Skocz do zawartości

NBA


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem przekonany, że mistrzem konferencji wschodniej będzie Milwaukee Bucks i zagra z Golden State Warriors, a tu jednak niespodzianka według mnie.Jednak wygrało Toronto Raptors dzięki doświadczeniu swoich zawodników.Tak więc z zaciekawieniem czekam na finał Toronto - Golden i kolejne nieprzespane noce, które będą zwieńczeniem kolejnego mistrzostwa dla ekipy Golden State Warriors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim myślę, że zabrakło im Giannisa w formie sprzed playoffów. Raptors udało się go nieco przyblokować, spadł ze swoimi statystykami i to niestety doprowadziło do porażki Bucks. W finale przeczuwam szybki sweep, albo wygraną w pięciu dla GSW. Tym niemniej tytuł MVP i tak powinien powędrować do Giannisa, bo facet naprawdę zrobił ogromny postęp, a do tego pociągnął za sobą całą drużynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zachwyca gra Leonarda. Coś niebywałego jak gra w tych play offach. Przykrył czapką Giannisa. Oczywiście też stawiam na GSW. Jak niektórzy piszą oby jak najpóźniej do ekipy dołączył Durant, bo bez niego grają bardziej zespołowo, no i w końcu genialnie gra Curry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

GSW nadal w grze, dziś wygrana 106:105 i wynik rywalizacji już tylko 3:2 dla Toronto.Bardzo dobre wejście do drużyny Kevina Duranta, ale szybka kontuzja wyeliminowała go z dalszej gry, oby to nie było zerwane ścięgno Achillesa...bo wiem co to za ból i ile czasu potrzeba na powrót do pełnej sprawności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczne finały były naprawdę dobre, chociaż kontuzje wyraźnie wypaczają obraz serii. Myślę, że gdyby nie wykluczenie z gry Thompsona, to GSW doprowadziłoby do gry 7, a co by się stało w Toronto, nie wiadomo.... Ciężko też kwestionować przypuszczenie, że z Durantem, Raptorsi mieliby problemy z wygraniem chociażby jednej gry, bo wszyscy wiemy, jak silne jest GSW w pełnym składzie. Jednak mimo wszystko, brawa dla Toronto Raptors, za naprawdę dobrą grę i stabilną formę na przestrzeni całych playoffs. Największym przegranym jest moim zdaniem sam Durant, trochę czasu upłynie, zanim będzie mógł grać, a czy jak wróci to będzie tym samym Durantem z podobną formą, tego też nie wiadomo. Szkoda, bo to obecnie najlepszy gracz w lidze. 

 

Komentarz NBA na C+ to zwykle syf, kiła i mogiła, nie inaczej było w tym przypadku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Xentic napisał:

Komentarz NBA na C+ to zwykle syf, kiła i mogiła, nie inaczej było w tym przypadku. 

Dlaczego tak uważasz?Sądzisz, że są lepsi komentatorzy od Michałowicza i Łopacińskiego?

Gdyby nie te kontuzje to zapewne końcowy rezultat, byłby zupełnie inny, ale niestety życie napisało taki scenariusz i mamy po raz pierwszy mistrza NBA z Kanady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aro Chodzi mi tutaj o stronniczość obydwu panów. Można było odnieść wrażenie, że słucha się dwóch fanów GSW oglądających mecz na kanapie, a nie profesjonalnych komentatorów. Teksty pokroju "niestety" po nieudanej akcji ofensywnej GSW, wychwalanie Currego/Thompsona ponad niebiosa, podczas gdy kapitalnie zagrania przeciwnika kwitowane były następująco "no.. kolejne punkty dla Toronto Raptors". Nawet sama końcówka mówi wiele, panom komentującym ciężko było puścić przez usta to, że Raptorsi wygrali. Sam kibicowałem GSW, ale komentatorzy powinni trzymać jakiś poziom. Ludzi znających się lepiej od nich na NBA nie ma zbyt wiele u nas w kraju, ale obiektywnie, w roli komentatora sprawdzają się po prostu kiepsko. Zwłaszcza Michałowicz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Xentic napisał:

Komentarz NBA na C+ to zwykle syf, kiła i mogiła, nie inaczej było w tym przypadku. 

Dopiero teraz to zauważyłeś?   :D   . Ja od 2001 oglądam bez Wojtka. Jeśli ktoś jego słucha  to nie wiem czy zna połowe przepisów a gość ma swój własny globus . Wielokrotnie się kompromituje podczas komentarzu  i nie nadąża w ogóle za to co się dzieje podczas meczu.

7 godzin temu, Xentic napisał:

Tegoroczne finały były naprawdę dobre, chociaż kontuzje wyraźnie wypaczają obraz serii. Myślę, że gdyby nie wykluczenie z gry Thompsona, to GSW doprowadziłoby do gry 7, a co by się stało w Toronto, nie wiadomo.... Ciężko też kwestionować przypuszczenie, że z Durantem, Raptorsi mieliby problemy z wygraniem chociażby jednej gry, bo wszyscy wiemy, jak silne jest GSW w pełnym składzie. Jednak mimo wszystko, brawa dla Toronto Raptors, za naprawdę dobrą grę i stabilną formę na przestrzeni całych playoffs. Największym przegranym jest moim zdaniem sam Durant, trochę czasu upłynie, zanim będzie mógł grać, a czy jak wróci to będzie tym samym Durantem z podobną formą, tego też nie wiadomo. Szkoda, bo to obecnie najlepszy gracz w lidze. 

 

 

5 finał z rzędu.Brak ławki. Trzon drużyny  oparty głównie na 4 zawodnikach  zajechanych. Przyszły w końcu przeciążenia.  Gdy mieli w składzie  Harrisona Barnesa Festusa Ezelie  czy Mareese Speighsa  pomijam już Leonardo Barbosa to oni mieli kim rotować.  Z roku na rok coraz węższa ławka. Odejście Davida Westa.  Wcześniej kontuzje Boguta.Igoudala ma 35 lat teraz wejdzie w ostatni rok kontraktu. 

W przyszły sezonie   bez Duranta a Thomson wróci dopiero tak +-marzec więc Curry Draymond i Iggy będa utrzymywać ekipe.

 

Durant  2 mistrzostwa   2 MVP    teraz Leonard wyrównał to osiągniecie ale w młodszym wieku i w słabszej ekipie. Ciekawe co dalej.     Patrick McCaw  zdobył 2 mistrzostwa z GSW. Nastepnie został wytradowany do Cavs a zaraz potem do Tornto i właśnie zdobył swój threepeat.

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To może być albo deal stulecia, albo wtopa jeśli Durant nie wróci do formy. Jeszcze jedna ploteczka z NBA- mówi się że do Lakers trafią jeszcze: Rondo, Seth Curry, Danny Green, Andre Iguodala i Kawhi Leonard. Jeśli to się potwierdzi i zdrowie dopisze, to będą murowanymi kandydatami do mistrzostwa. Ciekawe jak Kerr poukłada GSW- Russell, Curry i Klay(oczywiście po wyleczeniu kontuzji) razem na boisku!? Ciekawe też jak spisze się Kemba Walker w Bostonie oraz kto zastąpi Horforda, który odszedł do Filadelfii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Arkon napisał:

To może być albo deal stulecia, albo wtopa jeśli Durant nie wróci do formy. Jeszcze jedna ploteczka z NBA- mówi się że do Lakers trafią jeszcze: Rondo, Seth Curry, Danny Green, Andre Iguodala i Kawhi Leonard. Jeśli to się potwierdzi i zdrowie dopisze, to będą murowanymi kandydatami do mistrzostwa. Ciekawe jak Kerr poukłada GSW- Russell, Curry i Klay(oczywiście po wyleczeniu kontuzji) razem na boisku!? Ciekawe też jak spisze się Kemba Walker w Bostonie oraz kto zastąpi Horforda, który odszedł do Filadelfii?

Durant mógł trafić ale Knicks ale ich właściciel to najgorszy dzban wśród wszystkich klubów NBA i wybrał Nets. Na wschodzie jeśli Kawhi zostaje to nets po powrocie Duranta nie będzie mieć konkurencji by zagrać w finale wschodu.

Do Lakers nie trafią  Curry Green Iggy  itd  chba że każdy po 1mln weterana :D

 

Iggy to święta krowa i już poszedł do misków.     Ciekawy transfer to Hassan Whiteside  do Blazers. Chociaż to stale jest ekipa  Lilliarda.Jednak w playoffs zostali wyjaśnieni i to wielokrotnie przez Warriors.

 

Warriors bez Iggy i Duranta  nie będzie mistrzostwa. Durant robił różnice. Iggy doskonały obrońca.  Curry będzie sam utrzymywał Warriors gdzieś do marca 2020 a potem wróci Klay zapewne na tzw  ograniczonych ilości minut.

Konkurencje będą mieć tylko ze strony Lakers . Houston i Clippers są niżej notowani.  GSW z 10 wygranych mniej niż w ostatnim sezonie. W następnym sezonie  sam Draymnond Green będzie wolnym agentem.

 

 

 

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...