Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I to raczej z powodu jutrzejszej kanonizacji w Watykanie zdecydowano o zmianie w ramówce. Jedynka robi tak dość często, i moim zdaniem to dobre rozwiązanie, bo widać że stacja reaguje na bieżące wydarzenia.

Przecież ten film i tak został przewidziany na dziś na 14:55 więc w dzień kanonizacji. Nie wiem więc po co te zmiany. Zwłaszcza, że usunięto z ramówki bardzo ciekawy film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film "Biegnij, chłopcze, biegnij" na pewno nie jest denny. I raczej mało prawdopodobne, że oglądalność filmu o matce Teresie będzie wyższa. Obstawiam, że w grupie komercyjnej jakieś niedobitki to oglądały.

 

Wislok, pozwól że sam ocenię co i kiedy będę oglądał. TVP jest publiczną telewizją i pozwolę sobie ją krytykować jako ten który ją finansuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to włoska RAI Uno też emitowała dziś film o Matce Teresie (ten włoski z 2003). Według ramówki dla prasy dzisiaj o 14:55 Jedynka miała wyemitować wczorajszy film "Listy Matki Teresy". Co ostatecznie puszczono? (pytam bo nie miałem wtedy możliwości oglądać TV, gdyż jeździłem sobie na rowerze po okolicznych terenach)

 

Są już emitowane zapowiedzi jutrzejszego teleturnieju "Ja to znam!" (zmieniono nazwę), i okazuje się, że programu nie będzie prowadził Mikołaj Cieślak, a Robert Rozmus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film "Biegnij, chłopcze, biegnij" na pewno nie jest denny. I raczej mało prawdopodobne, że oglądalność filmu o matce Teresie będzie wyższa. Obstawiam, że w grupie komercyjnej jakieś niedobitki to oglądały.

 

Wislok, pozwól że sam ocenię co i kiedy będę oglądał. TVP jest publiczną telewizją i pozwolę sobie ją krytykować jako ten który ją finansuje.

Nigdzie Ci nie zabraniam, a jedynie odpowiadam dlaczego TVP być może uznała za stosowne tyle miejsca jej poświęcić. To istotna różnica. TVP jest stacją ogólnotematyczną, więc i katolicy powinni mieć w niej swoje pozycje. 

@Up jury w Top Chef Gwiazdy jest teraz trzyosobowe : Nowak, Amaro, Wachowicz. Bez G. Łapanowskiego. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jury w Top Chef Gwiazdy jest teraz trzyosobowe : Nowak, Amaro, Wachowicz. Bez G. Łapanowskiego.

Żeby uzupełnić informacje @wisloka program będzie miał prowadzącego: Maćka Rocka.

...............

Kapitalny odcinek nowej serii Rancza. Ten odcinek byl bardzo śmieszny, bardziej by pasował to kategorii serial komediowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według regulaminu programu odcinki z gwiazdami mają być do końca października, potem będą ze zwyczajnymi uczestnikami. Ciekawe czy to będzie gdzieś w sieci dostępne, bo jak czytam komentarze, to okazuje się, że to dziadostwo straszne było, co mnie nieco martwi, bo szczerze myślałem, że to będzie miało jakiś poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...