Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomo21: Nie trzeba podpisywać nowej, po okresie minimalnym umowa przechodzi na czas nieokreślony na dotychczasowych warunkach pakietowych, czyli jeśli ktoś nie zmieniał do tej pory pakietu w BOK albo nie aneksował na nową promocje to ma stary pakiet np Tematyczny. Jeszcze troche takich klientów jest i czasami przychodzą po aneks do punktu i nawet nie wiedzą, że mają archaiczny pakiet :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hecol, zagwaratować, to oni Ci muszą bezpłatne oglądane Opcji 5xHD na którą podpisałeś umową. Jeśli będziesz chciał więcej, to będziesz musiał doplacić. Proste chyba, nie :?:

 

Jak będziesz chciał mniej też będziesz musiał dopłacić. Przecież to proste jak umowa w Cyfrze :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja na stronie Cyfry ZMIENIŁA SIĘ. Zniknął kanał BBC HD!!!!:

 

CYFRA+ od 1 maja wzbogaci ofertę o aż cztery nowe kanały, w tym trzy w standardzie High Definition: Cinemax HD, FOX Life HD, Nat Geo Wild HD i Nat Geo Wild. Tym samym oferta CYFRY+ obejmie 12 najlepszych na rynku kanałów dostępnych w wysokiej rozdzielczości.

CYFRA+ systematycznie rozwija swoją ofertę programową – wraz z początkiem maja platforma przygotowała dla widzów duża dawkę nowości. Abonenci zyskają dostęp do czterech nowych kanałów telewizyjnych, w tym trzech w wysokiej rozdzielczości: Cinemax HD, FOX Life HD, Nat Geo Wild HD. Do oferty dołączy także Nat Geo Wild.

 

* Cinemax HD dołączy bezpłatnie do opcji Cinemax (Cinemax, Cinemax2 i Cinemax HD) oraz do pakietów Prestiżowego+ i Prestiżowego HD+

* Kanały FOX Life HD, Nat Geo Wild HD bez dodatkowych opłat zostaną włączone do pakietu Prestiżowego HD+

* Kanały FOX Life HD, Nat Geo Wild HD będą do końca maja dostępne bezpłatnie dla wszystkich abonentów z aktywną przynajmniej jedną opcją HD

* Nat Geo Wild w wersji SD dostępny będzie bez dodatkowych opłat w pakietach Komfortowym+, Prestiżowym+ i Prestiżowym HD+

* Od maja w miejsce dotychczasowej opcji 5xHD CYFRA+ wprowadza nową opcję HD Mix, w której oprócz NGC HD, Animal Planet HD, Eurosport HD, Eurosport2 HD, MTV HD znajdą się nowe kanały: Nat Geo Wild HD i FOX Life HD.

.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz chciał mniej też będziesz musiał dopłacić. Przecież to proste jak umowa w Cyfrze :read:

w umowie mialem gwarancje na 5 kanałów HD za darmo, jak za nie teraz kazano by mi płacić to mam pełne prawo zerwać umowę bez konsekwencji, proste czy nie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nic nie będzie zabierał ani wyłączał 8) Masz to co masz w umowie i możesz spać spokojnie :-)

wiem, dlatego napisałem że pesymik napisał idiotyzm, jakoby nagle teraz wszyscy mieli DOPŁACAĆ nawet za obecne kanały 5xHD, nie tylko za nowe ale nawet za obecne wg niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nic nie będzie zabierał ani wyłączał 8) Masz to co masz w umowie i możesz spać spokojnie :-)

wiem, dlatego napisałem że pesymik napisał idiotyzm, jakoby nagle teraz wszyscy mieli DOPŁACAĆ nawet za obecne kanały 5xHD, nie tylko za nowe ale nawet za obecne wg niego

 

Napisałem tak dlatego bo mam Komfort z Canal+ i pakiet HD(stała opłata). Miałem HBO przez 3 za darmo i teraz zrezygnowałem z pakietu HBO. Niestety żeby mi nie wyłączyli Canal+ HD musiałem dopłacić 6 zł. Jak zobaczę to uwierzę teraz. Może masz rację ale zawsze może okazać się że jest jakiś haczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pesymik: ja mialem tez HBO gratis i Premium HD gratis, jak wyłączyłem HBO i zostawiłem same Canal+ to powiedzieli że muszą wyłączyć darmowe Premium HD, ale cytując ich "to nic, od razu napisze Panu reklamacje i dalej do końca umowy będzie darmowa opcja HD na cale canal+" no i mam opcje na C+ HD nadal za darmo, mimo zrezygnowania z HBO i wyłączenia premium HD. Dodatkowo zaoferowali jakieś 50% taniej przez chyba 3 miesiące na C+ mimo trawania umowy. Oczywiscie poza tym darmowa jest też 5xHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilos, Ameryki to Ty nie odkryłeś :> . Przecież było powiedziane, że każdy abonent z aktywnym chciażby jednym kanałem HD, otrzyma promocyjnie do końca maja dostęp do nowych kanałów HD. Natomiast abonenci 5xHD, aby później mieć dostęp do nowych kanałów HD będą musieli dopłacić 8 zł. Jeśli nie będą chcieli, to będą nadal korzystać z 5xHD na takich warunkach, jakie mają zapewnione w umowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pesymik: ja mialem tez HBO gratis i Premium HD gratis, jak wyłączyłem HBO i zostawiłem same Canal+ to powiedzieli że muszą wyłączyć darmowe Premium HD, ale cytując ich "to nic, od razu napisze Panu reklamacje i dalej do końca umowy będzie darmowa opcja HD na cale canal+" no i mam opcje na C+ HD nadal za darmo, mimo zrezygnowania z HBO i wyłączenia premium HD.

 

No szybko mi odpowiedzieli. Ja muszę za swoje Canal+ HD płacić dodatkowo 6 zł. Szkoda o taką kasę kruszyć kopii.

 

P.S. Gdzieś tutaj widziałem że 5xHD zmieni się z automatu na MixHD bez żadnych opłat. Mam nadzieję że to była prawda a nie jakiś fake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pesymik nadal nic nie rozumiesz, JAK MIAŁEŚ ZA DARMO 5xHD to nie będziesz zmuszony do płacenia coraz więcej i więcej, tylko dlatego że C+ dodaje nowe kanały, możesz zostać ze starym 5xHD i płacić jak dawniej

 

 

najgorsze, że mimo newsa i kodowania cyfry na BBC HD tymczasowo wycofali go z newsa i oferty, więc przez maj pewnie tylko N będzie sie chwalić wyłącznością... ehh szopka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...