Jump to content

5 Programów których najbardziej wam brakuje w obecnej TV

Recommended Posts

LPM11:

Mi się wydaje że Mamy Cię leciało na TVP 1, prowadził go stefen Muller, a potem chyba piotr szwedews

"Mamy cie" to program prowadzony przez Szymona Majewskiego, oczywiście w TVN. Powtórki emitowane były na tvn7 całkiem niedawno.

1. Nauka Jazdy

2. Najgorszy Polski Kierowca

3. Usterka

4. Rosyjska ruletka

5. Awantura o kasę :)

No usterka to nawet wiem dlaczego haha. Pewnie to chodzi o ten odcinek jak facet ktory naprawiał załatwił przy okazji dwie dziewczynki włascicielowi mieszkania i to całkiem sprawnie bo jeden tel i juz przyjechały pewnie studentki z ktorymi jakby ktos chciał sie umowic to by usłyszał nie bo mam chłopaka. Facet miał drugi zawod alfons i to była dopiero usterka. Tez mi brakuje tego programu. Najchetniej nowe odcinki zeby sie dowiedziec co tam słychac nowego u tego alfonsa.

• 3 weeks later...

Mnie najbardziej brakuje transmisji NBA w TVP.Słynne HEJ TU NBA Szarana.To były czasy retransmisje z poslizgiem ale klimat jaki tworzyli panowie Szaranowicz i Łabędz był wspaniały.Szkoda że nie mogą puścić na tvp sport archiwalnych meczów.

Pewnie to chodzi o ten odcinek jak facet ktory naprawiał załatwił przy okazji dwie dziewczynki włascicielowi mieszkania i to całkiem sprawnie bo jeden tel i juz przyjechały pewnie studentki z ktorymi jakby ktos chciał sie umowic to by usłyszał nie bo mam chłopaka. Facet miał drugi zawod alfons i to była dopiero usterka.

Nie chodzi o ten odcinek, chyba go nawet nie oglądałem bo nie przypominam sobie.

Wiosną jeszcze leciały powtórki na TVS (dobre było np. z otwieraniem zablokowanych drzwi w aucie), ale później przestali je emitować.

• 8 months later...

1. WuWuA

2. Nieustraszeni - serial kanadyjski dla młodzieży, emitowany w tvp podajże w wakacje '94

3. 6 z 49 (teleturniej coś około 1990 Wojciecha Pijanowskiego, gdzie uczestnicy mieli kuleczkami trafić w 6 zaklejonych, wybranych przez siebie spośród 49 okienek, po czym chyba jak trafili odpowiadali na pytanie ;)

4. Piątek z Pankracym :lol:

5. transmisji polskiej piłki nożnej od 2. połówek meczy na TVP2 (Boże dzięki Ci za canal+ :lol2:

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

1. Lokatorzy

2. Miami Vice, Magnum, Nieustraszony

3. Szpital na perypetiach

4. 1000 złych uczynków

5. Trzy po Trzy

-----

6. Rosyjska Ruletka

7. Awantura o Kasę

8. 30 Ton-Lista, Lista