Skocz do zawartości

NBA


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę coraz gorzej to wygląda. Zawsze byłem sceptyczny nastawiony na temat meczu gwiazd bo jakoś udawana koszykówka mnie nie pasjonuje ale konkursy i mecz pierwszoroczniaków były ciekawie ale widać NBA chce jeszcze bardziej wszystko popsuć dla paru mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No  nerwowy  Stephen A  jak zwykle ma swoje zdanie  :D

 

 

A tutaj coś dla fanów  OKC  i  HOU

 

 

 

A tak w ogóle z postów można zauważyć iż  NBA chce sprzedawać swój towar via net.  League Pass to nie jest do końca rozwiązanie  bo ja np chce oglądac mecze nie tylko swoich/swojej drużyny.

 

Na święta  jeden z gorszych jadłospisów  meczowych.

 

Nędza  76ers vs Knicks   dno  wodorosty mułu.

 

Cavs GSW  rozumiemy

 

Wizards   Celtics  ten mecz powinien być wcześniej

 

Houston  OKC  dali na prime time w USA/CA   całkiem zrozumiałem

Jednak  Lakers   Wolves   nie wiem co tam robi.  

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ta ankieta jest z ESPN  to już można sobie ją wstawić miedzy buty.   Wg ESPN  Carmelo jest na pozycji o ile pamiętam 65? Rankingu.

 

Oglądając  a wręcz zmuszając się do oglądania  meczu   Nets @ Knicks tego preseason   dowiedziałem się wreszcie czemu start jest 17 października a preseason to raptem kilka spotkań . NBA chce wyeliminować po 3 mecze w 4 dni. Back to back .No i mają być kary za odpoczynek  . Powiem tak. W erze Jordana i Bryanta nie było problemów z 3 meczami w 4 dni ani odpoczynkiem.      Najbardziej to ja pamiętam taki mecz.   Orlando Seattle.  Orlando grało wtedy to co GSW. Shaq Penny  itd.   Mieli właśnie wtedy serie meczy + lot ze wschodu za zachód  + 1 mecz po drogywce. Efekt?  Dostali baty 124-84. 

 

https://www.basketball-reference.com/boxscores/199412170SEA.html

 

Potem pamiętny finał Houston  Orlando.  Ciekawe jaki byłby scenariusz gdyby w pierwszym meczu Nick Andreson  nie spudłował 4 wolnych :D

http://ballislife.com/revisiting-nick-andersons-4-missed-free-throws-at-the-end-of-gm1-of-the-95-finals/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koszmarna kontuzja Haywarda, który może pauzować cały sezon. Nie oszukujmy się Boston i tak nie miał szans na tytuł, ale to jest niezwykle młoda drużyna i przy mądrych wzmocnieniach ma szanse w przyszłych rozgrywkach, oczywiście pod warunkiem zdrowia wszystkich podstawowych zawodników. Już na początku mieliśmy niespodziankę, za jaką można uznać przegraną GSW u siebie w Houston. Zapowiada się niesamowity sezon. Ja czekam jak zaprezentują się nowi OKC, dojrzalsi Bucks czy odmienieni Timberwolves.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors pomimo porazki widac ze sa po za zasiegiem kazdego( jesli omina ich kontuzje) .uraz greena  i problemy z faulami currego spowodowaly zblizenie sie rockets.

Young bedzie mega zagrozeniem dla rywali siekajac trojki, Bell to steal draftu z pozniejszych wyborow. Przerazajace jest to ze bez iggiego a z duzymi minutami Bella, Looneya ,Younga czy Mccawa ( jak na nich) potrafili utrzymywac 10pkt przewaagi nie spinajac sie za bardzo. Szkoda tej kontuzji Heya bo teraz Cleveland znowu bedzie mialo spacerek na wschodzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jakies wieksze aspiracje do tytulu Boston moze schowac na przyszly sezon. Hayward zlamal noge w meczu inauguracyjnym z Clevelad.

A może jednak na playoff wróci.

Warriors pomimo porazki widac ze sa po za zasiegiem kazdego( jesli omina ich kontuzje) .uraz greena  i problemy z faulami currego spowodowaly zblizenie sie rockets.

Young bedzie mega zagrozeniem dla rywali siekajac trojki, Bell to steal draftu z pozniejszych wyborow. Przerazajace jest to ze bez iggiego a z duzymi minutami Bella, Looneya ,Younga czy Mccawa ( jak na nich) potrafili utrzymywac 10pkt przewaagi nie spinajac sie za bardzo. Szkoda tej kontuzji Heya bo teraz Cleveland znowu bedzie mialo spacerek na wschodzie .

Kontuzja Greena i Warriors mają problemy. Iggy to staruszek a West rozgrywa swój ostatni sezon. Poza tym  Houston ładuje tyle samo trójek bo to taktyka  D'antoniego.

To jest trener który absolutnie wszędzie stosuje tą samą taktyke gdziekolwiek był.  Up temp  pick and roll    run and gun.  No defence i nawałnica trójek.

W sumie Curry podając do Duranta stracił nie potrzebie cenne sekundy i ten oddał buzzera o te 0.3 za późno.

 

No wschód nadal będzie dla Lebrona jak spacerek no i to spowoduje 8 finał z rzędu.  Widząc jak wygląda Wade   to ja widze że to żadne wzmocnienie.

Deron Wiliams  nie jest już zawodnikiem Cavs?  Jest wolnym agentem? A  Isiah Thomas  jeszcze nie zagra w barwach Cavs od czasu kontuzju w ostatnim finale konferencji.

Koszmarna kontuzja Haywarda, który może pauzować cały sezon. Nie oszukujmy się Boston i tak nie miał szans na tytuł, ale to jest niezwykle młoda drużyna i przy mądrych wzmocnieniach ma szanse w przyszłych rozgrywkach, oczywiście pod warunkiem zdrowia wszystkich podstawowych zawodników. Już na początku mieliśmy niespodziankę, za jaką można uznać przegraną GSW u siebie w Houston. Zapowiada się niesamowity sezon. Ja czekam jak zaprezentują się nowi OKC, dojrzalsi Bucks czy odmienieni Timberwolves.

Zapewne  dopiero jak Bronisław opuści  Cavs. Bo nie zapowiada się by przedłużył kontrakt a ma na 2 lata. Poza tym obecni Cavs bez Lebrona to nawet nie jest połowa tego co mogą ugrać  czy to Spurs  czy Warriors  jak i Boston.

Jak był  MJ  to od roku 91 z przerwą na 93/94  94-95  nikt inny nie zagrał w finałach ze strony wschodu. To samo dotyczy Bronisława.

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe rzeczy się mają w Cleveland.  Thomson pauza na miesiąc. Przyszli Wade i Rose    i na razie grają qpe.  Niestety Isiah Thomas i tutaj jego brak to duża strata.   Jeśli Cavs będą utrzymywać taką serie to żeby to się nie skończyło tym że będą kończyć gdzieś na miejscu 4-5 .

 

Cavs Warriors na święta może być bardzo jednostronne.

 

Boston idzie na seeda nr 1?  Oni to robią bez Haywarda. 

 

Spurs bez Parkera do chyba końca grudnia. Leonard do końca listopada.

 

Clippersi lepiej grają bez CP3 :D

 

Houston oddają śr  44 trójki na mecz.

 

Orlando i Indiana  te ekipy całkowicie odmieniły swoją gre.

 

OKC to nadal druzyna Westbrooka.

 

Memphis wymiata bez Tonego Allena oj tu mnie zaskoczyli . No i ta masakra nad Warriorsz . Który to już raz.

 

Dallas niestety tankuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Boston nadal górą w starciu z GSW. Seria 19-0    + ograniczenie do 88  . Curry beznadziejny występ. W zasadzie Durant tylko szarpał.  27 stycznia rewanż. To spotkanie może mnie fundamentalne znaczenie bo na chwile obecną Boston przy takim starcie i tym składzie i tej obronie jest kandydatem na finały 2018.

Warto poczekać jednak na mecze z Cavs  i Detroit  . Ja chce ich obejrzeć także z Houston u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Super się oglądało potyczkę GSW z Bostonem. Naprawdę nie spodziewałem się, że Celtowie będą grali tak dobry basket. Kyrie i Curry to dwaj moi ulubieni gracze w tej lidze. Niewysocy, ze świetnym dryblingiem i rzutem. Z debiutantów najbardziej imponuje mi Tatum- gra w topowej ekipie i w wieku 19 lat jest fantastyczny zarówno w ataku jak i w obronie.

Ze smutnych wiadomości- naprawdę szkoda mi Kuzyna, który w tym sezonie osiągnął życiową formę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cavs wyslali Isaiah Thomas i Frye +chroniony pick do lakers za Clarksona i Nance

Cavs wyslali Shumperta do Kings a Derricka Rose  i Crowdera do Utah w zamian za Rodneya Hooda i George Hilla]

Cavs wyslali Dwyane Wade do Miami Heat  

 

dzieje sie ciekawe czy to pozwoli im ogarnac sie i wygrac wschod(boston?) bo Warriors czy Rockets sa poza zasiegiem i tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięksi zwycięzcy tych wymian to Lakersi, którzy mają ogromne kwoty na wzmocnienia. Będzie śmiesznie jak przechwycą Lebrona. :) A na wschodzie mocni wydają się też Raptors. Cavs nie mają szans ani na mistrzostwo, ani na zatrzymanie po sezonie Jamesa.

Duet Hood  + Hill     wraz z Haywardem doprowadził  Utah do playoffs w poprzednim sezonie. Odpadli dopiero z GSW  bo nie mieli kim się postawić

Teraz za to Utah w jednym z meczów pozamiatało  samych GSW  bo trójki nie wpadały a GSW pierwszy raz zalicza serie 3 porażek w ciągu 4 meczy. Są obecnie  1-4   vs  Rockets i OKC.

 

Zobaczymy  jaka będzie chemia bo IT chciał grać to co w Bostonie i to on był problemem a sam IT powiedział w jednym z wywiadów że ma dosyć wiecznych wymian.  SAC  Boston Cavs teraz Lakers a i tam po sezonie poleci z La jeszcze gdzie indziej.

 

Derrick Rose jest w ogóle cieniem siebie samego .Shumert jest dobry w obrotnie ale żaden z niego strzelec.  Crawdera pozbyli się Celtowie.  Wade to już dziadek.

Cavs bez Jamesa  to średniak.

Jeszcze niech Noah p[beep]rna i Chicago 2.0 sie robi Thibodeau,Rose,Buter

Tak jest a u Thibsa zawsze  tylko  defence   defence a ataku to kto? Poza Rosem i  Butlerem  nie było nikogo.  Tyle że w Minnesonie masz  Townsa  to nie jest jakiś tam grajek. Osobiście bardziej cenie sobie Anthonego Davisa. Gośc ma niszczące statsy  bywa że na w 2 meczach z rzędu po 40pt  20 zbiorek i z 4 bloki .Tylko że jest za mało zwrotny i za wolny troche.Polują na niego  GSW ale nie ma opcji by tam grał  bez kogoś na odstrzał  typu  Thomson + Iggy.

 

Ogólnie to lato będzie ponownie kosmiczne.  George Paul    chyba będzie FA.  Cp3?  Sporo się mówi o tym że i tak nie wygra mistrza. Zawsze wymiata w sezonie a potem w playoffach zawsze coś nie halo i plecy.A Houston jest  utrzymywane głównie przez  Hardena + CP. 

 

Jeśli jednak  OKC  zakończy sezon na 7 miejscu a Houston na 2  no to ciekawie się zapowiada  OKC - HOuston.  Tam jest mega ścisk między 5-7 .

Ogólnie jestem rozczarowany tym co się dzieje.  Mecze  GSW   i Houston.  Zero obrony  ograniczają się tylko do bloków. Trójki padają jak deszcz latem. Takie coś to tylko dla imbazy.

 

https://youtu.be/D5Cxxnw-NEs?t=564

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz widać jak znakomity deal zrobił Boston. Można powiedzieć, że pozyskał Irvinga za frytki. :) Ciekawe czy jakiś all star skusi się na Lakersów latem? Teoretycznie mają kasę nawet na dwóch znakomitych zawodników. Nie zgodzę się, że Houston źle broni, wręcz przeciwnie CP3, PJ  Tucker, Mbah a Moute, Capela czy Ariza to świetni obrońcy. Jedynie Brodacz obija się po swojej stronie parkietu, prawie jak Messi w Barcelonie. :) Jeśli wszyscy będą zdrowi i w formie mogą namieszać w play off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią   za oceanem  "new look"   Cavs    i masz różnice.    Poleciał  Derrick Rose    Crowder Shump   i Fry   których Barkley nazwał śmieciowymi zawodnikami już a przyszli  Nance   Clarkson  Hood    odmieniony JR [ nagle gra jak w finałach 2016]   i masz efekty.Love jest zbędny a IT był największym problemem tej ekipy .

Pyknęli  Boston    najlepszą ekipe NBA jeśli chodzi o obrone. Pykneli  OKC z którymi całkiem niedawno dostali baty i  co. Teraz czekam na meczyk z Raptors o ile jeszcze mają w kalendarzu.

Pytanie czy skończą na jako 1 seed? Bo sporta strata do Toronto a nie wiele meczy zostało w sezonie.

 

Na zachodzie to się dzieje.   Utah od stanu 20-28 notuje 10 wygranych z rzędu.  Spurs kończą przed przerwą  na all star na 3 miejscu na zachodzie mimo iż jako jedyna ekipa w lidze zagrali jeden mecz w pełnym składzie . Ciekawe czy wygrają w ogóle 50 spotkań . Clippers wciąż z szansami na playoff.  A OKC i Westbrick  jak go nazywają antyfani.  Z  nim to nikt niczego nie wygra. Jednak chętnie zobacze serie OKC  Houston  jeśli do tego dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był chyba mój  ostatni  All star game.  Ten mecz wyglądał jak GSW   vs  Rockets.

 

 

 

Wreszcie  Curry zobaczył co to znaczy  Defence.  Właśnie takie ściany zakładali  Pistons w latach 88-90 samemu MJ  i Pippenowi

 

 

Jestem ciekaw ile osób wie że kiedyś kiedyś  MJ  był bezradny z tymi Chicago i regularnie odpadali z Pistonsami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...