Skocz do zawartości

turboBOX+ (ADB ITI-5720SX)


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie pomoglo - tzn. uprawnienia są, bo normalnie mogę wchodzic do katalogu seriale i np. starsze odtwarzaja sie bez problemu.

Też tak miałem swego czasu że starsze odcinki działały, a na nowych był czarny ekran. Jeden telefon w celu odświeżenia uprawnień i po kilku minutach od załatwienia sprawy, wszystko już hulało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na satelicie pojawił się nowy soft do Turbo, który wprowadza obsługę multiroom`u. Poza tym dodano m.in. wyłącznik czasowy dekodera, dodano opcję "sieć" w menu diagnostyka, dodano listę ulubioną stacji radiowych, zmieniono wygląd EPG w tabeli i dodano brakujące loga stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPG w Tabeli? Zmieniono raczej w Gazecie - takie 3D wprowadzono, gdzie wybrany kanał jest powiększony na środku, a reszta ukrywa się po lewej i prawej w tle. W Tabeli co najwyżej opis klawiszy zielonego i czerwonego dodano. Aha... i dodano WYŁĄCZNIK, a nie włącznik, który wyłącza nboxa bo X h niekatywności - czyli nienaciskania żadnego klawisza.

Z ważnych poprawek to:

- wreszcie nbox nie "zasypia" po kilku min. oglądania

- można zmieniać rozdzielczość pilotem - klawiszem * i klawisz numeryczny

- wznawianie odtwarzania nagrania jest dostępne od razu, a nie po obejrzeniu kilkunastu % programu,

- włączenie Dolby Digital w opcjach nie wyłącza dźwięku w TV podłączonym po HDMI (czyli można włączyć na stałe i w razie oglądania przez KD tylko wyciszać TV).

- pojawiła się opcja wyszukiwania programu po kluczu - cokolwiek to oznacza, ale ponoć wyszukuje i w tytule i w opisie i w obsadzie/reżyserze itp.

- przybyło trochę animacji menu

 

Wciąż nie działa:

- przesuwanie kanałów na własnych listach

- id tagi w nRadiu

- brak kilku logów (AXN HD, Fox HD)

- YouTube - ale ponoć będzie działać

- klawisz "n" wciąż nie działa idealnie jak powinien

 

Opcja Multiroom w menu będzie dostępna tylko dla abonentów którzy ją uaktywnią - i bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi póki co turbacz sie dziś zawiesił na amen tylko wyciągniecie wtyczki pomogło

i wczorajsze nagranie Kuby W. na TVN HD do d.... tylko 3 min działa i dalej zwiecha czarny obraz musiałem wywalić

a chciałem obejrzec

co nowego zauwazyłem to na gwiazdce teraz wyświetla jaka mamy rozdziałkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosto z foruma n-ki:

 

YT powinno zostać udostępnione wszystkim abonentom CLRA/CARBO w ciągu 24h

__________________

--

Pozdrawiam,

Tomasz Berezowski

1xCLRA/CARBO, 1xBZZB/BLUE, 2xTechnisat DigitS2 TnK, 1xSamsung H370G CP, 1xMARIUS 2010 CI FTA, 1x2850ST/APOLLO TnK HD, 1xCLRA/CARBO+2850ST/APOLLO TnK HD multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosto z foruma n-ki:

 

YT powinno zostać udostępnione wszystkim abonentom CLRA/CARBO w ciągu 24h

__________________

--

Pozdrawiam,

Tomasz Berezowski

1xCLRA/CARBO, 1xBZZB/BLUE, 2xTechnisat DigitS2 TnK, 1xSamsung H370G CP, 1xMARIUS 2010 CI FTA, 1x2850ST/APOLLO TnK HD, 1xCLRA/CARBO+2850ST/APOLLO TnK HD multiroom

 

Ale nie musiałeś razem z podpisem tego kopiować...

Link: http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?p= ... post382101

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...