Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zacytuje post z dvbnews http://www.dvbnews.pl/news/5295/comedy_ ... amiast_vh1

* abonent (217.98.3.*)

* 12:53, 13 Września 2010

* Sprostowanie mojego postu. Zadzwoniłem przed chwilą do działu dystrybucji MTV. Dowiedziałem się od przemiłego pana że VH1 w polskiej wersji będzie do końca tego roku, natomiast w 2011 będzie ten kanał zastąpiony przez VH1 classic. Zobaczymy co z tego będzie.

 

* abonent (78.88.89.*)

Więc chyba będzie wcześniej lub później VH1 Classic/co mnie bardzo cieszy/.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wkrótce pojawi się europejski VH1 w ofercie dziś lub jutro, bo zgodnie z aneksem dzisiaj mieli prowadzić Comedy Central Family do kanałów filmowych, a VH1 nadal w aneksie w zestawie kanałów muzycznych jest i nie ma w nim mowy o zmianie nazwy itd.

 

Bo zapewne teraz to VH1 będzie emitowane na kanale Comedy Central Family, a nie odwrotnie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest godzina 00:10, a aktualizacji jak nie było tak nie ma.

VH1 Polska dalej obecny.

Nie czekam już dłużej, sprawdzę rano.

 

PS: przed chwilą wszedłem na stronę cyfry i wyskoczyło przeprogramuj dekoder. Zrobiłem wyszukiwanie kanałów i zmieniła się nazwa z Hallmark na 13th street.

Ale CC Family dalej nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat CC z wszystkich kanałów filmowych plasuje się w pierwszej piątce najchętniej oglądanych programów. Są znacznie gorsze [beep]y niż CC. Np. dla mnie do kasacji nadaje się Zone Romantica, Movies 24 czy nawet TCM. Ale niestety gdyby chcieli je wyrzucić to zaraz znalazła by się grupa fanatyków zakochanych w w/w kanałach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...