Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od 5 września o godz. 8:35 będzie emitowane specjalne wydanie programu ''Pełnosprawni'', poświęcone Igrzyskom Paraolimpijskim Rio 2016.

 

Program ''Co słychać, Polsko?'' nie wystartuje jednak 5 września (prawdopodobnie wystartuje po zakończeniu ''Wspaniałego Stulecia: Sułtanki Kosem''). Natomiast tego dnia wystartuje o godz. 20:30 nowy program pt. ''Ja to wiem'', we wtorek, 6 września o godz. 22:45 powróci program ''Firmowe Ewolucje''.

 

W środę, 7 września o godz. 20:30 pojawi się nowy program ''Hit! Hit! Hurra!'', gdzie tego samego dnia o godz. 23:00 zostanie wyemitowana Ceremonia Otwarcia z Igrzysk Paraolimpijskich Rio 2016, a od czwartku, 7 września o godz. 23:25 będą relacje z Igrzysk Paraolimpijskich Rio 2016.

 

W sobotę, 10 września będą emitowane programy ''Na zdrowie'' (10:35) i ''Zatrzymaj chwilę'' (11:10). W niedzielę, 11 września pojawią się nowe programy ''Weterynarz z sercem'' (10:20) i ''Zakochaj się w Polsce'' (11:20).

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że we wrześniu nie zobaczymy programu ''Co słychać, Polsko?'' według ramówki-cennika Biura Programowego TVP na wrzesień 2016.

 

W poniedziałek, 12 września będzie o godz. 20:25 ''Wielki Test o Zdrowiu'', a od poniedziałku do piątku o godz. 15:20 będą emitowane reportaże z cyklu ''Obserwator''.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIOOLE - część premier seriali masz opisaną w moim poście z 12 sierpnia (premiery serialowe: wtorkowa od 30.08., czwartkowa od 1.09., sobotnia od 3.09., niedzielna od 4.09.).

 

Zaskoczył mnie powrót Firmowych ewolucji (wtorek od 6.09. o 22:45), tym bardziej że Kryptonim szef (który mniej więcej w tym samym czasie startował) nie jest kontynuowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o program ''Kryptonim Szef'', to moim zdaniem był bardzo dobrym programem, pokazującym jak dyrektorzy firm wcielają się w postać zwykłych pracowników własnych firm (np. właściciel restauracji ''Sphinx'' wcielił się w postać kucharza własnej restauracji). Szkoda, że TVP1 nie planuje kontynuacji tego programu, jednak muszę powiedzieć iż oryginalna wersja ''Kryptonimu Szef'' leci teraz na Fokus TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmowe ewolucje nie miały dobrej oglądalności, bo były emitowane po 22:00 oraz nie były zbyt dobrze reklamowane (choć ja traktowałem ten program jako uzupełnienie "biznesowej środy" na TVP1).

Kryptonim szef to kolejny przykład programu o dobrej oglądalności, który nie został kontynuowany.

Podobnie jest z kolejnym odcinkiem Polizeiruf 110 z polskimi aktorami i będący koprodukcją TVP i RBB - w Niemczech został wyemitowany 17 kwietnia, a w Polsce wciąż nie miał premiery (pierwszy odcinek został w Polsce wyemitowany w tym samym dniu co emisja niemiecka, tylko że z ponadgodzinną różnicą; także miał dobrą oglądalność); jeżeli jednak miał polską premierę, proszę o datę tejże emisji - możliwe, że przegapiłem.

 

Można jeszcze podać parę programów, lecz ograniczyłem się w tym poście do dwóch czynników:

1) emisja w ciągu ostatnich 2 lat

2) emisja była na TVP1

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co słychać, Polsko?" ma być dopiero późną jesienią: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp1-przesuwa-na-pozna-jesien-start-co-slychac-polsko#

 

Choć tak szczerze to nie zdziwię się, jak w ogóle tego programu nie będzie w ramówce.

 

Tak przy okazji: lecą już nowe zwiastuny 10 serii Rancza, będzie dużo aluzji, tak jak zawsze w tym serialu.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 września zostanie wyemitowany ostatni odcinek ''Wspaniałego Stulecia: Sułtanki Kosem'', jednak 13 września nadal ten serial będzie kontynuowany (pewnie będą powtarzali od 1 odcinka), co dla mnie jest to wielką przesadą. TVP przesadza z ilością tureckich seriali, tak samo jak Polsat z ilością paradokumentów.

 

W środę, 14 września o godz. 22:30 będzie emitowany cykl dokumentalny ''Nasz Świat w Jedynce''.


Edyta Górniak, Hirek Wrona i Bartek Caboń w jury programu ''Hit, Hit, Hurra!'':

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/edyta-gorniak-hirek-wrona-i-bartek-cabon-jurorami-w-dzieciecym-talent-show-tvp1

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest emitowany koncert pt. ''Muzyczne Hity Teleexpressu'' z okazji 30-lecia programu w Uniejowie i muszę powiedzieć, że ten koncert mi się nie podoba i jest wręcz za nudny. Artyści grają jakby byli na stypie, a nawet nie pokazują archiwalnych nagrań ''Teleexpressu'' sprzed lat.

 

Myślałem że to będzie koncert wspomnieniowy, z archiwalnymi nagraniami i anegdotami (szkoda że nie zaproszono zagranicznych artystów, którzy w czasach ''Teleexpressu'' w latach 80 i 90-tych byli popularni - mam tutaj na myśli Limahla, Sabrinę czy Samanthę Fox). Po prostu ten koncert był zrobiony z ''biedy'' - tak muszę powiedzieć.

 

Dzisiaj także oglądałem w TVP1 film dokumentalny po ''Agrobiznesie'' i zauważyłem, że lektorem tego dokumentu jest dziennikarz TVP Sport Maciej Jabłoński.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest emitowany koncert pt. ''Muzyczne Hity Teleexpressu'' z okazji 30-lecia programu w Uniejowie i muszę powiedzieć, że ten koncert mi się nie podoba i jest wręcz za nudny. Artyści grają jakby byli na stypie, a nawet nie pokazują archiwalnych nagrań ''Teleexpressu'' sprzed lat.

 

Myślałem że to będzie koncert wspomnieniowy, z archiwalnymi nagraniami i anegdotami (szkoda że nie zaproszono zagranicznych artystów, którzy w czasach ''Teleexpressu'' w latach 80 i 90-tych byli popularni - mam tutaj na myśli Limahla, Sabrinę czy Samanthę Fox). Po prostu ten koncert był zrobiony z ''biedy'' - tak muszę powiedzieć.

 

Dzisiaj także oglądałem w TVP1 film dokumentalny po ''Agrobiznesie'' i zauważyłem, że lektorem tego dokumentu jest dziennikarz TVP Sport Maciej Jabłoński.

 

A ja mam zupełnie inne odczucie ws. koncertu. Genialne aranżacje utworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP1 nie pokaże wiosną 2017 roku drugiego sezonu ''Dziewczyn ze Lwowa'':

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp1-nie-pokaze-wiosna-2017-r-drugiego-sezonu-dziewczyn-ze-lwowa_1

 

Znika emitowany przed ''Teleexpressem'' program ''Pegaz Flesz'', TVP1 wzmocni ''Teleexpress'' powtórką ''Komisarza Alexa'':

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp1-wzmocni-teleexpress-serialem-fabularnym-znika-pasmo-kulturalne-pegaz-flesz_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program "W 25 minut dookola Igrzysk" (produkcji MKOlu, nie TVP) rozpoczął się kilka minut wcześniej (ok. 11:17), niż to było zaplanowane w EPG (w EPG emisji porannej mam 11:25).

 

Ktoś oglądał w nocy? Jak się miała sytuacja z tym programem?

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...