Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Nie :mrgreen: Nie za bardzo się tym interesuje na chwilę obecną :mrgreen: Nawet nie sprawdzałem czy mam je na swojej karcie demo gdzie jest full oferta :]

 

@Cyfra.Tv

Czy mógłbyś się jakoś odnieść do tych fotek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, takie postepowanie to standard u ENKI. Przyzwyczajajcie się póki pora. Tam abonent jest śmieciem, nie dostanie niczego darmo, za wszystko ściągają drobne opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że te osoby które dostały te kanały przedłużyły umowy z C+, a nie przeszły do nc+ czyli w dalszym ciągu są "starymi abonentami" ;), wychodzi na to że w tej chwili mamy 3 kategorie abonentów: starych, nowszych starych i za chwilkę nowych przechodzących do nc+... rewelacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czymś skusić muszą.

No na Boga, ale nie nSport HD i MGM HD :D

nPremium to jeszcze rozumiem, ale rzucili dwa, może nie słabe, ale bardzo zwyczajne kanały i za takie coś przedłużać umowę? :)

 

Ktoś kto chciał przedłużyć umowę to pewnie i tak przedłuży i cieszy się z bonusu, ale wątpię by kogoś kto rzeczywiście chciał skończyć umowę, akurat takie kanały przekonały do zmiany decyzji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dalej nic... kanały nie świeca

 

Jak nie przedłużałeś ostatnio umowy to ci nie zaświecą, a przynajmniej nie teraz. Jeżeli natomiast przedłużyłeś umowę (i oczywiście dostałeś te kanały gratis), a dalej ci nie świecą to wejdź do ICA i zrób reaktywację kanałów. U mnie pomogło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czymś skusić muszą.

No na Boga, ale nie nSport HD i MGM HD :D

nPremium to jeszcze rozumiem, ale rzucili dwa, może nie słabe, ale bardzo zwyczajne kanały i za takie coś przedłużać umowę? :)

Dokładnie, przecież to śmieszne. Nawet jak bym miał te kanały to bym ich pewnie nie oglądał. To już tematyczne kanały z plusem które trafiły na dekodery n-ki są ciekawsze, no i jest ich więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że te osoby które dostały te kanały przedłużyły umowy z C+, a nie przeszły do nc+ czyli w dalszym ciągu są "starymi abonentami" ;), wychodzi na to że w tej chwili mamy 3 kategorie abonentów: starych, nowszych starych i za chwilkę nowych przechodzących do nc+... rewelacja ;)

 

Nieeeeeeeee. Obecnie są tylko abonenci Cyfry+ i "n". Nawet ci co przedłużali lub przedłużają umowę, nadal sa abonentami Cyfry+ i "n". Natomiast każdy - bez względu na to kiedy przedłużał umowę - otrzyma możliwość migracji do oferty nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przed chwilą rozmawiałem z konsultantką i ona z kierownikiem. Które kanały i dla kogo same wskoczą to trwa u nich burzliwa dyskusja i nic nie wiadomo. Po okresie testowym, mogą wskoczyć ale czy dla wszystkich pakietów to nie jest pewne. Pewnym jest, że jak wskoczą to na maksymalnie 6cio miesięczny okres bezpłatny. Pewnym jest, że po tym okresie nie będzie możliwości odbierania kanałów N bezpłatnie dla abonentów Cyfry mających umowy ponad ten termin. Pozostaje dopłata lub migracja do NC+.

W tej chwili trwa w dyrekcji dyskusja co zrobić z nerwowymi abonentami co przedłużyli umowy przed kilkoma dniami i wcześniej i nie odbierają testów. Polecono kierownikom wpisywać takich nerwusów na listę chętnych do nadania wcześniejszych uprawnień w tych testach. Ale nie podają kiedy ma być podjęta w takim przypadku decyzja i MGM zaświeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dzwonią z ofertami przedłużenia umowy i kanałami nSport i MGM gratis, znając życie za tydzień będą dzwonić z nfilmami a za dwa z opcją przejścia do nc+.

 

Gdzie tu logika? Powinni machnąć fuzję i dopiero dzownić z propozycjami a nie tak dawkować emocje po trochu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego stanu aktualnego. Czekam na odpowiedź na oficjaną reklamację w sprawie kanałów N w Cyfrze+. Po konsultacjach Pani poinformowała mnie, że są to testy dla wybranych klientów. Zapytałem na jakich powszechnie znanych zasadach można być takim testerem. Nie umiała odpowiedzieć i zaznaczyła to w mojej skardze, że chcę poznać te zasady. Odpowiedziała że nie jest to oferta Stacji. Ja z kolei zapytałem czy nie jest ofertą oferowanie usług z kanałami N dla przedłużających aby ich zachęcić do pozostania - też miała problem z odpowiedzią. Po konsultacji z kierownikiem zapisała to wszystko jako skargę. Ja z kolei przypomniałem jej /rozmowa nagrywana/, że zgodnie z prawem Cyfra może świadczyć usługi ogólnie dostępne na ogłoszonych zasadach, równe w dostępie dla wszystkich abonentów, w udostępnionych regulaminach. Potem zadzwoniłem na infolinię konsumencką 800 007 707. Zgłosiłem wątpliwość czy nie są to powszechne praktyki niedozwolone w świadczeniu usług. To co forumowiczom już wiadome - o ile będzie dużo skarg w tej sprawie - urząd sprawdzi i Cyfra może znowu popłynąć. Ja z kolei dziś wieczorem piszę oficjalnego maila na uokik@uokik.gov.pl. O ile inni forumowicze zgadzają się z moim zdaniem - wiedza co robić. Przy kilkuset sygnałach kompetentni urzędnicy sprawdzą kto ma rację.

-----------------

Jednocześnie wyślę dziś wieczorem kilka maili do znanych redakcji z prośbą o zainteresowanie się tym problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem od początku istnienia wizji tv, później cyfry i zaczynam zastanawiać sie nad sensem dalszego przedłużania umowy. Po tylu latach jestem traktowany gorzej niż nowy abonent. Mam telewizor ze smart tv: ipla, iplex itd. mi to wystarczy. To oni potrzebuja mnie nie ja ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...