Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodali kanały FTA, wreszcie kanały będą na liście Cyfry w końcu są bezpłatne.

Wiele osób, które nie mają pojęcia o sprawach SAT uznają to za nowość tak jak płatne kanały, PR Cyfry znowu podskoczy.

 

Nadal niektóre kanały FTA nie chodzą, zależało mi na aktualizacji pozycji ERT World, nadal jest czarny ekran jak był przed aktualizacją, kanał jest na 323 pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to powiedziec ale ... Mam AXN HD I ten sam serial leci.

Roznica kolosalna.

To na cyfrze wyglada jak w VHS , na N-ce ma super jakosc.

Cyfra dala ciala na calego.

 

Nie Cyfra, tylko CP!

AXNy są z transponderów CP niestety, jakość jest rzeczywiście kiepska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmira jak szmira czasami coś można oglądnąć, ale faktem jest że rewelacji tam nie ma. Oglądam AXN praktycznie od początku jak wszedł na polski rynek i muszę stwierdzić, że na początku było lepiej. Przede wszystkim brak reklam, seriale leciały w całości jak zdzarzyła się reklama to tylko ich programów a nie proszków do prania, część programów była bez lektora tylko z napisami polskimi. Ogólnie nie ma co równać, okazuje się, że każdy kanał jest dobry tylko na początku aby zachęcić widzów a później to już robimy to co reszta, czyli prezentujemy badziewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że Cyfra+ na transponderze 12322 H 27500 zrobiła "swoje" kopie tylko z własnym kodowaniem (Seca 0100 - 000068 i Nagravision 1813 - 000000) dla kanałów Sci-Fi i Universal.

Nowe ID tych kanałów: SCI FI POL ścieżka dźwiękowa tylko polska. UNIVERSAL POL też tylko polska ścieżka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tą pozycją Discovery to jakaś paranoja, wystarczy że do oferty zostanie dołączony jakiś kanał filmowy/serialowy i już Discovery jest przesuwane na dalszą pozycję, nie mogą od razu np. przenieść go pod numer 69, jeśli już faktycznie musi być przed Planete i innymi kanałami dokumentalnymi, przynajmniej choć na pewien czas nie byłoby tego ciągłego zmieniania pozycji. Osobiście nie lubię Discovery (wolę zdecydowanie Planete i NGC), jednak te ich postępowanie jest dla mnie dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra + tak przedstawia nowy kanał tvp seriale, który dostępny jest od pakietu Kompakt:

 

"6 grudnia Telewizja Polska S.A. uruchomia TVP Seriale - nowy kanał tematyczny telewizji publicznej. TVP Seriale jest polską alternatywą dla istniejących kanałów serialowych bazujących głównie na zagranicznej ofercie programowej."

 

http://www.cyfraplus.pl/cyfra_kanaly-tvp-seriale.html

 

Proponuje najpierw zobaczyć do słownika języka polskiego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...