Skocz do zawartości

Nowości Cyfrowego Polsatu


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Romarowi Ferdek przy skanowaniu chyba zaliczył zwisa i zgubił część nazw - może dlatego pomyślał, że to nowe testy (wtedy je Ferdek dopisał na końcu jako nowe) :P

 

Póki co nic nowego nie widzę, sprawdziłem jeszcze poszczególne tablice - PAT, SDT i EIT czyste - nic podejrzanego - tyle jest co było.

 

13108 to ten stary test; 13111 i 13112 już nie ma - kto wie, może a chwilkę włączyli i miałeś fart - w każdym razie już po nich śladu nie ma. Może coś kombinują - zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już co niektórzy popadali w autosugesteie

 

Daj spokój, jeszcze nie jestem na takim etapie, abym wmawiał sobie samemu coś :wink: A nowych programów pewnie ciekawi są wszyscy, tylko skąd wziąć czas, aby je oglądać. Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Tak tylko gwoli ścisłości, zgodnie z zasadami polskiej pisowni to piszemy 10 pażdziernika a nie 10 pażdziernik :) I prośba zmieńcie dział z Cyfra na Cyfra+. Pozdrawiam serdecznie :)

 

Edycja: bogdan425 - hm..., a jeśli już tak dokładnie, to napewno piszemy 10 października. :wink:

 

Sorry za offtopic ale nie mogłem się powstrzymać :) A czy przypadkiem nie piszemy "na pewno..." ;-)

 

Edycja Mr. Orbita: Dział Cyfra pozostanie Cyfra, a nie Cyfra + (mamy swoje powody)

A to może zmieńcie na Cyfra- ? :)

 

Edycja Mr. Orbita: Ja bym zmienił, bo dla mnie to są "-", ale niestety nie mogę, więc im tylko plusa zabrałem za "zasługi" :lol: Jak ktoś z C+ mnie ładnie poprosi, to plusa dopiszę, a tak nie ma szans :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jutro mamy 12 -ego października, czyli wg Kwiatka dzień dołączenia nowego kanału do platformy CP.

A tu, ani widu, ani słychu o tym, że coś mają włączyć, nic nowego też nie startuje, oprócz konkurencyjnej platformy N.

Więc moi drodzy nie ma na co liczyć podobnie jak na to, że za 2 dni włączą niektórym abonentom Eurosporty.

 

Pozdro dla Wszystkich

 

Manio

 

Edycja: bogdan425 - poprawiłem błąd ortograficzny i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedziałem tylko to co usłyszałem na infolini! Czyli tego sobie nie wymysliłem...

 

Zapewne nic nie dojdzie, no chyba że Polsat zmienia strategię i już nie testuje kanałów i je dołącza na bieżąco.

Edycja: bogdan425 - poprawiłem błąd ortograficzny i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie liczył na to, że Polsat dołączy jutro jakiś nowy kanał. Taki ruch jest zwykle poprzedzany odpowiednim komunikatem prasowym, a ja żadnej informacji z PR Cyfrowego Polsatu nie widziałem. Zastanawiać może wolne miejce na 5. kanale. Być może dołączą w przyszłości TVP3 (TVP Info), ale to też nie jest nic pewnego. Być może wejdzie jakiś nowy kanał 1 listopada lub przed świętami Bożego Narodzenia, ale nie sądzę, żeby to miało nastąpić jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dołączął to dołączął, jak nie, to nie. Ja nie wiem dlaczego naskakujecie na KwiatKa, on poprostu napisał to co mu powiedziano na infolinii, więc możliwe, że to prawda, ale fakt, że nie jest to w 100%, jeśli chodzi o ten nowy kanał, bo ja osobiście mogę uwieżyć w to, że na infolinii była podana taka informacja. Możliwę, że w raz ze startem konkurencyjnej Platformy "n", CP chce czymś też zaskoczyć, a ewentualnie Test to już mają od "x" czasu bez nazwy, więc czekamy. Ja osobiście nie będę miał pretensji do KwiatKa, jeśli nic jutro nie dodadzą nowego, bo poprostu on podzielił się informacją z infolinii CP, więc wrzućcie na luz :wink: , bo nie o to chodzi na forum, żeby zmieszać drugiego użytkownika błotem, bądź naskakiwać na niego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze chodziło o TVN Lingua która już testuje??? I do tego testuje w MPEG2 i wystartowac w dniu uruchomienia N czyli jutro!

 

A może chodzi o Disney który miał byc uruchomiony jako niespodzianka w dniu startu N

 

Wiele jest możliwości!

 

A może poprostu nic nie włączą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie nie widać tego nowego obiecanego kanału, ale dopiero dzień się zaczął :wink: . Jeśli chodzi o TVN Lingua, to z tego co mi wiadomo, to on nie jest na wyłączność w "n", na wyłączność w tej Platformie Cyfrowej jest Comedy Central i Baby TV, a jak podaje SatKurier.pl nie wykluczone, że owy kanał może pojawić się na C+ i CP, chociaż wątpie, bo im więcej kanałów "n" nie będzie dostępnych u konkurencji tym lepiej dla samej "n". Narazie wiemy, że będzie kilka nowości na "n", oprócz wcześniej wymienionych Baby TV i Comedy Central, to jeszcze: Wojna i Pokój, nSport HD, Discovery HD, hoolywoodzki kanał filmowy w HD (nazwa nie znana jak narazie), Discovery Historia, TVN Lingua oraz nie znany nowy kanał dla przedszkolaków. Ale nikt nie powiedział, że na 100%, któryś z wymienionych kanałów nie pojawi się u konkurencji i nikt nie powiedział stanowczo NIE, wiemy, że w 100% się nie pojawią u konkurencji Comedy Central i Baby TV, a reszta to czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę, żeby ten nowy kanał dla przedszkolaków to był Baby TV, bo jak przeglądałem ofertę "n", to były wymienione takie kanały w Pakiecie Dla Dzieci: Baby TV, Jetix, Jetix Play, Cartoon Network, Boomerang oraz "nowy kanał dla przedszkolaków" (tak dokładnie było napisane, więc nie chodzi tu o Baby TV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...