantomas to film francuski. Być może uznali, że nie wyemitują, bo... Sam nie wiem.

 

1 z 10 z innym prowadzącym? Może... Ale na razie dalej prowadzi Sznuk.

W czym problem?? Po prostu nie rozumiem takich działań TVP - że usuwa jedne pozycje, bo nie wypada ich nadawać, czyli uznają,że sprawa nas dotyczy,a z drugiej nadają normalnie program rozrywkowy jakby nigdy nic.. Albo podpisujemy się pod zdaniem, które tak pięknie powtarzają za szefem MSZ ,że wszyscy jesteśmy Francuzami i wspólnie przeżywamy żałobę nie emitując programów typu The Voice of Poland albo sobie darujmy tą hipokryzje w stylu TVP- ciemne ubrania, miny marsowe itd. 

Oczywiście mogło polecieć,ale czy powinno - tutaj wyraziłem swoje wątpliwości, do czego mam prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołanie komedii jest zrozumiałe, film w którym śmiech jest podstawą byłby nie na miejscu. Natomiast nie przesadzajmy z programami śpiewanymi. Czy jak w Polsce coś by się zdarzyło, to francuskie, niemieckie, włoskie telewizje by odwoływały Voice of, Mam talent itp. Pytanie retoryczne.

Edytowane przez widz666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibisz w 1 z 10, już to widzę. ;) Nie pasuje do tego programu i tyle. Na razie Sznuk dalej prowadzi, i oby jak najdłużej.

 

Fantomas mógł polecieć normalnie, gdyby nie paryskie zamachy. A tak to zmienili na film K-9.

 

Wczoraj Familiada znów miała 3,1 mln. Przypomnę link o średniej oglądalności - http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/1-90-mln-widzow-familiady-tvp2-zdecydowanym-liderem-rynku. Czy taki wynik, po 21 latach emisji, to sukces? Moim zdaniem tak. Dalej chętnie oglądam. Kultowe kawały Karola, rywalizacja dwóch drużyn, czasem kultowe odpowiedzi ;). I tak dalej. Po prostu klasa.

 

Aha - jeden z tygodników napisał, że Durczok ma zastąpić Lisa w Dwójce. To ciekawe, z jednej strony dobrze, no ale z drugiej ten ostatni skandal... Ale zobaczymy, to na razie tylko spekulacje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołanie komedii jest zrozumiałe, film w którym śmiech jest podstawą byłby nie na miejscu. Natomiast nie przesadzajmy z programami śpiewanymi. Czy jak w Polsce coś by się zdarzyło, to francuskie, niemieckie, włoskie telewizje by odwoływały Voice of, Mam talent itp. Pytanie retoryczne.

Skoro Włosi odwołali jak pisze tu Krk swój program rozrywkowy to możliwe,że 10.04.2010 r. Rai czy inna stacja postąpiła podobnie. Oczywiście tego nie zweryfikujemy teraz.  Jak był zamach z 11.11 to stacje główne zmieniały swoje ramówki dość znacząco. 

Spekulacje odnośnie Kamila Durczoka nie mają większego sensu jak wiadomo,że idzie nowe. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibisz w 1 z 10, już to widzę. ;) Nie pasuje do tego programu i tyle. Na razie Sznuk dalej prowadzi, i oby jak najdłużej.Fantomas mógł polecieć normalnie, gdyby nie paryskie zamachy. A tak to zmienili na film K-9.Wczoraj Familiada znów miała 3,1 mln. Przypomnę link o średniej oglądalności - http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/1-90-mln-widzow-familiady-tvp2-zdecydowanym-liderem-rynku. Czy taki wynik, po 21 latach emisji, to sukces? Moim zdaniem tak. Dalej chętnie oglądam. Kultowe kawały Karola, rywalizacja dwóch drużyn, czasem kultowe odpowiedzi ;). I tak dalej. Po prostu klasa. Aha - jeden z tygodników napisał, że Durczok ma zastąpić Lisa w Dwójce. To ciekawe, z jednej strony dobrze, no ale z drugiej ten ostatni skandal... Ale zobaczymy, to na razie tylko spekulacje.

Co do Familiady to w 2225 odcinku była nauczycielka wychowania fizycznego z naszego gimnazjum w drużynie Szalonych Babek. Czy w tym programie były jakieś osoby z waszego miasta, które znacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Familiadzie ostatnio nie zauważyłem żadnego kaliszanina. Pytałem się o wynik. ;) Czy po 21 latach taka oglądalność to sukces?

 

O Durczoku - już nieaktualne, TVP zdementowała plotki, jakoby miał się pojawić w takiej Dwójce - http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/polsat-i-telewizja-polska-dementuja-nie-chcemy-zatrudnic-kamila-durczoka.

 

U Lisa był wątek zamachu. Ale nie całość. Było i o TK, i o reformach nowego rządu. I tyle. Trochę tak nietaktownie - "cały program o zamachu", a tu jednak weszły i inne tematy.

 

Sylwester w Dwójce bez przerw reklamowych. To się ceni i w tym roku już wiem, gdzie oglądać. Teraz tylko czekać na listę wykonawców. Bo prowadzących to wezmą pewnie z "The Voice". W Polsacie pewnie będzie to, co zwykle. TVN nie wiadomo.

 

Oferta świąteczna nie powala. Wieczorem kabarety, ale głupotą Barwy szczęścia w WIGILIĘ. Naprawdę nie można odpocząć od tego tasiemca w wigilię? Ale w Sylwestra już nie ma. Jeden z dziesięciu cały czas premiery do końca roku /poza meczami, weekendami, 24, 25 i 31 grudnia/.

 

A - jeszcze jedno - to co ma emitować Dwójka zamiast "prymitywnych kabaretów", jak to mówią?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast "prymitywnych kabaretów" wolałbym zobaczyć w ramówce pasmo dokumentalno-popularnonaukowe. Trudno przewidzieć, czy na gruncie TVP coś w stylu Galileo czy DeFacto mogło się sprawdzić. Poziom 2.0 parę lat temu na niezłym poziomie, ale los tego programu był kruchy. Ale mimo wszystko coś w tym rodzaju po części może służyć realizacji misji mediów publicznych. Zresztą o takiej porze Dwójka nie za bardzo ma z kim walczyć o oglądalność, bo to przecież pora niezbyt atrakcyjna dla reklamodawców.

 

maciejolek, to już od wielu lat normalka, że hitowe tasiemce Dwójki pojawiają się także w Wigilię. Z drugiej strony w Jedynce w tym dniu Reklama dzieciom, czyli ofert suplementów diety czy "superkredytów" wtedy w TVP pewnie nie doświadczysz.

Edytowane przez DolbyStereo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...