Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do BBC HD to wersja dla polski to nie wersja brytyjska tylko skandynawska. Także raczej nie obejrzycie sobie Top Gear w HD bo ramówce np. szwedzkiej wersji nijak nie mogłem jego znaleźć. Trzeba więc poczekać do startu i wtedy zobaczymy jakie będą ochy i achy.

Ramówkę prawdopodobnej polskiej wersji znajdziecie tutaj www.bbchd.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie w tym sęk ze to jest jak na razie słaba ramówka. Raptem 1-2 audycje godne polecenia. Swego czasu jak rozmawiałem na temat nie wprowadzenia tego kanalu do CP argumentem była właśnie ramówka. Oczywiście na początku np discovery HD też nadawał wszystko w kółko. Ale teraz wygląda to już znacznie lepiej. Być może tak samo będzie z BBC. Na pewno ich biblioteka jest bardzo rozbudowana więc można mieć nadzieję, że będzie to jeden z lepszych kanałów HD na naszym rynku. Ale jak na razie nie ma się czym podniecać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skoro są osoby na forum podające jako pewnik, że ten kanał wchodzi, to może mają jakieś informacje na jego temat.

 

To wszystko domysły. Możliwe, że się ten kanał pojawi, czemu nie? Ale dopóki nie wiadomo tego na 100% to nie ma co gdybać. Wystarczy że kilka osób sobie coś napisze i już niektórzy biorą to za oczywistość. Tylko przypomnę, że jakiś czas temu pisano tak o BBC HD w CP, że o Viasatach nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa oferta, tylko ile to będzie kosztowała taka przyjemność w wersji HD ? Pewnie trzeba mieć także kasę w wysokiej rozdzielczości :)))

I pewnie kuszące oferty, jak zawsze dla nowych abonentów pojawią się na stronach Cyfry.

Oczami wyobraźni już widzę, tradycyjne narzekania na jakość, niski bitrate.

No jasne, ktoś odpowie. Po to jest forum, aby ponarzekać...

Może ktoś potwierdzić, że zapowiadane kanały będą tylkow Pakiecie Prestiżowym HD ? A NGC Wild w SD od "Komfortu" wzwyż ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie, to pewnie się i tak wszystko przesunie jeszcze w czasie.

 

Tym razem żadnego przesunięcia nie będzie , bo przetarg się odbył, operator został wybrany i umowę już podpisano. Teraz emitel musi wypełnić warunki umowy i uruchomić w planowanym terminie MUX III.

Teraz już wiemy dlaczego Cyfra nie zdecydowała się na TVP HD, bo przecież będzie za darmo przez DVB-T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko domysły. Możliwe, że się ten kanał pojawi, czemu nie? Ale dopóki nie wiadomo tego na 100% to nie ma co gdybać. Wystarczy że kilka osób sobie coś napisze i już niektórzy biorą to za oczywistość. Tylko przypomnę, że jakiś czas temu pisano tak o BBC HD w CP, że o Viasatach nie wspomnę.

To nie są domysły. Niektóre osoby wiedzą pewne rzeczy wcześniej i tyle :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe kanały?

 

Wiec tak

 

NatGeo Wild HD i SD - to oczywiste że obydwa trafią jednocześnie.

FoxLife HD - nie dziwi - są powiązania między Fox a C+......

Cinemax HD - tez nie dziwi - HBO próbuje się takim ruchem utrzymać na rynku ale niestety nie dba o content.... No ale Cinemax jest lepszy od badziewia o nazwie Filmbox.

 

To mamy już 3 kanały HD i jeden SD.

Czwarty HD - spekulacje co do BBC HD. Jeśli tak to powinny też trafić kanały BBC w wersji SD. W to nie wierzę ale jeśli tak będzie to może niedługo inne BBC trafią do Cyfry+

Chociaż - nie wiadomo czy ew. przyszły właściciel Polsatu Agora nie będzie chciała tego sprezentować TVN-owi... Poczekamy zobaczymy.

 

To na początek maja.

 

Połowa maja: Canal+ 3D Polska. Już jest emisja testowa - 12303 ale nie przez 24h na dobę.

 

Co dalej? Kończy się umowa C+ z TVN o udostępnienie kanałów nietematycznnych. Oczywiście będzie zawarta nowa. Zakres umowy będzie poszerzony o kanał HD - czyli TVN HD.

Oczekiwany Discovery Historia jeśli miałby dołączyć to wtedy gdy będzie zawierana/przedłużana druga umowa C+ z TVN dot. kanałów tematycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doplacac za FoxLife iBBC HD to lekka przesada. Ja napewno nie skorzystam z dodatkowo platnych opcji.I tak mam juz wszystko co mozna. Przedluzajac umowe udalo mi sie wyrwac tv, dekoder hd gratis i pakiet HD za free. Ponad 150 zl. miesiecznie to i tak juz sporo. Wole kolejne pieniadze zaplacic np. N i miec jeszcze LM niz brac denne kanaly HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mamy już 3 kanały HD i jeden SD.

Czwarty HD - spekulacje co do BBC HD. Jeśli tak to powinny też trafić kanały BBC w wersji SD. W to nie wierzę ale jeśli tak będzie to może niedługo inne BBC trafią do Cyfry+

Chociaż - nie wiadomo czy ew. przyszły właściciel Polsatu Agora nie będzie chciała tego sprezentować TVN-owi... Poczekamy zobaczymy.

 

To na początek maja.

 

Połowa maja: Canal+ 3D Polska. Już jest emisja testowa - 12303 ale nie przez 24h na dobę.

 

Co dalej? Kończy się umowa C+ z TVN o udostępnienie kanałów nietematycznnych. Oczywiście będzie zawarta nowa. Zakres umowy będzie poszerzony o kanał HD - czyli TVN HD.

Oczekiwany Discovery Historia jeśli miałby dołączyć to wtedy gdy będzie zawierana/przedłużana druga umowa C+ z TVN dot. kanałów tematycznych.

 

Po 1) Kto ci powiedział, że platforma musi mieć paczkę 4 x BBC SD żeby mieć BBC HD :?::shock: Mogą (jak CP skończy się wyłączność), ale nie muszą :wink:

Po 2) Skąd wiesz, że zakres umowy zostanie poszerzony o TVN HD :?::roll: A jeśli ma być w C+ TVN HD, to czemu TVN HD +1 nie będzie :?:

No i po 3) TVN/ITI nie jest już współwłaścicielem Discovery Historia (DH w całości należy już tylko do samego Discovery), więc co ma do obecności tego kanału w C+, negocjacja C+ z TVN na kanały tematyczne TVN-u :roll:

 

Bzdury piszesz i tyle :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu już było takich, którzy twierdzili że oni wiedzą bo mają znajomego gdzieś tam czy coś. W 90% tych przypadków okazywało się, że to wszystko bzdura, także ja wolę poczekać te kilka dni i przekonać się na własne oczy :)

Po prostu trzeba wiedzieć kogo słuchać :D Do tej pory zawsze się sprawdzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przedłużenie umowy na ogólne kanały TVN to ona już została przedłużona - wielce prawdopodobne, że bez TVN HD, bo już coś byśmy wiedzieli.

 

Jeśli chodzi o Canal+ 3D to prezes Cyfry+ mówi jasno: "Nie w tym roku i pewnie nie w przyszłym." - a chodzi o zupełny brak contentu - nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z postem powyżej wypowiedź prezesa na temat canal + 3D już była jakiś czas temu . Co do TVN HD to nie ma co liczyć moim zdaniem n-ka chcąc przyciągać czymś klientów nie może pozwolić na stratę (udostępnienie innej platformie) kanałów które ją wyróżniają spośród innych choć ich polityka powoli zaczyna wymykać się chyba spod kontroli. Pierwszy powód to prawdopodobna zmiana regulaminu która umożliwi niektórym klientom rezygnację, drugim jest wprowadzanie takich kanałów jak TVN HD+1 czy to jest logiczne wg mojej opinii nie za bardzo ale zaznaczam że tylko są to moje spostrzeżenia i zupełnie się tym nie przejmuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przedłużenie umowy na ogólne kanały TVN to ona już została przedłużona - wielce prawdopodobne, że bez TVN HD, bo już coś byśmy wiedzieli.

 

Jeśli chodzi o Canal+ 3D to prezes Cyfry+ mówi jasno: "Nie w tym roku i pewnie nie w przyszłym." - a chodzi o zupełny brak contentu - nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Ja bym raczej powiedział, że na razie nie ma tylu [beep]ów na zakup telewizorów "3D" i do nich okularów po kilkaset złotych za parę, którym Uwaga , Uwaga, trzeba ładować co kilkadziesiąt godzin baterie. Na 3D przejdę dopiero wtedy gdy te śmieszne okularki będą zbędne. Do tego czasu- kompletna strata pieniędzy.

Zauważcie jeszcze jedną rzecz. Jaka panuje dezinformacja w sprawie standardu nadawania 3D. Ja na przykład nie wiem, czy na telewizorze LG można używać okularów firmy Samsung czy Sony i odwrotnie. Czy każdy kanał 3D będzie nadawał w tym samym, zgodnym na całym świecie standardzie. Czy mój amplituner z HDMI, dekoder HD i kable av pójdą w odstawkę bo do 3D tylko HDMI 1.4. Takie tam drobnostki.

Ale machina PR ruszyła. Dla Cyfry+ to dobra zasłona dymna, Sprzęt HD i PVR mamy żałosny ale za to mamy 3D :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...