Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kris7997 - Nie rozumiesz, że cała masa abonentów cyfry posiada jeszcze dekodery SD niezdolne do odbioru kanałów HD? I co? Też bym chciał, żeby wywalili SD bo zajmują miejsce ale wtedy Cyfra pozbawia dostępu do usługi sporej części swoich abonentów a co za tym idzie - pozbywa się też wpływów z których funkcjonuje.

 

W grę wchodzi jeszcze całkowita wymiana dekoderów SD na HD jednak widocznie na razie opłaca się cyfrze utrzymywać duble w SD zamiast przeprowadzać kłopotliwy i kosztowny proces wymiany dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie sama sobie szkodzi. Po prostu ma inny target i grupę odbiorców. Nie wszyscy abonenci czekają na nowości w HD. Jeśli chodzi o technologię, niezaprzeczalnie prym wiedzie N. Cyfra ma największy wybór cenionych kanałów za które trzeba jednak sporo zapłacić, natomiast Cyfrowy Polsat sprzedaje dużą liczbę ulubionych, pospolitych kanałów za niską cenę.

 

Każdy wybiera to co chce. Ja np. wolałbym Familijny HD za 40zł niż "wszystkie pakiety n" za 48/54zł. Zamiast fula CP czy N bardziej odpowiada mi full w C+ (mimo, że droższy). Nie oznacza to, że neguję sens istnienia N - wręcz przeciwnie. Tak naprawdę każda platforma ma dobrą ofertę na swój sposób. W końcu każdy wybiera co innego, bo nie każdy ma takie same potrzeby i zainteresowania.

 

Reasumując. Nie zawsze liczba kanałów HD jest dla każdego najważniejszym kryterium. Jeśli zależy Ci na dostępie do jak największego kontentu HD to kup Nkę i będziesz zdowolony.

 

A propos nowości w Cyfrze. Czy wiadomo kiedy wreszcie udostępnią główny kanał Canal+ w HD? Lucius - wspominałeś o jakichś intensywnych pracach w tym celu. Możesz rozwinąć swoją myśl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań pisać głupoty o szkodliwości formatu panoramicznego, Czy Ci się podoba czy nie coraz więcej nadawców przechodzi na format 16:9. Za 2-3 lata kanały 4:3 będą tylko wspomnieniem.

 

@lucius to potrafi pocieszyć :( O Viasatach można zapomnieć, tak samo jak o ESPN America. Fox może będzie, a może nie. O AXN HD nawet nie chce mi się wspominać. :roll:

No cóż są jeszcze inni operatorzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby sie za jakis czas nie okazalo, ze najwieksza nowoscia Cyfry+ bedzie sprzedaz platformy Solorzowi.... a spolka Canal+ Cyfrowy zajmie sie tylko produkcja i dystrybucja swoich kanalow dla Cyfrowego Polsatu i moze w przyszlosci N. Wiem ze to brzmi wrecz surrealistycznie, ale i taka opcja moze wchodzi w gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO skoro @lucius wszystko wie na temat cyfry to niech może wyjaśni dlaczego tak słabo jest promowana muzyka w cyfrze? A Canalsat czyli matka cyfry ma ponad 24 muzyczne kanały i kodowane (nie liczę FTA) Jest też sporo opcji CINE CINEMA i różne odmiany Planete. Bajkowych też jest dużo i ten nieszczęsny ESPN America też mają . Więc nie chodzi mi , żeby w cyfrze też było tak dużo kanałów ale ,że mają pewnie jakiś dostęp do archiwów filmowych , kanałów muzycznych no i mogą zupełnie coś innego zaproponować .Nie muszą to być od razu kanały HD. Dlaczego tak nie jest @lucius??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o Boomerang chodzi to Cyfra jest jedyną krajową platformą która nie ma go w swojej ofercie. Miejmy nadzieję, że to się zmieni choć temat jest poruszany od dłuższego czasu, a zmian nie widać :(

 

/edit/

tak mnie natchnęło i sobie sprawdziłem: od lutego Cyfa będzie jedynką krajową platformą nie posiadającą w swojej ofercie Boomerangu, Nicka i BBC CBeebies Polska*

 

jak widać kanały dla dzieci ich nie bardzo interesują, a szkoda bo przyjemnie sobie obejrzeć bajki sprzed lat

 

*orange ma w ofercie na kablu, nie wiem czy przez sat będzie dostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boomerang możemy niestety zapomnieć

 

Niech zgadnę.. kolega/bat/siostra pracuje w Cyfrze? :lol2:

Ja myślę, że najlepszym momentem na pozyskanie Boomeranga będzie moment przedłużenia umowy na CN i TCM, nie wiem tylko kiedy ta umowa się kończy.

Daruj sobie te puste teksty Wczoraj napisałem pytanie do cyfry i dostałem odpowiedż

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż CYFRA+ nie planuje

rozszerzenia oferty programowej o wspomniany kanał w najbliższych

miesiącach.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

Dział Relacji z Abonentami

Jeszcze masz może jakieś głupie przypuszczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leonk - przecież od dawna wiadomo, że nie ma sensu pisać do Cyfry bo oni ZAWSZE odpisują z automatu, że albo "nic mi nie wiadomo na temat..." albo "Cyfra+ nie planuje...". Przecież dopóki sama Cyfra nie wyda żadnego oficjalnego komunikatu to konsultanci nikomu nie mogą napisać, że jakiś kanał poszerzy ofertę choćby miał dołączyć nawet jeszcze tego samego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile wy macie lat ????? że z tym Boomerangiem tak ciągle nawijacie ???? mam dziecko w wieku 3,5 roku i na moje to co jest w bajkach jest OK. Ja osobiście wolał bym coś w tym kierunku - dokument (PLANETE THALASSA , PLANETE JUSTICE , PLANETE NO LIMIT ) muzyczne (MCM, MCM Top, MCM Pop, M6 MUSIC HITS jeden z najlepszych kanałów muzycznych , M6 MUSIC BLACK, M6 MUSIC CLUB) ale mam marzenia Cooooo :D musiał bym zostać prezesem C+ hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem do póki się nie dowiemy o wynikach przetargu o ekstraklasę to nie możemy liczyć na nic nowego oprócz dwóch kanałów z paczki BBC.Możemy a przynajmniej ja tak to widzę że na pierwszym planie dla C+ jest piłka nożna i chwała im za to.Ja się z tego cieszę bo nikt tak jak C+ nie pokaże piłki nożnej i wielkie :brawo: im za to.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa że tvp 1 hd na wyłączność w n przez rok :/

 

haha... to mnie najbardziej bawi. Rozwiązane typowo po Polsku. Nowy produkt, dostępny dla kilkunastu procent odbiorców. Reszta, nawet jakby chciała dopłacić do Abonamentu RTV "Premium" to i tak nie może, bo... nie. Chore, patologiczne i żałosne. Dobrze, że pieniędzy na kanał dla Białorusinów starczyło. Proponuję jeszcze stworzyć kanał TVP Korea Północna. Na pewno się opłaci.

 

Co do tego koncertu życzeń powyżej, to przecież nie można mieć wszystkiego. Cyfra oferuje to co oferuje za jakąś tam cenę i tyle. Chcieliście Polsat, dodali ich 7. Chcieliście więcej BBC? Będą 2 kolejne. Teraz chcecie Foxa, ESPN America, Boomeranga, resztę BBC + jeszcze nie wiadomo co. Jakby i to dodali, to za miesiąc każdy o tym zapomni i znowu będzie "a czemu nie ma Polsatu Sport HD?" itp.

 

Owszem, bardzo bym się cieszył, gdyby dodawali co tydzień nowe kanały (tym bardziej w HD), ale 200zł za pełny pakiet płacić nie będę :mrgreen: Jedyne co, to przydałoby się wprowadzić kolejne wersje kanałów premium w HD, szczególnie wspomniany wcześniej Canal+ HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...