Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dajmy na to taki prestiż zawiera wszystkie kanały. Rozumiem że po rozszerzeniu pakietu Canal+ o HD nie kazali dopłacać klientom którzy mają prestiż? Może i tym razem będzie podobnie. Nie sądzę że po dodaniu tych kanałów do n i CP nie dojdą do C+ bo to byłby krok w tył (pomijając sens takich kanałów pseudo HD) :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest to bardzo prawdopodobne iż w przypadku dołączenia nowych kanałów HD premium będzie zapewne wprowadzony nowy pakiet (przynajmniej jeżeli chodzi o kanały HBO) - chociaż na dzień dzisiejszy to tylko spekulacje

Przecież już jest pakiet HBO HD, więc nie widze powodu, żeby miał powstać kolejny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyczekuje C+ HD i Planete HD. Jak tych trzech kanalow nie dolacza nie bede rozpaczal. HBO HD w zupelnosci wystarcza, mnostwo powtorek, czy mozna sobie nagrac, takze kazdy bez problemy film obejrzy w HD. Lepiej zamiast dodawac te 3 kanaly poprawiliby jakosc HBO HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedynie Cinemx2HD będzie miał pewne znaczenie gdyż nie ma jego wersji w 16:9.

Oczywiście też nie widzę sensu dodawania kanałów pseudoHD pokroju HBO2HD czy HBOComedyHD. Czekam na: Canal+HD (w sumie to wstyd, że jest C+FilmHD a nie ma najważniejszego kanału - może to ktoś mi to wytłumaczy?) PlaneteHD oraz TravelChannelHD no i może FoxHD. Więcej wymagań nie mam.

Znając Cyfrę dostaną te kanały z HBO gratis lub za śmieszne pieniądze a będą brali za nie opłatę - trochę to nie fair.

Czas na reakcję Cyfry ... ciekawe czy się doczekamy w tym lub przyszłym tygodniu na jakiś komunikat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam fakt uruchomienia pozostałych kanałów produkcji HBO w HD oznacza, że właściciel dogadał się ze wszystkimi platformami bo takie było założenie tego projektu w każdym innym przypadku uruchamianie ich nie miałoby sensu. Co do CANAL+ HD to czas najwyższy szczególnie, że wyżej wymienione kanały będą wszędzie. Co do innych nowości to trzeba uzbroić się w cierpliwość bo miejsca na nie jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prospero:Jak nie ma oficjalnego komunikatu od Cyfry+ że będą kanały HD od HBO to wcale to nie oznacza, że się dogadali - tylko domysł (niech się spełni:) - chyba, że wiesz coś więcej? A C+HD to kwestia czasu, będzie... parę person z Cyfry to potwierdzało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka, nie pomyłka, jakie to ma znaczenie? Wiadomo, że jeszcze nie ma tego kanału i wiadomo też, że będzie do końca marca. I tyle. Po co dalsze roztrząsanie takiego szczegółu?

Są na tym forum ludzie dla których najważniejsze jest: uaktualniony spis programów na stronie www, logo stacji na stronie www, logo na ekranie itd. To, co dany kanał pokazuję schodzi dla nich na drugi plan :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~puszczyk - mylisz się. Gdyby chodziło np.: o kanał Movies24 lub AXN HD to w jakiej formie nadają jest dla mnie obojętne. Ale Canal+ nadaje dobre merytorycznie filmy i programy i dlatego z tego względu warto je oglądać w lepszej jakości. Jeszcze jeden mój ulubiony kanał to Planete, którego wersję z chęcią bym widział w High Definition. I chyba nie zarzucisz temu kanałowi marnej treści programowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od marca troszkę zmian w cyfrze się szykuje. Niektóre na +, inne (w zależności od punktu widzenia) na minus ;)

To co mogę zdradzić to że od 1 marca dojdzie przynajmniej 1 kanał (już od pakietu Kompakt). Będzie to kanał sportowy. Więcej szczegółów w komunikatach Cyfry w ciągu 2 najbliższych tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...