Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy z tymi nowymi kanalami to jakas choroba?przeciez tych wszystkich halmarktow axn itd i tak nikt nie oglada wiec po co to cale zamieszanie.moim zdaniem to powinni co najmniej polowe kanalow zlikwidowac.

 

Brawo :brawo: Platformy powinny dbać o jakość i treść kanałów a nie rozmieniać je na drobne. Powinien być jeden kanał Universal,jeden AXN,Kanałów Zone wogóle nie powinno być.Z marki Discovery wystarczyłyby dwa kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ będzie przez 4 dni dostępny dla wszystkich :wink:

 

Można prosić o szczegóły?

Czyżby 11-14 Listopad?

 

Na pewno brak Foxa w dniu jutrzejszym negatywnie wpłynie na wizerunek Cyfry.

 

Mi FOX do szczęścia nie jest potrzebny, ale powinni go włączyć do oferty. Patrząc się, że będzie w N i CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ będzie przez 4 dni dostępny dla wszystkich :wink:

 

Można prosić o szczegóły?

Czyżby 11-14 Listopad?

 

https://satkurier.pl/news/60553/cyfra-ot ... canal.html

Na pewno brak Foxa w dniu jutrzejszym negatywnie wpłynie na wizerunek Cyfry.

 

Bez przesady ... Na wizerunek Cyfry+ raczej poza podwyżką nic nie wpłynie.

 

Nie no, wyolbrzymiam trochę. Niemniej jednak będę zawiedziony.

 

Tak szczerze, ~Tomo21 na serio nie masz co oglądać?

Wszyscy wyolbrzymiacie. Może ja tak uważam gdyż, za wiele czasu nie posiadam a jak go mam to zawsze coś tam na dysku czy też jakimś kanale filmowym się znajdzie.

 

Opcja Fox HD nawet jeśli się znajdzie to będzie w pakiecie Optimum HD a tam jest jakiś wybór (no chyba, że się mylę) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam dosyć nowych kanałów. Popieram zdanie poprzedników, że obecna oferta programowa jest bardzo bogata i każdy znajdzie coś dla siebie. Dołączanie kolejnych kanałów spowoduje tylko podwyżki na najbliższych wakacjach. Niech lepiej zajmą się powoli zastępowaniem aktualnych kanałów SD na HD, a nie na dołączanie kolejnego badziewia.

 

Po co wam Travel HD? Po co kolejny kanał z tego gatunku? Czy nie za dużo jest już kanałów dokumentalno-przyrodniczo-podróżniczych? Kiedy wy to wszystko oglądacie :!::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo paradoksalnie to wcale nie chodzi o to żeby te wszystkie kanały oglądać - raczej o świadomość, że ma się większy wybór (nawet jeśli się z niego nie korzysta)

 

Pomijam już fanbojów platformowych, którzy się onanizują tym, że dany kanał oni mają, a ci ^%&&%^ Polsatowcy, enkowcy czy cyfrowcy (niewłaściwe skreślić) nie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wy ludzie wogole macie inne potrzeby poza TV

 

pytam sie grzecznie na jaka c h o l e r e wam kolejny kanal , szit szit , sa czasem takie dni ze nie wlaczam tv bo nie mam na to nawet sily czy nawet checi

a wy rajcujecie sie kolejna opcja HD czy SD w waszych dekoderach tv FUNNNNNNNNY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno brak Foxa w dniu jutrzejszym negatywnie wpłynie na wizerunek Cyfry.

nie przesadzaj... Cyfra ma najbardziej rozbudowaną ofertę ze wszystkich operatorów. Brak Fox HD nie zostanie nawet zauważony przez zwykłego użytkownika (pewnie wielu by nawet nie zauważyło, gdyby się pojawił).

Pamiętaj, że nowe kanały to kolejne koszty dla platformy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję, że jutro nie obudzimy się z ręką w nocniku, a po włączeniu dekodera nie poczujemy się jakby nas kopnięto w krocze :)

Niestety narazie nic nie wskazuje na to aby miało być inaczej :/

jesli chodzi tobie o FOX to moze zostać nawet włączony po południu kanał ma rozpocząć nadawanie o 20 już było tak w przypadku TVP HD gdy został załączony po 16 00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taiszo ja akurat oglądam Travel Ch. i może źle napisałem-wolałbym ten kanał oglądać w jakości HD niż sd, ale podmiana sd na hd póki co raczej nie wchodzi w rachubę niestety.

 

Z tego co czytałem to Travel HD będzie w wersji angielskiej , więc tylko margines oglądałby ten kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze, ~Tomo21 na serio nie masz co oglądać?

Wszyscy wyolbrzymiacie. Może ja tak uważam gdyż, za wiele czasu nie posiadam a jak go mam to zawsze coś tam na dysku czy też jakimś kanale filmowym się znajdzie.

 

Tu nie chodzi o to, że ja bym go jakość namiętnie oglądał bo nie oglądam aż tak dużo telewizji. Niemniej jednak na tym kanale będą prawdopodobnie nowe amerykańskie seriale wkrótce po premierze w USA, tak jak to jest z Walking Dead.

Przydałoby się ten kanał mieć na wszelki wypadek po prostu. A może czasem film jakiś dadzą nawet? Różnie to może być w przyszłości.

 

Bo paradoksalnie to wcale nie chodzi o to żeby te wszystkie kanały oglądać - raczej o świadomość, że ma się większy wybór (nawet jeśli się z niego nie korzysta)

 

Coś w tym jest, ale to pod warunkiem że coś sobą ten kanał reprezentuje, a myślę że akurat FOX jest o wiele bardziej wartościowy niż spora część kanałów będących obecnie w ofercie. Chociaż jakbym miał wybierać między FOXem a np. Zone Europa to zdecydowanie wybrałbym to drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Chociaż jakbym miał wybierać między FOXem a np. Zone Europa to zdecydowanie wybrałbym to drugie.

 

Tutaj się mogę z Tobą zgodzić ... Choć podobną ramówkę jak nie lepszą ma Ale Kino! no i jest jeszcze Cinemax. Ostatnio jak dodali wersję HD wymiar czasu jaki spędzam na tym kanale znacznie się wydłużył. Tak więc Zone Europa - to dobry kanał, choć wspomniane 2 są znacznie lepsze. A i byłbym zapomniał o Filmbox Extra (swoją drogą także także fajny kanał filmowy), który część materiałów w przeciwieństwie do Zone Europa nadaje w wersji 16:9 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...