Skocz do zawartości

ViDoc TV (dawniej CTV9)


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  

2 godziny temu, truszek napisał(a):

Uściślając dalej jest przekaz po RedTop (dwa loga na ekranie). To co się zmieniło to aktualizacja nazwy i to na błędną ViDocCTV. Nawet skórka z miniaturką się nie zmieniła z logo RedTop

 

46 minut temu, truszek napisał(a):

Na WP Pilot też są dwa loga.

 

Kto ma dostęp do tych serwisów, polecam monitorować, bo kto wie, może na dniach podmienią sygnał na ten z jednym logiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda najmniejsza zmiana, natychmiast jest wychwytywana, i komentowana.... Niektórzy to chyba nawet codziennie śledzą ramówkę z tego co widzę, i śledzą ją dokładnie, bo już wyłapali, że nie będzie nowych odcinków "EVERESTU".... Naprawdę to jest fascynujące, a zarazem przerażające, że marnujecie czas na coś takiego.

Edytowane przez Kiler
Wycięto zaczepkę.
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

Tak mnie to zastanawia, czy wasze życie jest naprawdę aż tak nudne? Przecież niektórzy forumowicze zachowują się jak "stalkerzy"... Każda najmniejsza zmiana, natychmiast jest wychwytywana, i komentowana....

 

O jeju. Jak ktoś chce, to komentuje. Nie chce, to nie komentuje. Proste. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michael112 Ale po co marnować czas na coś tak mało istotnego? Skoro wszyscy dobrze wiemy, że RED CARPET nie ma nic ciekawego do zaoferowania widzom? 😂  I jeśli już mowa tutaj o serialu "EVEREST" to ja się totalnie nie dziwę, że odpuszczają temat w tym okresie. Weszliśmy już w ten okres, gdzie większość wyjeżdża na "wczesne" wakacje, bądź odpoczywają na morzu.... RC powinno iść takim samym tokiem emisji, jak większość stacji w Polsce, czyli w okresie wakacji robią przerwę z emisją jakiegoś tytułu, i wracają we wrześniu z dalszymi odcinkami. Pan Mariusz sam pisał, że oni mają oglądalność na poziomie 600 widzów.... więc może jakimś cudem po wakacjach coś trochę "podskoczy"...

Edytowane przez kamillloooossss__1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy bedą zadowoleni. Jest na sobotę i niedzielę ramówka zmieniona i popołudniu bedą dwa filmy pomiędzy operą mydlaną a telenowelami.

Ale jakoś tam wielkich zmian od 1 czerwca w ramówce nie widzę.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Jaka jest obecna wersja, że reklamy od 1 czerwca? Bo TVN Media na trzy dni przed tym terminem nadal się nie chwali nowym ogólnopolskim kanałem w swojej ofercie 🤣

Póki co nie wiadomo 🤣 Pierwotna wersja przedstawiciela RC była taka, że 1 czerwca, aczkolwiek wiadomo, że RC nigdy nie było słowne, idealnym przykładem na to są daty emisji seriali, które często nie pokrywały się z tymi, które podawał prezes m.in. dla wirtualne media.... także sam jestem ciekaw, kiedy wrócą reklamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, danielpes5 napisał(a):

Wersja jest taka, że się już tam wszyscy ostro pogubli łącznie z widzami :D 

CTV 9, ViDoc, ViDoc TV 1 ,Red Top i co jeszcze ? :D 

Jeszcze Vidoc TV1 4K, czyli Red Top 4K, który o dziwo występuje też jako Vidoc TV 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, danielpes5 napisał(a):

Wersja jest taka, że się już tam wszyscy ostro pogubli łącznie z widzami :D 

CTV 9, ViDoc, ViDoc TV 1 ,Red Top i co jeszcze ? :D 

Póki co tylko nazwy ViDoc TV i ViDoc TV1 są w obiegu.

Nie zdziwię się jednak jak za kilka miesięcy RC będzie już tak poirytowane słabą oglądalnością swojej naziemnej stacji że zacznie ją łączyć także z swoją główną anteną czyli Red Carpet TV. Wtedy to dopiero będą jaja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem przewidywałem wcześniej że większość tych nowości serialowych, pojawi się dopiero jesienią 2024e więc warto będzie czekać, tylko zastanawiam co oni na myśli, ze dalsze odcinki Triumfu miłości po wakacjach, bo chyba nie zrobią przerwy w emisji niektórych telenowel.? Dobrze i na plus jest też to że w weekendy, będą po 2 filmy w popołudniowej ramówce.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TomeQ38 napisał(a):

Tak jak pisałem przewidywałem wcześniej że większość tych nowości serialowych, pojawi się dopiero jesienią 2024e więc warto będzie czekać, tylko zastanawiam co oni na myśli, ze dalsze odcinki Triumfu miłości po wakacjach, bo chyba nie zrobią przerwy w emisji niektórych telenowel.? Dobrze i na plus jest też to że w weekendy, będą po 2 filmy w popołudniowej ramówce.

Ostatnio był "Klasztor Shaolin ".

Edytowane przez Marek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...