Skocz do zawartości

ViDoc TV (dawniej CTV9)


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

Nie dają dwóch premierowych bo się ubezpieczają na "wszelkie wypadki" gdyby nagle doszło do sytuacji, tak jak z "Brzydulą", którą wyemitowali tylko do SETNEGO odcinka, i nic dalej nie wiadomo, albo i "Triumf" więc może tam w RC ktoś jednak trzeźwo myśli i ubezpiecza się na zapas....

Co oni mają za system, że kupują odcinki na raty? Ja rozumiem "Moda na sukces", bo to telenowela, która nigdy się chyba nie skończy i jest podzielona na sezony, ale "Triumf Miłości" i "Najpiękniejsza Brzydula", to telenowele, które nie są i nigdy nie były dzielone na podzielone na sezony przez producenta/dystrybutora. To nadawca RC sobie je na sezony podzielił, bo zamiast całości cykają z zakupami po kilkanaście odcinków. Btw, na sezony, w dodatku dwa podzielona jest "La Reina Del Flow/The Queen Of Flow", gdzie pierwszy sezon ma 82 odcinki, drugi zaś 89 odcinków.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Moda na Sukces" się nie skończy, bo to opera mydlana. Telenowela się kończy w przeciwieństwie do opery mydlanej, która może trwać i trwać. W USA są jeszcze starsze opery niż "Moda na sukces".

 

Ale coś tak czuję, że od 18 kwietnia mogą być już puszczane reklamy. Bo podejrzanie duże przerwy są w ramówce.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilloooos czy jest szansa że jeszcze w kwietniu stacja zmieni nazwę na docelową Vidoc Tv bo może wtedy program tv pojawi się choć w 1 dodatku tv do prasy telewizyjnej, ja mam nadzieję że jeszcze w kwietniu będą fajne filmy po 20.30 np czekam na premierę "Bardzo Dziki Zachód", "Krótkie spięcie", czy ponowną powtórkę "Cabacolao", "I Bóg stworzył kobietę" oraz ten film o bombie w pociągu niestety nie pamiętam tytułu, bo te filmu przegapiłem na nowym kanale. Ciekawe czy w dalszej przyszłości jest szansa że  na CTV9 pojawi się "Żar młodości" np od odcinków w których w latach 2000 pojwiła się w Gena City Shelia który to był odcinek po 2000r z Shelią Carter? Mam też nadzieję że nowy kanał powtórzy kiedyś "Żar tropików", "Szkołę złamanych serc", "Renegat" czy "Domek na prerii" lub "Beverly Hillls 90210 oraz "Nieustraszonego" a z nie wyemitowanych że dadza Waltonowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, TomeQ38 napisał(a):

Kamilloooos czy jest szansa że jeszcze w kwietniu stacja zmieni nazwę na docelową Vidoc Tv bo może wtedy program tv pojawi się choć w 1 dodatku tv do prasy telewizyjnej, ja mam nadzieję że jeszcze w kwietniu będą fajne filmy po 20.30 np czekam na premierę "Bardzo Dziki Zachód", "Krótkie spięcie", czy ponowną powtórkę "Cabacolao", "I Bóg stworzył kobietę" oraz ten film o bombie w pociągu niestety nie pamiętam tytułu, bo te filmu przegapiłem na nowym kanale. Ciekawe czy w dalszej przyszłości jest szansa że  na CTV9 pojawi się "Żar młodości" np od odcinków w których w latach 2000 pojwiła się w Gena City Shelia który to był odcinek po 2000r z Shelią Carter? Mam też nadzieję że nowy kanał powtórzy kiedyś "Żar tropików", "Szkołę złamanych serc", "Renegat" czy "Domek na prerii" lub "Beverly Hillls 90210 oraz "Nieustraszonego" a z nie wyemitowanych że dadza Waltonowie.

Chłopie ! Zejdź na ziemię i zacznij twardo stąpać 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Bloo411 napisał(a):

Prędzej stacja zmieni nazwę na Red Top, z którą mają zamiar ją połączyć. @TomeQ38, to nie gwiazda, żeby wypisywać listy z życzeniami do św. Mikołaja. Chłopie, zejdź na ziemię.

Skąd ty wziąłeś tą bzdurę? 😂 CTV9 w kwietniu zmieni nazwę na ViDoc TV, z kolei w późniejszym etapie RED TOP, zmieni się w ViDoc 1 TV....  Wiem też z rozmów mailowych z przedstawicielem RC, że planują także zmianę nazwy serwisu VOD RED GO.

Edytowane przez kamillloooossss__1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No okey, ale skąd pomysł, że stacja zmieniłaby nazwę z CTV9 na RED TOP? Skoro nadawca mówił, że złożył wniosek do KRRIT o zmianę nazwy CTV9 na ViDoc, na co KRRIT zgodziła się? Wiem, że nadawca czeka teraz na papiery z KRRIT, i wtedy dokona zmiany nazw. Tak samo prezentowali już przecież oprawę ViDoc tv, więc nie byłoby sensu zmieniać na Red Top.

Edytowane przez kamillloooossss__1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamillloooossss__1987, równie dobrze za jakiś czas mogą wystąpić o kolejną zmianę nazwy do KRRiTV z ViDoc TV na RedTop TV, jak już dokonają pełnej integracji programowej. Jak dla mnie, to ten nadawca ma wiele pomysłów, niekoniecznie mających większy sens. Widać, że mocno się miotają zmieniając nazwy na coraz to bardziej absurdalne.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystąpią o taką zmianę. Ogólnie to te całe jingle nie są tanie, tak samo jak wykonanie oprawy. Zobacz, że o ile jingiel CTV9 jest w miarę dobry, to z kolei ViDoc TV jest tragiczny, a w szczególności ta czcionka, która wygląda jakby zrobiło ją dziecko w 5 klasie podstawówki. Ten nadawca jest tak mały, że ich nie stać na ciągłe zmiany, zobacz na ich ofertę programową. Skupują większość Czeskich produkcji, bo są najtańsze.  A myślisz, że dlaczego nie ma dalszych odcinków "Brzyduli"? Jest łącznie 300 odcinków, a RC kupiło 100, podobnie jak z "EVEREST" serial ma 100 odcinków, oni kupili połowę, czyli 50. O "Triumfie" już nie wspomnę. Nie stać ich po prostu. 

Edytowane przez kamillloooossss__1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamillloooossss__1987, zacznijmy od tego, że ten mały nadawca chyba nie dysponuje zbytnio odpowiednią kasą, aby to zadziałało. Wiele osób dziwi, że tak mały nadawca pcha się do naziemnej i to jeszcze z ofertą programową kierowaną do wąskiego grona odbiorców.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 No przecież ja cały czas o tym właśnie piszę, że nie mają kasy.... Ostatnio nadawca dla WM powiedział, że rozważają ponownie wziąć udział w konkursie na MUX8,  bo KRRIT znów ogłosiła konkurs na 2 kanały. Przedstawiciel RC powiedział, że rozważają wzięcie udziału, i analizuję jakie treści programowe przyciągną widza, żeby była oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamillloooossss__1987, wykosztowali się na zakup telenowel od meksykańskiej Televisy ("Burza", "Triumf Miłości", "Najpiękniejsza Brzydula"), "Królowej Flow" od kolumbijskiego Caracol TV (i jeszcze kilku tytułów od tego dystrybutora), które raczej też im oglądalności nie przysporzą. Dodatkowo zakup "Mody na Sukces" też był chybioną inwestycją. Wygląda to trochę tak jakby osoby, które nie znają realiów i rynku zabrały się za robienie telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z "Modą na sukces" akurat nie trafiłeś. Bo to póki co jedyny serial, który ogląda się najlepiej w szczególności w RED GO, w TV najlepiej ogląda się "Królowa Flow". Tym bardziej, że MNS nadal kupują, więc musi być "zadowalająco". 

Edytowane przez kamillloooossss__1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, najlepiej ogląda się w streamingu, ale już nie w TV. Zresztą kilka osób z branży telewizyjnej (pan @Mariusz Wójcicki) pisało, że "Moda na Sukces", to już nie jest produkt, który jest atrakcyjny dla polskiego widza. Sytuacja pokazała, jak ta opera mydlana przechodziła od stacji do stacji - z TVP do Nowa TV, potem do Antena HD, aby finalnie trafić do nadawcy Red Carpet Media.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Mody na Sukces, to lepiej by się nie kończyła. :)

A co do kanału, to nie wydaje mi się by mógł odnieść sukces na dłuższą metę. Właściwie to zaskoczyło mnie tak duże zainteresowanie w tym temacie. 

Do tej pory nie mogę przestać nazywać ten kanał jako CCTV9. :DW sumie to szkoda że nie przypomina go ani trochę. 

Edytowane przez Kirk
Akurat tutaj to niepotrzebnie poprawiałeś, więc to usunąłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kamillloooossss__1987 napisał(a):

 A myślisz, że dlaczego nie ma dalszych odcinków "Brzyduli"? Jest łącznie 300 odcinków, a RC kupiło 100, podobnie jak z "EVEREST" serial ma 100 odcinków, oni kupili połowę, czyli 50. O "Triumfie" już nie wspomnę. Nie stać ich po prostu. 

Mogli zakupić seriale czy też telenowele od Televisy, które mają mniejszą liczbę odcinków, zamiast porywać się na "Najpiękniejszą Brzydulę" (300 odc.), czy "Triumf Miłości", który liczy prawie 180 odcinków. Tak wyemitowaliby całość, zamiast zostawiać teraz widzów z niedokończonym serialem (dużo osób z tego co widziałem na ich profilu na FB wyraziło swoje niezadowolenie). I nie wiadomo, czy w ogóle dokończą emisję tych seriali do końca, zakupując resztę odcinków. Jeszcze raz to napiszę, to dowodzi tylko chybionych i nieprzemyślanych decyzji przy bardzo ograniczonym budżecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fan WWE SuperstarsPrzypomnę Ci rok 1990 i TVP która września puściła tylko 13 odcinków "Star Trek.Następne pokolenie",potem w 1995 pokazywali o 10 rano ten serial i jeszcze się dziwili że mają kiepską oglądalność 😀

Może gdyby od 1992,93 roku była jakaś dużą prywatna TV to może przejęła by ten świetny serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek79 napisał(a):

@Fan WWE SuperstarsPrzypomnę Ci rok 1990 i TVP która września puściła tylko 13 odcinków "Star Trek.

Ja mam wrażenie, że Ty cały czas żyjesz latami 90-tymi podczas, gdy świat nie stoi w miejscu i wiele przez ten czas się zmieniło. CTV9/ViDoc TV ruszył w 2024 roku i to, co oni odstawiają nie powinno mieć miejsca, zważywszy na to, że na rynku nie mamy kilku stacji TV, jak w latach 90-tych, a jest ich znacznie, znacznie więcej. Dziwię się dystrybutorom, że bawią się w sprzedawanie seriali/telenowel na odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...