Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje, że dołączanie kolejnych kanałów SD już nie nastąpi.

Czas najwyższy, aby w tym nowym dziesięcioleciu wchodziło coraz więcej kanałów HD niż SD :!:

 

Zapomnij o czymś takim 3/4 abonentów Cyfry+ albo nie posiada odpowiedniego TV lub dekodera albo nie ma wykupionej opcji HD. Kanały SD będą dodawane oczywiście kanały HD też, ale musi być odpowiednik SD - więc jeśli pojawi się np. kanał Nat Geo Wild to na pewno w wersji SD a czy w HD to już nie wiem, bo Cyfra+ narazie nie doda takiego kanału gdzie nie ma alternatywy w postaci SD - zresztą popatrz na ofertę - każdy kanał HD ma swojego odpowiednika w wersji SD.

 

Co do nowych kanałów nie mam pojęcia, bo Cyfra + potrafi zaskoczyć przykład: Travel czy History - jednak jeśli miałbym już przypuszczać to Nat Geo Wild, TV1000 lub paczka Viasat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą jakością, to szału nie będzie, bo już wszyscy dobrze wiemy transpordery Cyfry+ są już prawie zapełnione po przegi (zresztą podobnie, jak i CP i N). Co do samych kanałów, to nie ma sensu strzelać, bo i tak dodadzą, to co będą uważali za stosowne. Tak naprawdę my abonenci nie mamy zbytniego wpływu na to, co pojawi się w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę my abonenci nie mamy zbytniego wpływu na to, co pojawi się w ofercie.

 

Owszem, ale tak naprawdę Cyfra+, Cyfrowy Polsat czy N ma takie osoby co czytają nasze [beep]ny na tym forum i konkurencyjnych stronach. Na pewno też są wyciągane z tego wnioski jakiego kanału nowego oczekują abonenci itp. Zresztą statystyki, opinie, analizy itp. zawsze brane są pod uwagę to tylko tak do wglądu, ale czasem z małej chmury duży deszcz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Rawik to małolat musisz być, jeśli nie cenisz sobie (w przeciwieństwie do mnie, rocznik w nicku) takich kanałów jak MiniMini i Kuchnia.TV.

Pomijam już ten detal, że to ich własne kanały, tak jak i Planete, ZigZap, AleKino! i DOMO. Co oznacza że nie muszą za nie nikomu płacić, a wręcz przeciwnie, z powodzeniem je sprzedają sieciom kablowym... chyba że znasz jakąś, która nie ma w ofercie któregoś z wymienionych.

...No może ZigZap i DOMO póki co na razie nieco odstają, ale jakościowo reszta, jak na polskie warunki to top do naśladowania.

Pogadajmy jak będziesz miał dzieci i inne spojrzenie na świat.

BEZ URAZY za małolata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepe1974 10 mniej niż ty,sam uważam ze dorośli co sobie chcą przypomnieć stare kreskówki Hana Barbera by chętnie oglądneli Bomeranga.Na pewno dzieci by były też bardziej zadowolone niż z Mini Mini.Każdy ma inne gusta ale miałem podstawowy Cyfry i to by była totalna porażka,gdyby nie Canal+.A kanały które podałeś mają oglądalność poniżej błędu statycznego,na tej stronce są co miesiąc nowe dane http://www.wirtualnemedia_pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic zlego w bomerangu tylko mini mini jest skierowany do innej grupy dzieci ( do tych najmłodszych ) i wedlug roznych opinii jest to najlepszy kanal przeznaczony dla tej grupy wiekowej. Jesli mnie pamiec nie myli to byl nagradzany na roznych konkursach stacji telewizyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boomerang to jedyny kanał który może oglądać rodzic z dzieckiem, bo na kreskówkach takich jak Johnny Bravo czy Królik Bugs, dzieci będą śmiać się z czego innego, a dorośli z czego innego. Szkoda że Canal+ już nie pokazuje na swojej antenie "Diabelskiego Młyna", jak to miało miejsce w latach 90-tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NGC Wild jest intensywnie reklamowane na antenie NGC HD, co mogloby sugerowac, ze kanal dolaczy do ofery :).

 

Mogłoby sugerować, ale nie musi. Patrz przykład reklamowania NG w FoxLife (kanał NG nie dołączy do CyfrowegoPolsatu, na którym jest FL, ponieważ NG jest na wyłączność w C+).Więc, to że jakiś kanał jest reklamowany na innym kanale wcale nie musi nic oznaczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma wspólnego z tym, że ten kanał będzie w Cyfrze? Widziałem kiedyś reklamę NGC Wild na NGC i co z tego. Przecież NGC Wild należy do grupy NG i oni mogą reklamować go, gdzie chcą . Niekoniecznie oznacza to, że ten kanał będzie w ofercie platformy . To są zbyt daleko idące wnioski.

 

Zgadzam się z użytkownikiem lucky, ale chcę zaznaczyć, że nie potrzeba cytować wypowiedzi, która znajduje się wyżej, tuż przed swoim komentarzem. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...