Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po za tym seriale TVP to nie tylko M jak Miłośc(na TVP HD na szczeście nie jest emitowany),ale też "Czas Honoru"-moim zdaniem jeden z najlepszych seriali TVP ostatnich lat.Poza tym nie kazdy ma ochotę na amerykańską sieczkę,której jest oczywiście moim zdaniem,za dużo.

 

Zgadza się, "Czas Honoru" to jest świetny projekt (pokazuje, że jednak można zrobić ciekawy serial historyczny, który zainteresuje młodych ludzi i dużo ich nauczy, a nie tylko cały czas się podniecać "Ogniem I Mieczem", "Panem Tadeuszem" itp., bo to podobno narodowe epopeje, tylko że trochę według mnie nudne, albo po prostu słabo zekranizowane...) :D . Podobno jest teraz, albo już był kręcony trzeci sezon "CH", więc jesień będzie ciekawa (w ogóle powinni dociągnąć ten serial do końca wojny, tzn. żeby było wiadomo też jakie były późniejsze losy bohaterów :D ) :D!

 

Wracając do meritum, czyli "TVP HD", to ja też go trochę podejrzałem, jak był "FTA" i mimo dużej ilości powtórek i tak według mnie "bije na głowę" główny "TVN" (w końcu musi być jakiś powód dla którego ten kanał był tak ważny dla "Nki", że tyle czasu trzymała go tylko u siebie, a teraz budowała na nim sprzedaż "TNK HD :D ), który jeśli już wpadnie na jakiś ciekawy i ORYGINALNY pomysł (serial "Teraz Albo Nigdy"), to go za szybko uśmierca...

 

W temacie kanałów amerykańskich, to ja bym od sławnych już w tym wątku "ESPNów" wolał "Fox" (ten "zwykły", który był/jest w "Sky Italia"), albo coś od "CBSu", z serialami, filmami (mogliby też przywrócić "E!", którego "CP" nie chce :D ) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych informacjach o wprowadzeniu nowych kanałów HD do paczki HDMix, zamieniłem darmową opcję 5xHD na HD Mix za jedyne 8 zł dopłaty do abonamentu. Zamiast narzekać proponuję zainteresować się ofertą C+ w tym temacie i dokonać zmiany telefonicznie poprzez konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...