Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd wiadomym jest już powszechnie, że C+ i "enka" stworzą wspólny produkt, to spodziewałbym się raczej wysprzątania kanałów CP z oferty, a nie powiększania ich liczby.

 

Mam nadzieję, że chwilowy brak nerwowości w tym temacie, ze strony władz spółki CANAL+ Cyfrowy, przełoży się na konkretne działania w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kpisz? Pomysł obecności programów informacyjnych w pakiecie podstawowym wydaje się czymś oczywistym.

 

Nie kpię. Tylko ile osób, tyle propozycji. A to w końcu pakiet za 19zł (można sobie za to flaszkę kupić, i to nie najwyższych lotów). Pewnie, że chcielibyśmy tvn24, polsat news, polsat sport news a może i polsat sport. Inny by chciał eurosport, bo dla niego to podstawowy kanał sportowy, trzeci zapewne nie rozumie nieobecności kreskówek z CN itd. Dlatego ja napisałem, że chciałbym HBO. Wolno mi chcieć :).

 

Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dość już tych nowych kanałów. Lepiej niech zadbają o jakość kanałów które już są. Niedługo doby nam nie starczy aby te wszystkie kanały oglądać. Ile można ? Nie samą telewizją człowiek żyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...