Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

250 tyś abonentów (szacunkowa liczba odejść z Cyfry+ w przypadku nie kupienia praw do Ekstraklasy) razy 36 miesięcy, razy około 50 zł miesięcznie = 450 mln zł.

Przecież za inne kanały też trzeba zapłacić To wyliczenie miało by sens, gdyby dotyczyło tylko kanału sportowego z Ekstraklasą.

Poza tym to, że ktoś kupi nke (przypadku przejęcia Ekstraklasy) nie oznacza rezygnacji z Cyfry, mylicie pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak w ofercie Canal+ polskiej ligi nie daje możliwości rezygnacji. Tak więc ewentualne przejście z Cyfry na N będzie rozłożone w czasie. Około 2 lat. Tak więc to wyliczenie o tyłek potłuc.

Inna kwestia to finanse. Ewentualny zakup praw przez N do polskiej ligi oznacza albo znaczną podwyżkę albo dodatkowo płatny kanał sportowy.

To nie jest proste do wyliczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współpraca - tak, fuzja - kategorycznie nie. Nie chciałbym żeby C+ przejęła w spadku złe praktyki stosowane w CP (parowanie kart, bałagan, złą obsługę klienta, głupi system który jest nieobliczalny, itp. itd.) Dopiero się uwolniłem od tej chorej firmy a musiałbym znowu mieć z nią coś wspólnego. Natomiast współpraca ma wiele zalet, chociażby poprawa w kwestii zapchanych transponderów lub wspólne zakupy praw do wydarzeń sportowych. Trzymam kciuki żeby nie doszło do konsolidacji rynku bo im większa konkurencja tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na to co mamy w HD a nie ma w CYFRA+ to przedstawia sie następująco:

 

POLSAT HD - to tylko wersja HD kanału nadawanego w SD

AXN HD - jest też dostepny w N i CP

DISCOVERY HD Showcase - jest dostępny także w N i CP oraz Tnk HD

FOX HD - jest też dostepny w CP i N

Nick HD - ma w tym roku pojawić sie m.in. na polskim rynku

 

Więc cztery pierwsze kanały nadawane są juz na pozycji 13,0 st. Wschód, pozostaje jedynie dołaczyć kodowanie CYFRY+, dodanie kanałów nie spowoduje dodatkowego obłożenia na tr CYFRA+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mówię ,że skoro ak cięzko im się zdecydować to w ten sposób mogą pokusić najbardziej zagorzałych fanów a niestety mój synek cierpi na cbeebies więc mam podobną sytuację wróciłem do N ponieważ przekalkulowalem oplacać Cp full i moduł Tnk HD PLUS CYFRĘ OPTIMUM z C+ HD to za drogo więc wracam do N i Zegnam CP tam niestety nie ma nic co by nie bylo w Cyfrze i N oprócz Polsatu HD i kanałów sportowych a te mnie nie interesują . A w N mamy dodatkow N film . Dobra kończę bo zaraz znowu dostanę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na to co mamy w HD a nie ma w CYFRA+ to przedstawia sie następująco:

 

POLSAT HD - to tylko wersja HD kanału nadawanego w SD

AXN HD - jest też dostepny w N i CP

DISCOVERY HD Showcase - jest dostępny także w N i CP oraz Tnk HD

FOX HD - jest też dostepny w CP i N

Nick HD - ma w tym roku pojawić sie m.in. na polskim rynku

 

Więc cztery pierwsze kanały nadawane są juz na pozycji 13,0 st. Wschód, pozostaje jedynie dołaczyć kodowanie CYFRY+, dodanie kanałów nie spowoduje dodatkowego obłożenia na tr CYFRA+.

Oczywiście nie zapominajmy też o History HD i ESPN America HD. A może w końcu długo oczekiwane C+ HD i C+ Sport2 HD. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie róbmy sobie nadzieji. Każdy by chciał zeby dołączyli poszczególne kanały, ale raczej tego nie zrobia. Podobno dla abonentów cp czeka jakaś niespodzianka 1 lutego(nie mówię o kanałach podmienionych za bbc). Może dla nas będzie to jakiś wyjątkowywy dzień? niewiadomo, ale wkrótce się dowiemy!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnosza nie z winy Cyfry a z winy naszego rzadu ktory podniosl podatek. To nie jest zadna podstawa do rezygnacji, no chyba ze ci umowa sie konczy to lec do CP i nki, oni cie powitaja z otwartymi ramionami. Nawiasem mowiac C+ jest drozsza bo ma wiecej kanalow w ofercie ale dla was licza sie tylko suche liczby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnosza nie z winy Cyfry a z winy naszego rzadu ktory podniosl podatek. To nie jest zadna podstawa do rezygnacji, no chyba ze ci umowa sie konczy to lec do CP i nki, oni cie powitaja z otwartymi ramionami. Nawiasem mowiac C+ jest drozsza bo ma wiecej kanalow w ofercie ale dla was licza sie tylko suche liczby

 

Ilość nie zawsze idzie w parze z jakością. Czy to jakość odbioru programów czy ich ramówka. Może Cyfra zechce podnieść abonament więcej niż wynikałoby to z podwyżki VATu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym ze w ciagu roku jakies zmiany cenowe beda mowila jakas kobitka z C+ w wywiadzie poczatkiem stycznia. Z tym, ze wydaje mi sie ze tym co przedluzali umowy juz w 2011 oraz nowym co brali tez juz w 2011 Cyfra+ podniesc o VAT nie moze, gdyz ich ceny byly juz z VATem 23%. Jezeli podniesie to mozna bedzie wypowiadac bez konsekwencji. Inaczej jest z tymi, co brali C+ przed 01.01.2011. To tak z logicznego punktu widzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...