Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co tu jeszcze chcieć w Cyfrze? Mało wam tych kanałów? I tak mam ponad 100 polskich kanałów. W tym roku cyfra dodała 12 kanałów, więc? W następnym na pewno nie będzie tak dużo, może zone europa, lub ng wild. Tak czy siak jeśli chodzi o Cyfrę, dodają kanały z od razu nie robią dziesiątki testów, więc w każdej chwili może być coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawily sie trzy nowe kanaly testowe, jakies typy? ;)

 

Parametry techniczne nowych kanałów testowych:

Hot Bird 9 (13E)

tp. 114 (10,796 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

 

ID: (brak)

PID V: 171

PID A: 124

PID PCR: 171

SID: 15712

PID PMT: 1012

Kodowanie: Nagra Media Access (S4 - Cyfra+)

 

ID: (brak)

PID V: 172

PID A: 128

PID PCR: 172

SID: 15713

PID PMT: 1013

Kodowanie: Nagra Media Access (S4 - Cyfra+)

 

ID: (brak)

PID V: 173

PID A: 132

PID PCR: 173

SID: 15714

PID PMT: 1014

Kodowanie: Nagra Media Access (S4 - Cyfra+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to tylko NG Wild SD ( lub HD jak ktoś podnieca się HD) brakuje w ofercie, wtedy oferta przyrodniczo-dokumentalna w Cyfrze jest nie do pobicia.

 

Tak to nie mam zastrzeżeń do oferty Cyfry w komfortowym.

 

EDIT: Rzeczywiście Zone Europa by się przydała w Cyfrze, jakieś dobre kino europejskie, TV 1000 to komercyjna tandeta, ale Zone Europa jest warty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko te dwa ostatnie lecą z tr.CP więc byłoby głupio je władować na tr.C+.Ja tak po cichu liczę choć sprawa coś przycichła na 13 th.Street,który to kanał jak przeglądałem stare nr. Sat Kuriera z 1998 był przymierzany do Wizji TV.A trzeci kanał to może NG Music lub coś z paczki MTV.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to tylko NG Wild SD ( lub HD jak ktoś podnieca się HD) brakuje w ofercie, wtedy oferta przyrodniczo-dokumentalna w Cyfrze jest nie do pobicia.

 

Tak to nie mam zastrzeżeń do oferty Cyfry w komfortowym.

 

EDIT: Rzeczywiście Zone Europa by się przydała w Cyfrze, jakieś dobre kino europejskie, TV 1000 to komercyjna tandeta, ale Zone Europa jest warty.

Bardzo dobre kino europejskie ( niemieckie, francuskie, skandynawskie, rosyjskie etc) jest na AleKino dostepnym we wszystkich pakietach C +, polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...