Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ja np tego brytyjskiego kiczu jakim jest BBC nie potrzebuje :P

 

Jeśli dla Ciebie BBC jest kiczowate to czapki z głów. Skoro tak, to w takim razie czym jest np. TVN lub taki Polsat. Jeśli BBC to kicz to dwie podane przeze mnie przykładowe Polskie stacje należałoby nazwać w najlepszym wypadku dnem i 3 metrami mułu.

 

Można nie lubić np. brytyjskiego humoru ale nie można nazwać go kiczem. Kiczem jest np. serial "Świat wg. Kiepskich" - mimo, że śmieszny to jest to humor niższych lotów. Humor znany z "Latającego Cyrku" czy "Hotelu Zacisze" po prostu jest o wiele inteligentniejszy i dużo bardziej subtelny niż ten znany z Polskich seriali komediowych. Poza serialami, BBC może pochwalić się jednymi z najlepszych na świecie produkcji dokumentalnych. Ponadto jest to (wg. mnie) najbardziej bezstronne i wiarygodne źródło informacji dostępne w Europie (BBC News).

 

Sorki, że taki offtopik ale chciałem obronić kanały BBC w obliczu ich niebezpieczeństwa ;) Co do Canal+ HD to bardzo bym się ucieszył. Jeśli to niemożliwe, to wolałbym nawet zamienić C+FIlmHD na C+HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla Ciebie BBC jest kiczowate to czapki z głów. Skoro tak, to w takim razie czym jest np. TVN lub taki Polsat. Jeśli BBC to kicz to dwie podane przeze mnie przykładowe Polskie stacje należałoby nazwać w najlepszym wypadku dnem i 3 metrami mułu.

No widzisz kolego dla mnie BBC jest kiczem i co zrobisz :wink: No a Polsat i TVN to ja rozumiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem dlaczego C+ wciąz nie dołacza paczki VIASATU - TV100, Explorel, History ??? Myslę że sporo ludzi chciało by je miec :)

Bo za drogo by to wyszlo, a podejrzewam, że te "sporo ludzi" nie chciałoby podwyżki za podwyżką, jeśli chodzi o cenę abonamentu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz jak dzwoniłemm do cyfry do to konsultant powiedział ze wkrótce dołacza cztery kanały bbc chociaz chciałbym zeby do tego dorzucili jeszcze discovery hd schowcase i history hd

 

Dzwoniłeś na normalną infolinię C+? Jeśli tak to mamy jako tako potwierdzenie dołączenia paczki BBC przez Cyfrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla Ciebie BBC jest kiczowate to czapki z głów. Skoro tak, to w takim razie czym jest np. TVN lub taki Polsat. Jeśli BBC to kicz to dwie podane przeze mnie przykładowe Polskie stacje należałoby nazwać w najlepszym wypadku dnem i 3 metrami mułu.

No widzisz kolego dla mnie BBC jest kiczem i co zrobisz :wink: No a Polsat i TVN to ja rozumiem :wink:

Cóż, o gustach się nie dyskutuje, ale żeby się tym od razu chwalić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalną? A to jest jakaś nienormalna? :> :mrgreen: Konsultant jak konsultant - mógł być to nawet jakiś studencina, który też czyta to forum, też widział te strony C+ z 2 kanałami BBC, ale może wiedzieć o nich tyle samo co i my :]:roll:

Chodziło mi o oficjalnego dystrybutora C+ gdzieś z jakiegoś pseudo salonu Cyfry, sporo osób dzwoni właśnie na numer który mają na pieczęci salonu Cyfry. Oficjalna infolinia Cyfry to inna sprawa, bo osoba z oficjalnej infolinii nie może od tak puszczać słów na wiatr, więc jednak jest pewny co mówi. Forumowe spekulacje są tutaj nic warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że konsultanci na infolinii najczęściej o dołączeniu nowych kanałów dowiadują się po ukazaniu się oficjalnego komunikat. Nie warto wierzyć w takie zapewnienia, bo oni nie mają informacji na jakim etapie są rozmowy z nadawcami i kiedy zostaną podpisane umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając dziś w robocie dołączony do magazynu+ Aneks regulaminu to doczytałem się tam gdzie piszą o zamianie np od 10.09 Hallmarku na 13 th St. że od 15.09 dopisują kanał Comedy Central Family a jeżeli tak to jutro czeka nas w końcu rozczepienie CCF od VH1.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...