Skocz do zawartości

5 Programów których najbardziej wam brakuje w obecnej TV


riki-tiki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

1."MDM" chętnie obejrzałbym stare odcinki jeśli nie ma możliwości nagrania nowych

2."30 Ton Lista Lista" coś co nadawało kierunek i popularność muzyczną

3."Zwariowana forsa " taki interaktywny kanał

4."Zoom " za lepiej robione reportaże...

5. "Sensacji XX wieku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

= Idź na całość.

 

Prowadzący: Tylko i wyłącznie Zygmunt Hajzer żaden inny - teleturniej stacji POLSAT.

 

= GIGA.DE

 

Program nadawany w CNBC Europe. Najlepszy kanał o konsolach, komputerach, sprzęcie, nowinkach, wystawach itd.

 

= Hugo oraz Cybermycha czy jakoś tak.

 

Interaktywne poprzez wybieranie tonowe w telefonach stacjonarnych.

 

= Dwa światy.

 

Wojtek Łuszczykiewicz - który jest piosenkarzem zespołów Bracia a dziś Video chyba, Tomasz Lejman z Wrocławia.

Taki tęższej wagi ale spoko ziomek. Wygrał "Dwa Światy" był to pierwszy w Polsce Reality Show ala Big Brother.

 

Zabawa toczyła się na 2 wyspach. Jedna była wyspą luksusu a druga.. yyy.. raczej wiejskiego życia na prowincji.

Czyli na wyspie luksusy otwierało się lodówkę i było tam wszystko co sobie tylko dusza zapragnęła.

A na wyspie wiejskiej mieliśmy to samo tylko naturalne. Tzn w postaci kur, gęsi, kóz, świnek, ryb i tak dalej.

 

Faza! Najlepsze, że pomysł na ten Reality Show powstał w tej firmie z Wrocławia co produkuje

od zawsze programy dla grupy POLSAT. AMC czy jakoś tak. Prawa do tego Reality Show sprzedali

też podobno do Skandynawii. A dalej to nie wiem co się stało z tym programem.

 

Potem już był BIG BROTHER. A potem długo długo kolejne edycje programu BAR, gdzie

ludzie nie szli dla zabawy ale tylko i wyłącznie dla sławy i wielkich pieniędzy.

 

Było to niestety widać gołym okiem. Dlatego widzom znudziły się wszelkie Reality Show!

A oglądalność słabła każdego dnia. Bo nie kręciło ich wymachiwanie cyckami pod prysznicem.

 

Czy robienie wszystkiego pod kamery. 1 Reality SHOW w POLSCE było najlepsze! I nic tego nie pobije!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zdecydowanie najbardziej mi brakuje Usterki emitowanej niegdyś w TVN. Program z "jajem" dotyczący przeróżnych partaczy i fachowców od 7 boleści ;)

 

2. Wieczór z Wampirem - chyba najlepszy talk-show, który oglądałam w polskojęzycznej telewizji. W roli Wampira oczywiście Wojciech Jagielski i to taki, którego bardzo lubiłam (bo teraz to już nieco mniejszą sympatią go darzę).

 

3. Niedzielny Telekurier w regionalnej "Trójce", który był emitowany ze studia w Poznaniu i prowadził go Tadeusz Zwiefka wraz z psychologiem Andrzejem Komorowskim oraz prawnikiem Marianem Filarem. Program był emitowany tuż po TVN-owskim "Pod napięciem" i w mojej opinii w znacznie lepszy do strawienia sposób poruszał kontrowersyjne tematy.

 

4. Prześwietlenie, program Sekielskiego i Morozowskiego nadawany w TVNie przed „Teraz My”. W mojej opinii po stokroć lepszy od tego, co obecnie ci panowie wyprawiają. Być może wynika to z tego, iż wtedy jeszcze media aż tak nie „szalały” za tanią sensacją.

 

5. Koło Fortuny - ale koniecznie w wykonaniu Wojciecha Pijanowskiego. Mam ogromny sentyment do tych teleturniejów z lat 90-tych, gdzie można było wygrać np. Fiata 126P vel "kaszlaka" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...