Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc, DISCOVERY HD na pewno nie wejdzie, CYFRA ma tak podpisana dziwna umowe z NATIONAL GEOGRAFIC HD :crazy: ze dostali ten kanal tylko na wylacznosc pod warunkiem ze nie wprowadza do CYFRY ich konkurencji , pisano juz o tym wiele razy , wedlug mnie te 3 kanaly hd jesli oczywiscie wejda to TVP HD ,NATIONAL GEOGRAFIC WILD HD, SUNDANCE HD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech cyfra pakuje nowe kanały,konkurencja ma od dawna Bomerang.A teraz paczkę BBC będzie mieć Telewizja N.Jeśli przegrają przetarg na ekstraklasę i nie wypakują porządnie oferty programowej dla tych,co stać na płacenie około 50zł.A takich jest większość to z 1,5mln zrobi się 1mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rawik popieram Twoje zdanie - strzał w dziesiątkę to paczka Viasat i nikt by raczej nie narzekał, bo to ambitnie programy. Dobrze, że N i Cyfrowy Polsat dodają nowości co za tym idzie robi się konkurencja i walka o klienta. Myślę, że pewniak to Fox Live HD a co do reszty to nie wiem. Jeśli będzie Nat Geo Wild HD to pewnie też razem z wersją SD. Zobaczymy to już niedługo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CPolsat od ponad 2 lat chwalił się BBC HD, ale ani BBC o tym nie wiedziało ani widzowie tego do dziś nie mają ;)

 

wśród tych nowych kanałów Cyfry+ w maju najbardziej przydałby się w końcu TVP HD, żeby w czerwcu móc po polsku oglądać mecze w jakości HD na MŚ2010... to skandal żeby kilka % Polaków miało publiczny kanał TVP HD a reszta bieduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ars to jest nie prawdą,paczka BBC miała już być w niedoszłej platformie TVP.To Polsat teraz się stara o przedłużenie wyłączności,ale pewnikiem jest BBC HD w N.To raczej umowy na wyłączność z Polsatem nie podpiszą.

 

Może i nie prawda ale nie widzę powodu dla którego rzecznik prasowy spółki, która jest notowana na giełdzie miał by kłamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ars chyba rzeczywiście mają wyłączność,ale z tego się dowiedziałem.Jest klauzula o Cyfrze i N,dlatego mogły być w Niedoszłej platformie TVP.Ponoć ta umowa wygasa w grudniu 2010,i chyba wtedy te kanały wejdą do oferty N.Co do BBC HD to Polsat nie może mieć do nie go praw,bo fizycznie go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pewnikiem jest BBC HD w N

poza podatkami nic nie jest pewne, szczególnie w N i CP... :lol2:

Jeszcze jedno poza podatkami jest pewne :] To, że prędzej, czy później każdy z nas umrze :wink: Ale napewno nie to, że BBC HD w n jest pewnikiem, co najwyżej prawdopodobnie będzie, no i to, że jeśli będzie w n nie oznacza, że będzie też w C+ :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krisss16 a tak poza tematem,czy masz dalej Sagema 4285.Bo mi już parę lat temu zdechł,czy polsat jeszcze do nich robi aktualizacje oprogramowania.To nie bywałe ze jeszcze takie coś jest na chodzie.Oj pamiętne czasy,jak się chodziło z tym odbiornikiem 5 razy na wymianę.W Rocznej umowie i za te cudo dawało się 199zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...