Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Sam byłem fanem tej usługi od wielu lat :? Co wieczór leciały u mnie w domu kanały z MC :smile: Ale coż Kolega @buster ma rację, jeszcze kilka lat temu klienci pytali się o stacje radiowe i muzyczne, teraz nie dość że nawet jak o tym mówiliśmy to wszyscy machali reką, że ich to nie interesuje, to po wyłączeniu, nikt ani nie zadzwonił ani nie przyszedł z pytaniem, dlaczego MC nie działa :? A wystarczy, że nawet najbardziej badziewny kanał TV (nawet ta Polonia 1) zniknie na 30 min to już nam się telefon urywa 8)

 

Szkoda, że ludzie nie doceniali tego serwisu, bardzo mi go szkoda ale nie okłamujmy się, przy tak małej popularności opłacalność dla C+ pewnie była zerowa :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ludzie kupują TV satelitarną po to aby jednak oglądać TV (nawet kanały muzyczne) a nie słuchać muzyki music choise. To, że jest tu paru zapaleńców to nie znaczy, że każdy z tego korzystał. Zapewniam Was, że większość abonentów nawet nie ma pojęcia, że music choise istniała w cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kopii Sportklub PL dodano EPG.

 

A czy wiadomo może w jakim formacie nadawane jest to EPG? Mój tuner nic nie pokazuje więc być może jest to MediaHighway EPG? Ostatecznie pozostanie SportKlub czy SportKlub PL? Teraz pozostawiłem na liście oba ale nie chcę robić bałaganu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci nieźle powiedzieli: w ciągu najbliższych miesięcy mogą... go odłączyć bo "znikome zainteresowanie Abonentów" :brawo: Zapewne jeszcze dodali, że to wina producenta kanału i oni nic nie mogą zrobić. Słusznie, że wina producenta kanału ale jakby na nim to wymusili toby mieli - przecież płacą za ten kanał. Mnie się zawartość tematyczna kanału podoba ale jakość obrazu i dźwięku już nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem obecnie powtorke meczu Pucharu Angli...troche ogladalm bo to co widze to koszmar..

jakis pasek z boku po prawej stronie,obraz jak z VHS:(

wlasnie ze wzgledu na jakosć powinni tego g.... w ogole nie wlaczac do oferty..Puchar Angli jest odkodowany na niemieckim Sport 1 przeciez

totalna porazka:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...