Skocz do zawartości
  • 0

Jaki telewizor wybrać LCD czy Plazme?


Krzysiek_
 Udostępnij

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Czy to też jest "chłyt małketingowy" :P

Mi to wygląda na skopiowany żywcem tekst pochodzący z materiałów marketingowych.

Nigdzie nie napisałem jako NeoPDP był zła technologią, jest wręcz odwrotnie, chodziło mi natomiast oto że Panasonic trochę przesadził z tymi wszystkimi zaletami. Nie jest ona tak cudowna i rewolucyjna w porównaniu z poprzednią tak jak to opisuje producent, no cóż trzeba jakoś przekonać klienta aby dorzucił te parę złotych za coś nowego (oczywiście jest to grzech chyba wszystkich producentów).

Te liczby podawane przez Panasonica są naprawdę ładne, ale co z tego jak dane laboratoryjne nie mają pokrycia z rzeczywistymi warunkami w jakich telewizor jest wykorzystywany w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam wszystkich forumowiczów. Stoję przed zakupem nowego tv - wybór padł na plazmę Panasonica o wielkości 46-50 cali. Mam jednak pewien dylemat - otóż czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na pytanie, czy seria S20 (np. TX-P50S20E) jest w końcu w technologii NeoPDP, czy też nie? W jednym artykule czytam, że to nie jest NeoPDP, a w drugim, że jest, bo to wersja G13, tyle że przez marketing nie wspomina się o NeoPDP, aby nowe modele lepiej schodziły ze sklepów.

Obecnie mój wybór to: TX-P50S20E lub TX-P46G20E

Różnica w cenie dość znaczna. Zawsze zostałoby trochę kasy na dołożenie np. do amplitunera... :P

Dodam, iż nie zależy mi na dodatkowych funkcjach typu WiFi, USB, DLNA itp. Posiadam co prawda komputerową sieć w domu, ale używam jej w połączeniu z PS3 i serwerem pogramowym. Prosze jedynie o pomoc w rozwianiu wątpliwości co do panelu w serii S20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Żaden kanał nie nadaje w full -hd,full-hd można uzyskać tylko z blu-ray.

Mając HD Ready i tak nie możesz się w pełni cieszyć jakością kanałów HD ponieważ telewizory HD Ready prawie nigdy nie obsługują rozdzielczości 1920 x 1080. To sprawia, że jednak warto mieć telewizor Full HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy nie myślicie że polecanie telewizora na zasadzie ,, polecam ci Sony, Philips, Sharp, JVC '' mija się z celem ? jeżeli już to należy polecać markę i model i uzasadnić dla czego. Każdy producent telewizorów ma lepsze modele, ma i gorsze, mają rożne systemy poprawy obrazu, lepsze lub gorsze skalowanie, lepsze lub gorsze formatowanie. Jak widzicie nie wystarczy napisać że np. Sony jest hiper-super dobry telewizor a przy innej marce nie warto się zatrzymywać. Zresztą każdy z nas ma inne wymagania dotyczące telewizora. Dla jednych jest ważne żeby miał jak najlepszy obraz SD, ci muszą zwrócić uwagę jak jest formatowany obraz 4:3, muszą się zainteresować jak dany model ma dalece rozwiązany system korekcji wejściowego sygnału, dla innych ważny jest obraz HD i przy tym sygnale też są obecnie stosowane rożnego rodzaju systemy elektroniczne, dla jeszcze innej grupy kupujących jest ważne podłączenie komputera, gniazdo USB czy oglądania niektórych serwisów internetowych bez pośrednictwa komputera. Niestety kupowanie teraz telewizora to jest nie liche wyzwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...