Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony może być prawdą, że Polsaty w C+ ze względu na pomysł wspólnego startu do przetargu o Ekstraklasę, bo głupio wyglądałoby gdyby np. Polsat Sport by, a Polsatu by nie było, ale z drugiej strony może chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze, które zagwarantuje większy zasięg, a co za tym idzie większe wpływy reklam.

 

Na razie jednakże Polsatu w C+ nie ma i dopóki nie zobaczę na własne oczy to nie uwierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem listę przez szybkie wyszukiwanie i faktycznie jest nowa: paczka Polsatu, C+ Gol (zamiast C+ Sport 3) i zaktualizowana lista kanałów FTA. do tej pory pokazywał 252 kanały, teraz 220. Uprawnień do Polsatu jeszcze nie ma. Szkoda, że nie ma paczki BBC :(

 

aktualizacja

1:30 dnia 1 września 2010 roku: mamy POLSAT w Cyfrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat (od powitalnego+) kanał nr. 7

Polsat2 (od powitalnego+) kanał nr. 9

Polsat News (od podstawowego+) kanał nr. 8

Polsat Film (od podstawowego+) kanał nr. 46

Posat Cafe (od podstawowego+) kanał nr. 93

Polsat Play (od podstawowego+) kanał nr. 106

Polsat JimJam (od komfortowego+) kanał nr. 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komentarz w tej sprawie jest krótki: KLĘKAJCIE NARODY, "POLSATY" W "CYFRZE+" :D !!!

 

Ciekawe rzeczywiście co to zwiastuje, fuzję, czy wspólny zakup "Ekstraklasy"??? Ja stawiam, że najpierw może być wspólny zakup "Ekstraklasy" ("Polsat" miałby czym zapełnić "Polsat Futbol"), a później w perspektywie nawet fuzja, czyli wykup "Cyfry" przez "CP" (odwrotnie raczej nie, bo "CP" jest przecież większy, jest na giełdzie itp.).

 

Jestem BARDZO ciekawy jaką minę na wieść o dołączeniu "Polsatów" do "Cyfry" miał Pan Telenbach, bo jeśli "Nka" nie zrobi teraz szybko tego samego, to nawet "TNK" może sporo stracić na popularności, a zabranie paczki "TVN" z "Cyfry" i "CP" nie wchodzi w grę, bo to przecież aż 5 milionów odbiorców chyba, czyli "Nka" ma DUŻY kłopot :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...