Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Backup dysku oznaczałby, że nagrania można przenieść na komputer, czego do tej pory operatorzy nie chcą umożliwiać na PVR-ach - choćby ze względu na VOD.

 

A słyszałeś o czymś takim jak szyfrowanie danych?

 

Port USB mógłby służyć do odtwarzania filmów/muzyki/zdjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. Wymiana dekoderó na dekodery HD. "Głównym" i najczęsciej teraz oferowanym dekoderem HD jest teraz w Cyfrze Sagemcom DSI87 który pracuje w Nagra. Ciekawe...

A co do nowości programowych to mgliste zapowiedzi o dołączeniu innych kanałów HD poza własnymi nie daje raczej nadziei na realne zwiększenie oferty o choćby FOXa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu w Cyfrze+ był kanał Direct8, bardzo lubiłem ten kanał. Niestety zniknął on z oferty. Jakie było moje zdziwienie gdy przeglądając układ kanałów na stronie Cyfry+ jest on umiejscowiony na pozycji 176. Czyżby miał powrócić? A może macie ten kanał a u mnie jakimś sposobem nie chce wskoczyć podczas wyszukiwania programów. Mam dekoder PVR HD 500GB. Może inne dekodery go wyszukują? Czy traktować pojawienie się programu w układzie kanałów jako zapowiedz dodania go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do nowości programowych to mgliste zapowiedzi o dołączeniu innych kanałów HD poza własnymi nie daje raczej nadziei na realne zwiększenie oferty o choćby FOXa

 

 

Skąd takie przypuszczenie? A TVN-y to nie są chyba produkcji Cyfry+ a mają być dołączone w wersji HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...