Skocz do zawartości

VIVA Deutschland i VIVA Austria


przemyslaw-broc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet w programach tv (wp.pl) podają jasno, że kanał skupia się głównie na gatunkach: POP i Rock.

 

viva1h.png&action=rotate

 

viva2.png&action=rotate

 

viva3.png&action=rotate

 

viva4.png&action=rotate

 

viva5.png&action=rotate

 

viva6.png&action=rotate

 

Dziś w magazynie "VIVA Sounds" w VIVA AUT spotkałem perełkę dance: Tom Novy & Veralovesmusic - The Right Time (

).

 

Mam też złe info odnośnie VIVA DE. W "VIVA Sounds" dodano aplikacje sms. Teraz nie wiadomo kiedy możemy się spodziewać tych gier. Raz są, raz ich nie ma. Ta sama sytuacja, co w VIVA PL w mag. "100% VIVA".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence napisałeś że viva aut dodała nowy magazyn top lista kiedy on jest emitowany ?

Już wszystko wiem :jupi:

 

Nowa lista nosi nazwę "VIVA Austria TOP 20". Magazyn ten jest emitowany m. in. w piątki o 11:30. Nie jest to dwugodzinna lista, tylko na zasadzie notowania "VIVA TOP 100", pozycja: 20, 19, 17, 14, 9 itd.

 

VIVA zrezygnowała z podawania dokładnych godzin emisji (07:58, 12:41, 15:18). Teraz jest jak dawniej (07:55, 12:30, 15:15).

 

Zapy magazynu "VIVA QUIZ":

viva.png&action=rotate

 

viva2.png&action=rotate

 

viva3j.png&action=rotate

 

viva5.png&action=rotate

 

viva4.png&action=rotate

 

viva6.png&action=rotate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Viva Quiz to badziew jak wszytsko co teraz jest na viva de , obecnie oglądam tylko club rotation który jest tylko w piątki o 1.00 nawet nie dadzą powtórki tego programu w inny dzień tygodnia teraz na viva geramny nie ma nic ciekawego jeszcze jak MTV geramny było FTA to na vive można było coś obejrzec np: program viva live ,strassen charts a teraz samo dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No typowe MTV a wy nie mówicie że VIVA De zepsuła się parę lat temu fakt zepsuła się ,ale nie była właśnie takim typowym drugim MTV jeszcze 2 lata temu np. viva de nie miała tylu programów w ramówce z mtv i tych serialików miała produkcje własne viva live, vasta itp(pamiętam w wakacje 2010 ogladałem jeszcze strassen charts na vive de u nas street charts którego też już tam i u nas nie ma )... a teraz jakieś PARTY BRUDER odgapione od ekipy z new jersey .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieznane teledyski lecą teraz we wszystkich magazynach. Raz po raz trafi się: Pitbull, Katy Perry, Rihanna, One Republic, Usher, Jay-z, a tak to w przewadze nikogo nie kojarzę. Gwiazdy jednego klipu.

 

Ciekaw jestem, co z prezenterami VIVA? Pewnie większość się rozeszła po sąsiednich stacjach.

 

vasta1.jpg

 

video-thumb-1445-4.jpg

 

video-thumb-1457-2.jpg

 

viva_vasta.jpg

 

video-thumb-1451-2.jpg

"Vasta" - Świetny to był program i miał miłą prezenterkę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam wszystkich prezenterów, których wymieniłeś. Gülcan Kamps kiedyś prowadziła m. in. "VIVA TOP 100". Johanna Klum też jest piękna. Dawniej prowadziła notowania w MTV, później w VIVA. Teraz już jej nie spotykam w MTV, ani w VIVA. Jeszcze przez ostatnie lata jednym z prowadzących był Klaas. Prowadził on m. in. program "Klaas' Wochenshow".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze istnieje cień nadziei w VIVA AUT. Widać, że nie zależy im tylko i wyłącznie na kasie. Nie ma żadnych aplikacji sms, leci mniej reklam. Jak by VIVA AUT odcięła się od badziewnej ramówki VIVA DE, to byłoby ekstra. Stworzono już specjalne notowanie dla VIVA AUT "VIVA Austria Top 20". Mam nadzieję, że dodadzą więcej tego rodzaju magazynów, bo bez potrzeby nie dodawaliby dopisku "AUT" do logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to ciekawiło dlaczego nie ma gierek SMS i Get The Clip-u na VIVIE AUT... ale nigdy by mi nie przyszło do głowy, że chodzi o austriackie prawo... :)

 

VIVA AUT powinna się odciąć od ramówki VIVY DE i nadawać samą muzykę. Każdy, kto ma dostęp do VIVY DE ma też dostęp do VIVY AUT, więc każdy miałby wybór: albo shows z MTV, albo muzyka - to byłoby dobre rozwiązanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety obawiam się że się nie odetnie , ja pamiętam viva de jaka była kiedyś to nie ten sam kanał stacja zaczeła się psuć w 2007 roku ale do 2010 jeszcze można było ją oglądać mtv networks germany (teraz viacom media) kiedy zakodowało mtv central to zrobiło z vivy de śmietnik do wrzucania programów z mtv i nickelodeon dlatego ramówka dziś wygląda jak wygląda , jest coraz mniej muzyki (o muzyce dance nie ma nawet mowy) zmiotli z ramówki własne produkcje takie jak program ''VIVA LIVE'' którego bardzo mi brakuje miał fajną grafikę i był na żywo , w tym roku nawet nie było gali viva comet 2012 to daje dużo do myślenia co dalej będzie z tą stacją .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...