Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tylko zmienią nazwę kanału na C+Vod\ C+sport3 jak to ma miejsce w przypadku C+sport2/info+

 

A co w przypadku ludzi którzy nie mają kanału C+Vod bo mają dekoder SD :?::?:

najlepiej jak zrobili by tak że wprowadzili by Canal+Sport3/info wtedy od Poniedziałku do Piątku mogliby przez 24h mieć swój serwis a Canal+Sport2 stałby się normalnym kanałem sportowym bez tego info i w tym czasie mogli by puścić np. Powtórki NBA lub ligi polskiej

 

A co do TVP Sport to raczej bez przerwy będzie emitował powtórki niż zniknie z anteny.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zmienią nazwę kanału na C+Vod\ C+sport3 jak to ma miejsce w przypadku C+sport2/info+

 

A co w przypadku ludzi którzy nie mają kanału C+Vod bo mają dekoder SD :?::?:

najlepiej jak zrobili by tak że wprowadzili by Canal+Sport3/info wtedy od Poniedziałku do Piątku mogliby przez 24h mieć swój serwis a Canal+Sport2 stałby się normalnym kanałem sportowym bez tego info i w tym czasie mogli by puścić np. Powtórki NBA lub ligi polskiej

 

A co do TVP Sport to raczej bez przerwy będzie emitował powtórki niż zniknie z anteny.. :)

W temacie C+ Sport3 wszystko już jasne

Widzowie stację znajdą na pozycji 26. listy kanałów platformy Cyfra+.

 

Canal+ Sport 3 zajmie na transponderze miejsce kanału Patio TV, który zakończył swoje nadawanie z dniem 1 marca. Stacja dostępna będzie z następujących parametrów technicznych:

 

HOT BIRD 13E

tp. 110 (10.719 V, sr: 27500, FEC: 3/4, DVB-S/QPSK)

Wiadomość pochodzi z serwisu http://www.dvbnews.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z tego co wiadomo Canal+Sport 3 ma nadawać same mecze na żywo

Oto cytat z artykułu:

13 marca 2010 roku abonenci platformy satelitarnej CYFRA+ uzyskają dostęp do nowego kanału (EPG na 26k), który będzie dostępny jedynie w weekendy. CANAL+ Sport3 będzie pokazywał na żywo transmisje z meczów - każdego dnia po dwie relacje. W przypadku trzech wydarzeń sportowych odbywających się o tej samej porze widzowie, ustawiając swój telewizor na CANAL+ Sport, CANAL+ Sport2 lub CANAL+ Sport3, sami zdecydują, które z nich obejrzą na żywo.

 

Więc o powtórkach nie mam mowy właśnie po to stworzono nowy kanał żeby nie trzeba było bez przerwy puszczać powtórek tylko żeby każdy miał wybór co chcę oglądać

 

A tutaj link do artykułu z którego pochodzi cytat jak by ktoś nie wiedział :)

https://satkurier.pl/news/53273/13-marca-ruszy-canal-sport3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...