Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To dlaczego dodawali Discovery i NGC skoro to może być konkurencją dla Planete?

Po co dodawali Polsat Film, TCM czy Filmbox skoro to może być konkurencja dla Ale Kino?

A CN czy Disney to nie jest może czasem konkurencja dla Zig Zap?

 

Skończcie opowiadać dyrdymały. Od konkurencji własnych kanałów dużo ważniejsza jest sprzedaż produktu, jakim jest platforma. Każdy nowy kanał podnosić może jej atrakcyjność, ZWŁASZCZA jeśli jest lepszy niż te obecne w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomo21 Bez discovery i NGC za dużo by stracili, a Polsat film i Filmbox to nie konkurencja dla AleKino, TCM został przejęty razem z Wizją. Dla ZigZap to jedynie Disney, ale bez tego kanału też by za dużo stracili.

Ogólnie to przecież biznes, liczy się tylko to co się opłaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota Zawadzka, dyrektor ds. komunikacji operatora, wyjaśnia nam, że głównym powodem tej decyzji jest fakt, że platforma ma obecnie bogatą ofertę kanałów zarówno dla dzieci (na czele z MiniMini, należącym bezpośrednio do operatora Cyfry+) jak i lifestylowych.

wirtualnemedia_pl

 

Wyjaśnienie dlaczego tylko dwa kanały BBC zostaną dołączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sprawdźmy:

- kanały dla dzieci (małych) : Mini Mini, Polsat JimJam; łącznie sztuk : 2 (oferta bogata, że ho ho :/ )

- kanały lifestyle : TVN Style, TVN Turbo, Polsat Cafe, Polsat Play, Zone Club, TLC, Kuchnia TV, DOMO - no tu faktycznie wybór jest duży, zwłaszcza że pod lifestyle można podciągnąć też MTV Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanały typu "lifestyle" to jedne z największych żenad programowych :?

marzy mi się platforma gdzie będzie można wybrać swoje kanały i płacić tylko za te wybrane,

zamiast wybierać pakiety, gdzie w każdym pakiecie, w każdej platformie, 2/3 kanałów to szmira nie do oglądania :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota Zawadzka, dyrektor ds. komunikacji operatora, wyjaśnia nam, że głównym powodem tej decyzji jest fakt, że platforma ma obecnie bogatą ofertę kanałów zarówno dla dzieci (na czele z MiniMini, należącym bezpośrednio do operatora Cyfry+) jak i lifestylowych.

wirtualnemedia_pl

 

Wyjaśnienie dlaczego tylko dwa kanały BBC zostaną dołączone.

 

Dla mnie jest to tandetne wytłumaczenie. A kanałów filmowych i dokumentalnych nie jest już pod dostatkiem w Cyfrze+ :?::!: Przecież BBC Entertainment i Knowledge do takich należą :!: Idąc takim tokiem rozumowania wychodzi na to, że Cyfra ma już wszystko i nie potrzeba jej nowych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast tych kanałów "BBC" wolałbym, żeby dodali "Discovery Historia", bo to wydaje mi się bardziej wartościowy kanał, chociaż nie miałem jeszcze możliwości pełnej weryfikacji tego poglądu, ponieważ ani w "Cyfrze+", ani w "Cyfrowym Polsacie", ani w "TNK HD/SD" tego kanału wciąż nie ma (widziałem tylko kilka programów na "onecie")...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja myślę ,że 1.02.2011r. zawita razem z BBC coś jeszcze jak BBC HD razem z TVP HD :) a oby był szóstego TVP Seriale

 

Pakiet OPTIMUM HD CANAL+HD jest warty wedle mnie nawet 80-90zł bo naprawdę oferta bogata jest Cyfra+ jest the best

 

sorki kochani za off-topic ale tak się zrymowało mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frazes:

 

Cytuję fragment tekstu:

Poza Cyfrą+ Telewizja Polska podpisała prawdopodobnie już umowy także z innymi operatorami, ale ich nazw na razie nie ujawnia.

 

Więc napewno w N-ce też się pojawi, a jeśli tak to pewnie też w TP.

PS: Jak coś to jestem abonentem Cyfry. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, i to jest dobra wiadomość (oby się potwierdziła) :D!

 

W końcu "Nka" nie będzie pierwsza, jeśli chodzi o dołączanie nowych kanałów "TVP" :D!

 

 

Przeciez "Nka" ma podpisana umowe na wszystkie kanaly TVP ktore istnieja teraz i ktore powstana wiec takie pisanie ze "nie bedzie pierwsza" jest bez sensu, bo to raczej Cyfra musi zabiegac aby nie zostac w tyle.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Seriale to pewniak w Cyfrze+ ale nie rozumiem dlaczego nie dodadzą TVP Histora

 

Z drugiej strony platforma N doda kanał VH1 Europe i dobrze konkurencja musi być - tylko czy Cyfra+ zaskoczy nas jeszcze w tym roku ? nie wiadomo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...