Skocz do zawartości

ViDoc TV (dawniej CTV9)


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko problem w tym że nie każdy korzysta z satelity, zwłaszcza starsi ludzie nie chcą płacić za platformy lub niezależne dekodery. Zresztą coraz więcej osób rezygnuje z satelity na rzecz naziemnej właśnie dlatego że jest to samo na każdym kanale więc po co płacić za to co jest za darmo? Był kiedyś artykuł że właśnie spada liczba abonentów na rzecz naziemnej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jakie to ma znaczenie, skoro ramówka nie przyciąga na satelicie gdzie jest dostępna blisko 1/3 rynku odbiorców. Owszem jest też większy wybór dla tych którzy korzystają z ofert płatnych, ale mimo wszystko, jeśli kanał byłby ciekawy, znalazł by swojego widza.

Naziemnie może być to samo. Po prostu to co będzie oferował ten kanał to pewna nisza, która na moje rozeznanie upodobań widza naziemnego nie znajdzie szerokiego grona odbiorców naziemnie.

Niektóre z tych seriali były już emitowane na innych kanałach naziemnych i dawno spadły z ramówek na rzecz paradokomentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby zwykły szarak leciał po dekoder combo do sklepu za około 400zł, nawet gdyby tam była oferta premium za darmo. Przeciętny Kowalski kupuję dekoder za 100zł aby tylko działał do naziemnej więc nie dziwi mnie zainteresowanie kanałem na satelicie. Nawet gdy taki Kowalski ma platformę to nie potrafi wyszukać samemu kanałów/ułożyć listy własnej ulubionych. Więc twoje wnioski z oglądalności tej stacji też mnie nie przekonują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałem także o braku zainteresowania ofertą seriali w innych kanałach naziemnych, które są emitowane na Red Carpet i będą na nowym kanale CTV9. Także nie było zainteresowania. Do tego się nie odniosłeś.

Najnowszy przykład "Moda na sukces" na kanale Antena HD. Spadła z ramówki tak szybko jak szybko się pojawiła z wielkimi zapowiedziami.

 

Reasumując, także nie przedstawiłeś przekonujących swoich wniosków że będzie inaczej niż piszę, zatem pozostaniemy przy swoich zdaniach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Na podstawie doświadczeń z innymi kabałami raczej niczego nie dadzą wcześniej jak w dniu startu.

To zaoewne wynika z umów z Emitel. Za każdy dzień emisji musieliliby zapłacić. 

A  jakaś strona internetowa ??

Telegazety to raczej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.02.2024 o 16:10, Mariusz Wójcicki napisał(a):
 
 

Paradoks jest taki: im więcej kanałów na rynku tym kanały gorsze, ze słabszą ofertą i tym gorzej dla widza :)

Kiedyś były tylko dwa kanały. Czy ja wiem, czy wtedy było lepiej dla widza?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych latach @Marek79 to mało kto miał telewizor do zaprogramowania większej liczby kanałów :)

Zgadzam się z @Mariusz Wójcicki W obecnej sytuacji na rynku, każdy nowy kanał powoduje wyłącznie rozdrobnienie tortu reklamowego, a merytorycznie nie wnosi niczego nowego do oferty. Powoduje to osłabienie pozostałych nadawców, którzy w poszukiwaniu oszczędności także wprowadzają mniej ambitne pozycje programowe do swojej oferty.

CTV9 wyróżnia się pod tym wzgl. że oferuje stare filmy i kilka seriali meksykańskich, czy brazylijskich. Z tym że jak już wspominaliśmy, próby z takimi serialami, aby do nich wrócić podejmowały już inne stacje naziemne, bardziej rozpoznawalne marki z pasma UHF. Były nieudane. Spadły z ramówek. Zatem dobrze życząc, nie spodziewam się aby ten kanał zmienił tą sytuację. Moim zdaniem nie utrzyma się na rynku bez inwestora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Były nieudane. Spadły z ramówek

Otchłań namiętności cała telenowela była nadawana od początku aż do końca, oglądałem to dawno temu, kochałem ten film , szkoda że nie było dubbingu wtedy w TV4 w tym filmie albo nie igraj z aniołem też kochałem to oglądać, coś pięknego. I leciał od 1 odcinka aż do finału. Wiem bo to oglądałem i nie spadły z ramówki.  

Edytowane przez pasjonat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...