Skocz do zawartości

turboBOX+ (ADB ITI-5720SX)


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo prawda jest taka, że jak zrobiłem reset (wtyczkowy wprawdzie) to jakby się jakiś cache wyczyścił i 2 czy 3 funkcje które działały błędnie nagle zaczęły działać. Teraz jedynym błędem jaki w turbosofcie zauważam to usypianie się nboxa po kilkunastu min. więc nie przesadzajcie z tymi błędami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde! Przez Ciebie znalazłem drugiego, wkurzającego buga. Dałem pauzę, ale play za kilkanaście sekund już nie załapał. Jak cofnąłem o kilka min. i dałem play to czas leciał, a program już nie. Uratowałem oglądanie naciskając R i uruchamiając z listy nagrań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde! Przez Ciebie znalazłem drugiego, wkurzającego buga. Dałem pauzę, ale play za kilkanaście sekund już nie załapał. Jak cofnąłem o kilka min. i dałem play to czas leciał, a program już nie. Uratowałem oglądanie naciskając R i uruchamiając z listy nagrań.

 

Tego już dawno wyłapałem , ale zupełnie przypadkiem.

Oglądałem polsat z innego sprzętu, a srurbo miał TVP HD na panelu.

Po przełączeniu na drugi HDMI=srurbo obraz ciemnica :shock:

nie chcąc stracić bufora z TVP HD wszedłem w Listę nagrań dałem -Odtwórz i ... :jupi::brawo::lol2:

Jest tych "cudów" :crazy: nic tylko się cieszyć że wogóle można oglądać :jupi::brawo::lol::lol2::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, myslalem ze nic nie przebije tunerow Hd cyfry, ale Rekorder to robi. Naciskam jakis przycisk, i w tym momencie moge isc zrobic sobie herbatke, nim zalapie ( zart :) ). Ale na serio: 5 sekund reakcji to chyba jakis zart. Ponadto notoryczne blokowanie sie nawigacji po menu VOD, i bledy w nagrywaniu ( co 4- te nagranie nagrywa sie czesciowo, albo z bledem). I oni chca na tym czyms uruchamiac Multiroom? To restarty fabryczne raz dziennie beda norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam rdzewiejącą kilkuletnią 64 cm antenę z logo C+ wyciągniętą ze śmietnika u brata, kable pamiętające jeszcze czasy Wizji TV i to sztukowane dodatkowo, końcówki jakieś tam, znalezione na złomie. Najnowszym elementem mojej instalacji jest dubeltowy konwerter Inverto. Jakość mam na poziomie 70-80%. Tobie nie działa, a ja od połowy lutego, gdy nowy soft dali nie mam żadnych problemów z nagrywaniem. Przepłaciłeś najwidoczniej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam tematu - wiec pytam

wcześniej nie znalazłem odpowiedzi w tym wątku

 

akcja jest taka:

znajomy ma TurboDekoder

i n-ka dała mu jakąś aktualizację do niego za kwotę 150 zł ??

 

czy jest coś takiego jak płatna aktualizacja ??

jeżeli tak to czego ona dotyczy ??

co daje ??

 

czy gdzieś można na ten temat poczytać

z góry thx za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam tematu - wiec pytam

wcześniej nie znalazłem odpowiedzi w tym wątku

 

akcja jest taka:

znajomy ma TurboDekoder

i n-ka dała mu jakąś aktualizację do niego za kwotę 150 zł ??

 

czy jest coś takiego jak płatna aktualizacja ??

jeżeli tak to czego ona dotyczy ??

co daje ??

 

czy gdzieś można na ten temat poczytać

z góry thx za informacje

 

Cały temat jest o tym srurbo-turbo

za kwotę 148zł
:lol2::jupi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja jescze nie mam dekodera Turbo więc na razie narzekał nie będę ;-).

Mam natomiast nastepujące pytanie:

Dekoder ma dwa tunery i zalecana jest instalacja dwuantenowa lub konwerter typu Twin.

Wtedy podczas nagrywania można oglądać inny kanał.

Czy to prawda, że jeden tuner służy tylko do oglądania a drugi tylko do nagrywania jak powiedzial mi sprzedawca w punkcie?

Oznaczałoby to, że na mając jedną antenę z pojedyńczym konwerterem mogę tylko oglądać ale nie nagrywać.

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że musialem źle zrozumiec sprzedawcę podobnie jak w innych kwestiach:

- odbiór z Astry i Hotbirda nie wymaga zeza

- nbox z dyskiem 250 GB nie ma internetu,

- konwerter, który oferują w zestawie jest wart 350 zł

 

Generalnie kupie "n" ale gdzieindziej.

 

Przy okazji:

Czym poza pojemnością dysku różni się nbox zwykły od Turbo?

Przeglądam instrukcje tego pierwszego i nie bardzo widzę?

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...