Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na dekoderze te kanały cały czas są tylko usunęli ścieżki dźwiękowe, które się wybierało. Ale gdyby prowadzili tylko jakieś prace to nie usuwano by ich ze strony internetowej. Może lucius coś wie na ten temat bo widziałem że się dzisiaj pojawił i wypowiadał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli koniec. My abonenci nie mamy na to żadnego wpływu i żadne maile ani telefony do Cyfry niczego nie zmienią.

Mam tylko nadzieję, że wycofanie tych kanałów z oferty podyktowane było zrobieniem miejsca na transponderze na nowe kanały i oby te kanały były tego warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko ja, czy wszyscy nie mają jeszcze uprawnień na kartach "Cyfry" na "TVP HD" z transpondera "Nki"???

 

Skoro pojawiła się informacja na stronie "Satkuriera" o dodaniu kodowania dla "Cyfry", to zamieniłem już kanały na liście, a tu komunikat "program zakodowany", chociaż systemy "mediaguard" i "nagravision" mój "Globo HD S1" rzeczywiście już na tym przekazie wyświetla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś kiedy te uprawnienia mogą się pojawić??? W ogóle "Satkurier" nie powinien według mnie podawać tej informacji o dodaniu kodowania dla "Cyfry", skoro nie ma jeszcze uprawnień do odbioru (o czym chyba redakcja wiedziała???), albo podać, że uprawnień jeszcze nie ma, bo inaczej ta informacja wprowadza w błąd, tak jak mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frazes, Satkurier podał tylko i wyłącznie informację, która jest zgodna ze stanem faktycznym, a jeżeli Ciebie, to wprowadziło w błąd, to nie ubliżając nikomu ale coś z poziomem inte..... chyba nie tak. Multichoice faktycznie zostały usunięte i jeżeli tylko czekaliście na moment, żeby zerwać umowę z operatorem, to macie idealny moment, bo może drugi się szybko nie trafi i co zrobicie wtedy? :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku.....nikt Ci nie podal ze mozna ogladac tvpHD z tr.N tylko ze dodali system kodowania dla C+....i to jest fakt!

 

Spokojnie. Chodzi mi tylko o to, że do tej informacji powinna być dodana wzmianka, że na razie nie ma uprawnień do odbioru, bo bez tego jeżeli czytamy, że dodano system kodowania "Cyfry", to logika podpowiada, że kanał możemy już oglądać z nowej częstotliwości, a tak nie jest (chodzi o to, że informacja, jeśli już ją podajemy to powinna być precyzyjna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie chcę się wykłócać. Przywróciłem sobie spowrotem "TVP HD" z transpondera "Cyfry" i proszę tylko o sygnał, kiedy uprawnienia z transpondera "Nki" już będą, ok???

 

Co do usunięcia z oferty stacji radiowych "Music Choice", to trochę szkoda, że cyfra to zrobiła, chociaż z drugiej strony brakowało mi na nich polskich utworów. Może teraz "Cyfra" zrobi własną, autorską "paczkę" serwisów muzycznych, takich jak "Music Choice", tylko również z polską muzyką właśnie, albo doda w zamian np. radio "Wawa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu wygasł kontrakt Cyfry z Music Choice na reemisję i nie został przedłużony.Druga sprawa że, o tym fakcie nie ma żadnego oficjalnego komunikatu.Po cichu wyłączają sygnał abonentom i chowają teraz głowę w piasek.Na infolinii twierdzą że te kanały radiowe....dalej są w ofercie :brawo:

Typowe polskie dziadostwo i brak obiegu informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanałów od wczoraj nie ma w ofercie.Zostały wycofane. Taka informację dostałem na infolinii ,gdy zapytałem o to, przy okazji załatwiania innej sprawy.

Podobno maja być zastąpione inną ofertą.

Dostałem taką samą odpowiedź na kanały Music Choice, bo też dzisiaj dzwoniłem :). Z tego co zrozumiałem to będzie podobny pakiet radiowy, działający na tej samej zasadzie, tylko być może od jakiegoś innego nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorsze wypiera dobre.Tak więc zamiast Music Choice,mamy polstatowskie badziewie+podobne poziomem 2 kanały bbc(o dziwolągach w rodzaju tvr nie wspomnę).Temat dotyczy nowości,a więc oczekujmy od Cyfry jeszcze jednego kanału dla gospodyń domowych,oraz następnego niewydarzonego kanału muzycznego."PLIZ!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem zapytanie do Cyfry+ o paczke music choice , sportklub i ewentualne dolaczenie discovery hd - oto jaka odpowiedz otrzymalem : "Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że lista kanałów w

najbliższym czasie zostanie uzupełniona o kanał Sport Klub.

 

Wyjaśniam, iż sprawa została przekazana do operatora satelitarnego

EUTELSAT, odpowiedzialnego za nadawanie sygnału usługi.

 

Zapewniam, iż trwają prace nad wprowadzeniem kanału do oferty.

 

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.

 

Wyjaśniam, że kanały MUSIC CHOCIE zostały wycofane z listy kanałów

CYFRY+.

 

Wyjaśniam, iż z przyczyn ekonomicznych i technicznych nadawca serwisu nie

dokonał przedłużenia licencji usługi.

 

Informuję, iż kanały stanowiły dodatkową funkcję dekodera,

jednocześnie nie stanowiły elementu oferty gwarantowanej Umową o

Abonament CYFRY+.

 

Odłączenie ww. kanałów, pozwoli w przyszłości na poszerzenie oferty o

dodatkowe usługi.

 

Informuję, że nie posiadamy potwierdzonych informacji w zakresie dodania

wymienionych kanału DISCOVERY HD do oferty CYFRY+.

 

Jednocześnie zapewniam, że wszelkie spostrzeżenia i uwagi naszych

Abonentów podlegają dokładnej analizie. Zawsze przykładamy dużą wagę

do przekazywanych opinii.

 

Pragnę poinformować, iż przekazane przez Pana spostrzeżenia zostały

przekazane do odpowiedniego działu, celem polepszenia jakości

świadczonych usług.

 

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

..................

Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednocześnie zapewniam, że wszelkie spostrzeżenia i uwagi naszych

Abonentów podlegają dokładnej analizie. Zawsze przykładamy dużą wagę

do przekazywanych opinii.

Pragnę poinformować, iż przekazane przez Pana spostrzeżenia zostały

przekazane do odpowiedniego działu, celem polepszenia jakości

świadczonych usług.

To lubię najbardziej. Szkoda że nie napisali, że odłączyli "potajemnie: MusicChoise!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy chociaż 1% abonentów cyfry choć raz skorzystało z music choice. Ja osobiście może trzy razy na to spojrzałem, posłuchałem i stwierdziłem, że łatwiej jest radio włączyć.

Narzekacie tak nad czymś co nie ma racji bytu z ekonomicznego punktu widzenia.

Obawiam się, że może dojść do sytuacji gdy np. Polonia1 zostanie wyłączona z oferty (zostanie usunięta z listy kanałów) a będziecie płakać jak za najlepszym kanałem na świecie, chociaż teraz większość narzeka na jakość i zawartość tego kanału.

Opamiętajcie się. music choise być może był fajnym dodatkiem ale niczym więcej i nie ma co po tym płakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...