Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodanie kodowania cyfry do BBC Entertainment Poland i BBC Knowledge Poland spowodowało ze dekoder nie radzi sobie z odkodowaniem programu z modulu polsatu. Jak wyjme karte cyfry to dziala ok. Jak dadza uprawnienia z karty cyfry i wylaczal je z polsatu to powinno wrocic do normy. Jednak nie podoba mi sie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Ten portal jako jedyny interesuje się nie tylko TV SAT ale również innymi sprawami

 

Ten portal to raczej przykład łamania prawa prasowego - kopiowanie (bez zgody) z innych serwisów wszystkiego i w pełnej wersji co podleci autorowi "pod myszkę". :>

 

 

Muza_tv a ja kolejny raz proszę podaj mi konkretne informacje, które kopiuję. Obaj wiemy, że jak coś takiego ma miejsce to jest podane źródło. A większość informacji mamy szybciej niż inne portale... Żenujący jesteś, a jak masz dowody to je pokaż. Za bezpodstawne oskarżenia też można trafić przed sąd:P Jak ja bym chciał walczyć z każdym kto kopiuje moje newsy, to by mi życia nie starczyło, a musiałbym też się zająć samym SK... czy media2.pl:) Więc każdy robi to samo... korzysta z różnych źródeł i nie zawsze podaje je zgodnie z prawdą:P Poza tym kłamiesz, że nie mam zgody. Nawet do SK kiedyś pisałem czy mogę korzystać z ich newsów - zgodził się sam pan Sulisz;) Z media2.pl to samo. Mam Ci wysłać maile? Jak chcesz nie ma sprawy, tylko po co toczyć ten spór, skoro i tak praktycznie nie korzystam z informacji tych serwisów... Poza tym nie jest plagiatem informacja zmieniona w około 25% - prawo prasowe też ma swoje wady... niestety.

 

A co do tekstu na temat C+ HD to przeczytajcie wywiad w To i Owo z rzecznik prasową C+ i przestaniecie wtedy mówić, że piszemy o głupotach... Jeśli ktoś nie wierzy rzecznikowi, to nie wiem co mu powiedzieć. Wiadomo iż będzie Canal+ 3D, a pozostałe to przyszłości to nie ta najbliższa. Zresztą przekonamy się...

 

Co do S.tv, to kilkakrotnie zdarzyło im się minąć z prawdą.

Ostatnim takim przykładem jest upieranie się do końca grudnia o rebrandingu Movies24 na Studio Universal i KidsCo na Diva U. Podczas gdy mniej więcej od wrzesnia było wiadomo, że nic takiego nie nastąpi.

Szkoda, że nie pamiętacie ile wpadek mają inni... Pozdrawiam:) Czekamy na zapowidziane przez SK TVN Turbo HD:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

@Per Pan każdy kto coś robi może się pomylić... My też mieliśmy informacje o rebrandingu kanałów z NBC Universal, ale jakoś nic z tego... Tak to już bywa.

 

Dodanie kodowania cyfry do BBC Entertainment Poland i BBC Knowledge Poland spowodowało ze dekoder nie radzi sobie z odkodowaniem programu z modulu polsatu. Jak wyjme karte cyfry to dziala ok. Jak dadza uprawnienia z karty cyfry i wylaczal je z polsatu to powinno wrocic do normy. Jednak nie podoba mi sie to.

 

Jaki masz tuner? Na DM8000 od Dreamboxa to nie występuje, ale już na fergusonie hf8900 tak:(

 

Edit: Dzięki za połączenie dwóch postów, coś mi nie wyszło z cytowaniem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W sumie wcale bym się nie zdziwił, szczególnie iż NGC HD przestanie być na wyłączność w C+. Jednak do końca to wszystko nie składa się w całość, bo Cyfra+ milczy w tym temacie i może to prowadzić do prostego wniosku, że to zwykła plotka. Ciekawe czy się ogarną i chociaż Fox SD dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę ,że Cyfra+ w najbliższym czasie dołączy kanał sportowy(Espn America Sd i może w HD) do pakietu Optium,w miejsce kanału Eurosport 2 który od kilkunastu dni jest w pakiecie Kompakt. Druga możliwość to kanały Sportklub i Sportklub+ ale to mało prawdopodobne. Może już 1 lutego będą jakieś z zmiany wraz z dołączeniem kanałów BBC? :jupi:

 

Popierasz te dywagacje jakimiś faktami, czy też opowiadasz bajki? Na tego typu fantazje jest osobny wątek.

Opanujcie się trochę ludzie. Piszcie tu wyłącznie o ZAPOWIEDZIANYCH nowościach. Swoje fantazje i przypuszczenia zostawcie dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...