Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra+ powinna dołączyć Discovery HD oraz TVN HD. Takie jest moje marzenie. Może wiosną coś się ruszy w tym temacie. Z tego co ostatnio zaobserwowałem w ostatnich latach, to platformy cyfrowe najczęściej dołączają nowe kanały wiosną oraz jesienią. Marzec lub kwiecień mogą przynieść jakieś nowe kanały i na to liczę, mając oczywiście nadzieję, że będą wśród nich dwa wyżej wymienione przez mnie kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN HD czy Polsat HD to wątpliwa sprawa.Jeśli coś to moim zdaniem powinni dołączyć z kanałów HD oczekiwany ESPN America HD oraz History HD oraz Foxa HD i AXN HD.Jeśli chodzi o kanały SD to zdecydowanie dodadzą kanał Polskiego Radia (oraz kanały BBC) a powinni dołączyć kanały MTV tzn. MTV Dance , MTV Hits oraz MTV Base UK oraz MCM ( z muzycznych), Jeśli chodzi o ESPN SD czy Fox SD to myślę iż to jest zbędne bo przyszłość jest w HD.Denerwuje mnie fakt że w ogóle nie można sprawdzić jaki utwór leci na kanałach Music Choice a oferta stacji radiowych jest marna...mam mam dekoder Pace.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego uważasz, że dołączenie w niedalekiej przyszłości TVN HD to wątpliwa sprawa. Ja uważam, że jest to bardzo prawdopodobne, zważając na dotychczasową strategię ITI. Przecież niemal wszystkie kanały ze stajni ITI są obecne na konkurencyjnych dla n platformach. To dlaczego nie mieliby udostępnić swojego flagowego kanału w wersji HD. Gdy chodzi o Polsat HD, to dziwi mnie trochę brak konsekwencji, tego nadawcy. Jeśli udostępnił Cyfrze+ wszystkie swoje kanały w wersji SD, to dlaczego nie uczynił tego w odniesieniu do swojego głównego kanału w wersji HD. Myślę, że też istnieje spora szansa, że ten kanał wcześniej czy później pojawi się w ofercie Cyfry+. Ja akurat jestem również abonentem Cyfrowego Polsatu i Cyfry+, więc na temat życzenia dołączenia Polsatu HD się nie wypowiedziałem, bo mam ten kanał. Uważam jednak, że powinien on być dostępny dla wszystkich abonentów Cyfry+. No i oczywiście Canal+ powinien być w wersji HD. Czas najwyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN i Polsat są dostępne we wszystkich (lub prawie wszystkich) platformach więc kanał HD w niczym im nie pomoże. Stanowi jedynie pewną przewagę której inna platforma nie może zapewnić. Zwłaszcza, że strategia n opiera się teraz na ilości oferowanych kanałów HD więc nie będą podcinać gałęzi na której siedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie CBEEBIES na C+, bo gdyby tak mialo byc juz dawno by to reklamowali. Biora tylko 2 kanaly BBC

 

Cyfra Cbeebies nie dołączyła z pełną premedytacją, gdyż ze swoją zawartością, w przeciwieństwie do JimJam byłoby zbyt mocną konkurencją dla MiniMini. Wiem co piszę, bo mam wszystkie wymienione kanały i mały praktycznie ogląda tylko Cbeebies, rzadziej MiniMini a JimJam praktycznie wcale, córka znajomego ma podobne preferencje i z tego co czytam na forach u wielu osób jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra może dodać Foxa, bo już będą mieli skąd brać Foxa, wcześniej musieliby wersję SD na swój tp przenosić. Kwestia dogadania się z CP i FOX, być może Fox za dużo sobie życzy za kanał, w końcu są w N i CP, więc mogą windować cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra może dodać Foxa, bo już będą mieli skąd brać Foxa, wcześniej musieliby wersję SD na swój tp przenosić. Kwestia dogadania się z CP i FOX, być może Fox za dużo sobie życzy za kanał, w końcu są w N i CP, więc mogą windować cenę.

Tylko, że Fox SD na 99% leci z tp. Cyfry (11488 H), od 6 listopada 2010 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według informacji na konkurencyjnym portalu o tematyce satelitarnej jeden z pracowników Cyfrowego Polsatu zapytany o jakość nowych kanałów, które wejdą do CP od 1 lutego (dla przypomnienia będzie to m.in. Disney Playhouse, Fox SD) napisał:

 

no i dla tych co się tak boja o jakość tych nowych kanałów... będą one szły z tego samego trasp. co idą dla Cyfra+..... resztę miedzy wierszami każdy może sobie dopisać/dopowiedzieć

 

Czyli wychodzi na to, że możemy się spodziewać Disney Playhouse i Fox SD także w Cyfrze, jeżeli to będzie z transponderów Cyfry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat wiem. Chodzi mi o to:

Według informacji na konkurencyjnym portalu o tematyce satelitarnej jeden z pracowników Cyfrowego Polsatu zapytany o jakość nowych kanałów, które wejdą do CP od 1 lutego (dla przypomnienia będzie to m.in. Disney Playhouse, Fox SD) napisał:

 

no i dla tych co się tak boja o jakość tych nowych kanałów... będą one szły z tego samego trasp. co idą dla Cyfra+..... resztę miedzy wierszami każdy może sobie dopisać/dopowiedzieć

 

Czyli wychodzi na to, że możemy się spodziewać Disney Playhouse i Fox SD także w Cyfrze, jeżeli to będzie z transponderów Cyfry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...