Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie za bardzo. Mogę tylko opisać, jak to się w moim tunerze robi, a szansa, że mamy takie same jest raczej niewielka. Trzeba, w każdym razie, wejść w menu w opcję szukanie kanałów, wybrać przeszukanie transpondera, u mnie wystarczy wpisać częstotliwość, w tym przypadku 11411 H o ile się nie mylę, wybrać DVB-S2, polaryzację, nie trzeba pamiętać, jeśli się ustawi złą, to pasek z jakością sygnału pokaże, że coś jest nie tak, a potem już wcisnąć szukaj i jest. U mnie tylko trzeba wybrać dołączanie kanałów, a nie sortowanie, bo ta opcja rozwala mi wszystko i zrobione. Więc to się robi tak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mamy HD :roll: czy jest dobre czy nie to juz kazdy oceni :)

 

jak napisal poprzednik a ja dopisze swoje spostrzezenia nowe LOGO kazdej stacji jest bardzo przezroczyste niemalze niewidoczne na ekranie a jak na ekranie duzo sie dzieje logo jest niewidoczne :), kazde rozpoczecie nowej emsji programu logotypy staja sie KOLOROWE by po chwili stac sie niewidoczne -czytaj przezroczyste :P

 

blink jakosc hmmm szału nie ma

nick hd calkiem OKEY

 

oprogramowania nowego nie ma , NIEKTORZY wrozyli ze bedzie dzis wraz z innymi nowosciami :P

 

to tyle moich emocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeleTOON+ od 06:00 już nadają pod nową nazwą.
Kanał pod taką nazwą nadaje od 1 października...
Kanały mają nową oprawę graficzną.
Tylko Ale Kino+ i Planete+ ma nową oprawę graficzną. Na innych kanałach tylko logo w oprawie wymienili
bardziej mnie martwi, że nadają w sztywnym 16:9
A mnie to cieszy :jupi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeleTOON+ od 06:00 już nadają pod nową nazwą.
Kanał pod taką nazwą nadaje od 1 października...

 

sorry, pisałem to o szóstej rano i byłem troche niewyspany

z @matik się zgadzam, że kanał pod tą nazwą nadaje od 1.10.2011 zastępując ZigZap

 

bardziej mnie martwi, że nadają w sztywnym 16:9
A mnie to cieszy :jupi:

Taki sam problem był na TVN 7, podobnie Planete+, Mini Mini+, a zwłaszcza Ale Kino+ bardzo często nadają w 4:3. Ja nie chce oglądać z paskami z każdej strony. Kto ma nowoczesne telewizory z Full HD, niech sobie oglądają Planete+ HD, Ale Kino+ HD itd. Ale ci którzy mają telewizory kineskopowe oglądają wersję w SD i powinien być format zmienny (4:3/16:9).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...