Skocz do zawartości

ViDoc TV (dawniej CTV9)


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, TomeQ38 napisał(a):

 Z seriali to premierowo czekam na Queen of the Flow".

Dzisiaj masz premierę dla Ciebie  o 15:10 odcinek 58, o 16:05 odc. 59

W sobotę o tych samych godzinach znów 59 i 60.

W niedzielę 60 i 61 :)

Takie to premiery :)

To powtorki z innych kanałów nadawcy. Na tym kanale pójdą znów od 1 odcinka od pon. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie będą o różnych godzinach i różne odcinki. Spójrz na ramówkę Red Carpet.

Dzisiaj

11:30

The Queen of Flow

odc. 30, Telenowela

 

12:25

The Queen of Flow

odc. 31, Telenowela

 

13:20

The Queen of Flow

odc. 32, Telenowela

 

I skok o kilka

 

16:50

The Queen of Flow

odc. 40, Telenowela

 

 

A jakbyś chciał przeskoczyć kilkadziesiąt odcinków i tą zachciankę spełnisz, bo np. w sobotę:

15:45

The Queen of Flow 2

odc. 84, Telenowela

 

A od poniedziałku dawaj od nowa

11:05

The Queen of Flow

odc. 31, Telenowela

 

potem 32 i 33.

 

 

 :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, w tej stacji to najlepsze było dotychczas logi i oprawa. Patrzę na to nowe i niestety zmiana na gorsze. Pomijam już samą nazwę, bo ona przeciętnemu Kowalskiego kompletnie nie będzie się kojarzyć z tym co wyjaśnia przedstawiciel nadawcy. Ale graficznie CTV9 to wersja premium wzgl. Vidoc TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, TomeQ38 napisał(a):

Będzie w czym wybierać więc co Pawop i inni mówiliście że będzie "kaszana" i co okazuje się, że będzie w czym wybierać na nowym kanale.

No będzie w czym wybierać. 5 dokumentów, które w przeciągu dwóch tygodni to beda puszczone pewnie z 5 razy, seriale które będą puszczane jak im się spodoba, bo przecież po co puścić po kolei wszystkie odcinki, jak po odcinku np. 3 puścić 30 i tak nikt nie zauważy, bo oglądalność będzie na poziomie błędu statystycznego.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czarujmy że oferta tego kanału porwie widza, bo nie porwie. Nie porywa na satelicie, nie porywa w kablu i w serwisach streamingowych, nie porwie także naziemnie. Przy takiej różnorodności w polskim NTC trzeba się naprawdę dziś postarać aby widza czymś przyciągnąć. Owszem będzie grupa pasjonatów, entuzjastów, ale to za mało aby kanał mógł odnieść sukces w wersji SD w paśmie VHF i jako nowość na polskim rynku, gdzie mało kto o nim słyszał.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym mam problem, że te ich „nowe” seriale będą wałkowane do upadłego i nie będą się oglądać. Tak jak Pan Mariusz napisał - Red Carpet ma oglądalność na poziome tysiąca osób, red top całe 72 osoby. Już teraz jest to poziom błędu statystycznego i tak pozostanie. Nie wróżę im sukcesu i oglądać nie zamierzam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też kilkanaście minut temu na chwilę zniknął obraz na CTV9? Bo mi tak a jak zaczynał się kolejny odcinek Triumfu miłości to była lekka pikseloza. Ja zamierzam obejrzeć dzisiaj Pali się moja panno i Doktor Żywago a w niedzielę Mayerling i Powrót na planetę małp.

 

Co do właściwego EPG kanału CTv9 takiego oficjalnego to pewnie ruszy w poniedziałek o 6.00 rano zostanie ono automatycznie zaktualizowane pod właściwą ramówkę CTV9 i wtedy się przekonamy ile premierowych seriali z tych zapowiedzianych będzie od marca a które dopiero od kwietnia podejrzewam że Moda na sukces i Queen of The Flow mogą być od początku a resztę to może być tak że mogą te premiery dać od kwietnia po  Wielkanocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, TomeQ38 napisał(a):

Czy Wam też kilkanaście minut temu na chwilę zniknął obraz na CTV9? Bo mi tak a jak zaczynał się kolejny odcinek Triumfu miłości to była lekka pikseloza. Ja zamierzam obejrzeć dzisiaj Pali się moja panno i Doktor Żywago a w niedzielę Mayerling i Powrót na planetę małp.

 

Co do właściwego EPG kanału CTv9 takiego oficjalnego to pewnie ruszy w poniedziałek o 6.00 rano zostanie ono automatycznie zaktualizowane pod właściwą ramówkę CTV9 i wtedy się przekonamy ile premierowych seriali z tych zapowiedzianych będzie od marca a które dopiero od kwietnia podejrzewam że Moda na sukces i Queen of The Flow mogą być od początku a resztę to może być tak że mogą te premiery dać od kwietnia po  Wielkanocy.

Mnie generalnie nurtuje kiedy będzie program CTV9 i co będzie na Wielkanoc i Lany Poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Marek79 napisał(a):

Mnie generalnie nurtuje kiedy będzie program CTV9 i co będzie na Wielkanoc i Lany Poniedziałek.

Nie jest tak, że w ramach koncesji muszą być też  filmy, programy polskie. Może będzie " Potop", albo "Krzyżacy"?  ;-)

Edytowane przez white snake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poznałem seriale Tureckie. To teraz jakoś tych seriali meksykańskich nie kupuje tak sztucznie grają w tym "Triumfie miłości" amatorszczyzna.

Jest Kret w ramówce na ten weekend w Red Top,

ale produkcji Mexico.

 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...