Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@marcin81, wiem i dla mnie to totalna głupota, ale co zrobić :crazy:

 

Głupotą by to było jedynie w wypadku kiedy dawaliby wszystkim monoblocki w standardzie, tak żeby każdy kto ma dostęp do HB miał też dostęp do Astry. Astra jest niestety mało popularnym satelitą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta SportKlubu:

Puchar Anglii, Puchar Hiszpanii, Puchar Ligi Angielskiej

Ligi:

Coca-Cola Championship - I liga angielska

Campeonato Brasileiro Série A - I liga brazylijska

Primera División Argentina - I liga argentyńska

MLS (MAJOR LEAGUE SOCCER) - I liga amerykańska

JupilerPro League - I liga belgijska

 

P.S. Kanał stał się popularny dzięki prawom do pokazywania meczów Bundesligi w latach 2006-2009, które teraz przejął Eurosport 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo nie samym sportem człek żyje, secundo kiedy małabyś czas to wszystko obejrzeć. Hmm. zapomniałeś jeszcze aby dołączyli-wykupili ligę japońską, Chilijską, Turecką itp :D Oczywiście masz pełne prawo mieć nadzieję, że dodadzą te kanały, a ja mam pełne prawo stwierdzić, że dla mnie sportu jest wystarczająco i ich nie chce no chyba, że wykupią 1 lub 2 nowe trp. i będą mieli od groma miejsca wtedy proszę bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportkluby nie mają dobrej jakości ale mają dobre prawa sportowe. Jest to oferta która uzupełni sport w Cyfrze. Lubiący piłkę angielską mieli by wówczas pełną ofertę - liga (Canal+ Sport) + puchary krajowe + reprezentacja Angli. Lubiący piłkę hiszpańsją także pełna oferta - liga (Canal+) + puchary krajowe.

Jest jeszcze stojąca na wysokom poziomie liga brazylijska i argentyńska.

Tak wielu narzeka na brak ESPN America bo chce mieć dostę do sportów amerykańskich. Na SK i SK+ mamy NCAA - koszykówka uniwersytecka, NCAA - footboll amerykański uniwersytecki, MLS - liga piłkarska porosto z USA, Champ Car ( czy jakoś tam - kiedyś wyścigi Indy Car) oraz kultowy wyścig Indianapolis 500.

To tylko niektóre a przecież chodzi o to aby mieć wybór a nie wszystko oglądać.

Info Sat Kuriera.pl mówi o możliwości dodania do 5 nowych kanałów. Myslę że 2 na sport mozna poświęcić. Zostają jeszcze trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportkluby by były dużym wzmocnieniem oferty - tak jak pisał przedmówca niby słaba jakość, niby liche puchary a jednak dało by to duży + do oferty sportowej. Ja jako osoba grająca i zarabiająca na obstawianiu meczy czekam z niecierpliwością na te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna dobra opcja to nie dolaczac tego g.... i czekac az sie to samo wykrwawi..

Nie potrzeba w tym kraju kolejnego programy sportowegona dodatek tak dennego..

No chyba ze ktos chce 6 platform a na kazdej jeden program sportowy i zeby ogladnac wszystko trzeba by zapłacic 400zl abonamentu na mies...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest też podobne. Nie warto dla tak marnej jakości zmuszac sie do ogladania. kiedyś w ramach testów wymieniłem sie z kimś znajomym dekoderami na kilka dni. Ja wziąlem n-kę i musze przyznać że nie dałem rady ogladać pucharu Hiszpani ze wzgledu na jakośc obrazu i komentarza. A ligę hiszpańską w cyfrze oglądam czesto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jesteś przyzwyczajony do standardów Canal+ i rzeczywiście SportKlub wygląda, powiedzmy "cienko".

Dla mnie, kibica Barcelony (choć w tym sezonie nie gra już w pucharze) tylko dla meczy Barcy kanał byłby świetnym uzupełnieniem...

...póki co, mam jeszcze Aster ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś zmusza Ciebie do oglądania czegoś? To że będą w ofercie nie znaczy że każdy z zapartym tchem będzie oglądał lige belgijską.

Ja mam Canal+ Sport a nie oglądam meczów ligi francuskiej i włoskiej. Oraz koszykówki i żużla. I co? Z tego powodu mają wyłączyć Canal+ Sport?

Biorąc jakąś platforme czy kablówkę bierzesz także ofertę za którą płacisz. A płacisz także za możliwość wyboru co chcesz obejrzeć w danej chwili.

Niektórzy na forum mają po dwie czy trzy platformy i jakoś nie ślęczą 24/7 przed telewizorem. Po prostu mają większy wybór. Ja też chce mieć większy wybór w ofrcie sportowej i dlatego chciałbym Sportkluby. Tak samo jak inni abonenci chcą mieć wybór w innej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Oferta SportKlubu:

Puchar Anglii, Puchar Hiszpanii, Puchar Ligi Angielskiej

Ligi:

Coca-Cola Championship - I liga angielska

Campeonato Brasileiro Série A - I liga brazylijska

Primera División Argentina - I liga argentyńska

MLS (MAJOR LEAGUE SOCCER) - I liga amerykańska

JupilerPro League - I liga belgijska

 

P.S. Kanał stał się popularny dzięki prawom do pokazywania meczów Bundesligi w latach 2006-2009, które teraz przejął Eurosport 2

Jest jeszcze Paulistao.

 

1. Jakość - tu n swoje dokłada, aż tak fatalnie te kanały nie wyglądają.

2. Komentarz - bardzo dobry, to że mówią, że w Canal+ są najlepsi komentatorzy to nie jest prawda.

3. Oferta - jak kogoś interesuje piłka, to jest OK.

A jak się komuś nie podoba, to nawet po ewentualnym dołączeniu Sportklubów do Cyfry+ nie musi ich oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...