Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

blueman-wybacz ale skoro tego nie pojmujesz to juz nie pojmniesz...

To ty nie rozumiesz i zachowaj swoje głupie zdanie dla siebie... Ja o tobie mam podobne... Chodziło mi o to, że nie było potrzebne grupowanie kanałów. Weź lepiej słownik do ręki bystrzaku... Ręce opadają jak się czyta takie posty... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było pisane na głównej satkuriera:

 

28 października do portfolio platformy dołączą CANAL+ GOL HD, CANAL+ Weekend HD i TVN HD,

4 listopada TVN7 HD,

a 11 listopada 6 własnych kanałów tematycznych, dostępnych wyłącznie w CYFRZE+: ale kino+ HD, PLANETE+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD /HYPER+ HD, Kuchnia+ HD i Domo+ HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ciekawe :)

http://www.cyfraplus.pl/technologie/hig ... ition.html

 

" (...) kanały dostarczające najwyższej jakości rozrywkę: Fox Life HD, MTV LIVE HD, BBC HD, TVN Style HD, France 2 HD i Hustler HD"

 

"Na CYFRZE+ możesz także oglądać programy informacyjne w jakości HD: TVP HD, TVN HD, TVN 7 HD, Polsat HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista mi się zaktualizowała i niby wszystko fajnie, mam tuner Pace PVR od Cyfry. Nie mam już na liscie Canal+, C+film i kanałów HBO w wersji SD.

Z HBO2 HD mam brak sygnału od dłuższego czasu, BBC HD to samo, brak sygnału, mam dołączony ten kanał od kilku dni i nie mogę go oglądać... przy gorszej pogodzie to lipa ogólna z kanałami HD, WTF? Jak nie mam sygnału na HBO2HD to oglądałem w wersji SD, teraz tego na liście nie mam, do dvpy...

Antenę mam 90cm, sygnał 90%. Czy muszę wezwać szpenia aby przeregulował antenę? No i co z kanałami w wersji SD, nie będzie już do nich dostępu na tym dekoderze?

 

Ogólnie nie wiem, czy nie powinienem się przejść z tym dekoderem do punktu C+, mam go od grudnia, ale występują dość często różne zwisy, dźwięk bez obrazu, resety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...