Skocz do zawartości

Ferguson Ariva 200


artek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie TnK HD działa bez większych problemów. na sofcie 1.06B7 zaktualizowałem moduł a następnie wgrałem do arivy soft 2.08B4. TnK HD działa z tym softem bez większych problemów, tzn. nie ma zacięć, wyskakiwania "zakodowane" czy tym podobne, podczas paru godzin oglądania nigdy mi się nie zawiesił czy zakodował. czasami po przejściu z kanału FTA cyfry na TnK wyskakiwało "zakodowane" ale wystarczyło wyłączyć/włączyć dekoder i było ok. da się przyzwyczaić i nie jest to [beep]. niestety soft arivy 2.08B4 jest dla mnie nie użytku z powodu znikania listy ulubionych (b.wk...jące), więc wróciłem do 1.06B7...i tu miłe zaskoczenie: moduł TnK HD działa b.stabilnie (tak jak z 2.08B4). nie mam takich objawów jak Ty.

pozdrawiam

 

btw. na TnK mam tylko wyszukane ręcznie i ustawione kanały HD, których nie ma cyfra+. dodałem do ulubionych zakładkę TnK i nie mam problemów z gubieniem ulubionych czy zawieszaniem się modułu TnK. aha...na kanałach TnK mam ustawione dekoduj przez moduł.

 

Czy mógłbyś przesłać mailem soft 1.06B7? bo na stronie Fergusona już go nie ma i w necie też nie mogę znaleźć, a może na tym sofcie u mnie też będzie lepiej chodziło.

mój adres: mcgregor@interia.pl

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są lekko przesunięte w lewo - napisy DVB.

Te z txt są centralnie.

W lewo są też przesunięte napisy .srt do filmów

 

kurcze...latałem z linijką :crazy: u mnie wszystko centralnie, nie mogę stwierdzić, że przesunięte...przynajmniej ja nie widzę. za to denerwuje mnie, że jak wybiorę drugą czcionkę, to tekst pojawia się jak chce - tzn. raz jest synchro z obrazem a za chwilę brak tekstu przez jakiś czas albo dosłownie pojawia się na sekundę i znika.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy może ktoś z Was dowiadywał się u żródła czyli w firmie Ferguson kiedy wydadzą poprawiony soft który usunie te u[beep]liwe błędy ze znikającym EPG, jak i błędy związane z nagrywaniem z automatycznego zegara. Minęło już ponad dwa miesiące od wydania ostatniego softu i nic, cisza - coś długo. Czy dostajecie jakąś odpowiedż na zadawane do nich pytania przez formularz kontaktowy ze strony www.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego to chyba nikt nie wie, może oprócz przedstawicieli Fergusona udzielających się czasem na tym forum.

Ale możesz napisać do producenta takie pytanie albo zgłoszenie zauważonych błędów z takim pytaniem przez formularz kontaktowy na stronie Fergusona, ja pisałem kiedyś do nich 3 razy i na dwa zgłoszenia odpisali - ale były to uwagi do bet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanie odnośnie tej arivy. Kupiłem ją nie dawno bo jakiś tydzień temu. Ariva u mnie współpracuje z kartą Clone + na platformie cyfry +.

Co jakiś czas zdarza mi się na różnych programach komunikat "program kodowany" czy jakoś tak. Jak chwile poczekam napis znika i program powraca. Czy jest jakaś szansa aby tak się nie działo? Jeśli tak to co trzeba zrobić?

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale ze mnie ciamajda,zakupiłem moduł Moduł Conax Neo CAM + karta TNK 3m i aktywowałem ją przez internet czekam godzinkę i dalej mam informację,że kanał TVN jest zakodowany.Mam pytanie jak się wkłada kartę do tego modułu(ja włożyłem chipem na dół),może macie jakiś link do zdjęcia z prawidłową włożoną kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...