Skocz do zawartości

Tunery OPTICUM HD: X550, 9600, TS 9600


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno na sofcie MCAS nie działa dolby digital-jeden minus.Podobno na module cyfry+ są problemy z kanałami HD (mam fulla z cyfry+) -drugi minus. Jak można uaktualnić moduł polsatu ?????? Może bym się zdecydował na MCAS ,ale brak dolby digitala jest dla mnie dużym minusem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko - od czasu gdy nabyłem gosata trochę wyleczyłem się z innych niż "firmowe" i tragiczne tunery cyfry. Teraz poczytałem wątek praktycznie od dechy do dechy i czy mogę założyć, iż kupując Opticum / Orton HD 9600 PVR tuner:

1. będzie bez problemu ściągał z satelity listę cyfry (taką jak cyfra na swoich tunerach) z jednoczesną obsługą czytnika uniwersalnego, który pozwoli na prawidłową obsługę moduł smartwi?

2. Ewentualne, które oprogramowanie zapewni mi stabilność żeby wszystko działało tak w punkcie 1 nawet kosztem gorszego obrazu?

 

Z góry dziękuje za wszystkie refleksje bo cieniutki jestem w zagadnieniu jak rysa na szkle, a po gosacie jeszcze mi się trochę słabo robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. będzie bez problemu ściągał z satelity listę cyfry (taką jak cyfra na swoich tunerach) z jednoczesną obsługą czytnika uniwersalnego, który pozwoli na prawidłową obsługę moduł smartwi?

 

ponadto nie będziesz miał takiej samej listy jaką puszcza cyfra+,bo oni tylko dla swoich dekoderów wypuszczają listę,mając swój tuner sd i hd nie od cyfry+ sami musimy zaopiekować się własną listą nawet jak będziemy mieć moduł aston,lub moduł od cyfry +HD albo inny.Każdy nowy kanał sami wstawiamy na własna listę.

Do obsługi modułu nie potrzebny uniwersalny czytnik,ale jak chcesz mieć samą kartę w czytniku wystarczy zerknąć po soft w :google: co obsługuje kartę cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu "kanał zakodowany", zauważyłem taką zależność, że jeżeli tuner wyłączam na kanale SD to komunikat się nie pojawia, jak tylko zapomnę i pozostawiam na HD to już problem wraca.

Dlatego teraz się pilnuję i przy wyłączaniu tunera kanały SD preferuję.

Nawet się zrymowało :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Opticum HDTS 9600 i soft 3.23 i dziś coś zauważyłem.

Zacząłem nagrywać coś na kanale Eska i przełączyłem się na BBC HD bez przerwania nagrywania.

Czyli światełko w tunelu

W drugą stronę to nie dziala.

Jak nagrywam coś na BBC HD to nie przełączę na Eska bo tuner pyta o przerwanie nagrywania i tylko wtedy mogę przełączyć.

Tak jak zresztą we wszystkich innych przypadkach na innych kanałach

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ściągnąłem sobie najnowszy oficjalny soft ze strony globo.

W pliku readme.txt stoi takie coś:

3.25 from date: 18.05.10:

zmiana Loadera!!! Wgraj wpierw Plik z loaderem!!!(1_Loader_4.03.upd) przed zmianą oprogramowania na 3.24.

w pliku zip jest tylko jeden plik z aktualizacją:

Software_3.26_Conax_(HD_X550,HD_X560)_2010-06-01.upd

 

Skąd wziąść plik 1_Loader_4.03.upd?

Czy da się go wgrać na paluchu USB? Nie mam kabla szeregowego i mój komputer nie ma takiego gniazda.

Czy ktoś wgrał tylko plik Software_3.26_Conax_(HD_X550,HD_X560)_2010-06-01.upd i tuner nadal działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ściągnąłem sobie najnowszy oficjalny soft ze strony globo.

W pliku readme.txt stoi takie coś:

3.25 from date: 18.05.10:

zmiana Loadera!!! Wgraj wpierw Plik z loaderem!!!(1_Loader_4.03.upd) przed zmianą oprogramowania na 3.24.

w pliku zip jest tylko jeden plik z aktualizacją:

Software_3.26_Conax_(HD_X550,HD_X560)_2010-06-01.upd

 

Skąd wziąść plik 1_Loader_4.03.upd?

Czy da się go wgrać na paluchu USB? Nie mam kabla szeregowego i mój komputer nie ma takiego gniazda.

Czy ktoś wgrał tylko plik Software_3.26_Conax_(HD_X550,HD_X560)_2010-06-01.upd i tuner nadal działa?

kolega jak byl szczesliwy to poczytal by ten temat od poczatku >>>> http://opticum.cba.pl/ tu znajdziesz wszystko potem dzial 9600 i softy conax ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ver 3.27 CONAX

 

Posiadacze zwyklego 9600 musza wybaczyc ( otrzymalem sofcik z bledem wiec czekam na poprawke :/ )

 

 Update mutlicas + fix bugs

 

Software_3.27_Conax_HD_X550HD_X560_2010-06-26.zip

 

Software_3.27_Conax_HD_9600_26_06_2010.zip

 

Software_3.27_Conax_HD_TS_9600_26_06_2010.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...