Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na kanale history reklamuja od niedawna ze beda pokazywac materialy od nowego kanalu crime and invegistion czy jakos tak w czwartki o 23.30 a ten kanal history jest tylko w cyfrze wiec i moze bedzie tez ten kanal crime and invegistion w cyfrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taka nadzieje ze mam racje ze ten kanal crime and invegistion bedzie w cyfrze

 

Po co Wam kolejny kryminalny kanał? Mało jest tego już w Cyfrze? (AXN Crime, Investigation Discovery, Zone Reality itp.) Jeżeli mają to być kanały SD to już lepiej, aby dodano coś czego jeszcze nie ma, bo po co 5 kanałów o tym samym. Ja wolałbym,aby w tym roku skupili się na kanałach HD bo to jest przyszłość, a tych jest wciąż za mało i przyjąłbym każdy z radością (chociaż najbardziej marzę o TVP HD i nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stąd:

 

1 marca 2010 roku oferta platformy satelitarnej CYFRA+ zostanie wzbogacona o nowy kanał z portfolio A&E Television Networks, Crime & Investigation Network. Nowy dokumentalny kanał tematyczny poświęcony policyjnym śledztwom i zbrodniom znajdzie się w pakietach Komfortowy+, Prestiżowy+ i Prestiżowy HD+. Crime & Investigation Network będzie 11. kanałem dokumentalnym oferowanym przez platformę CYFRA+.

 

 

źródło: :arrow: satkurier.pl / C+

 

 

Szczerze, to się trochę dziwię, ponieważ oferty sportowa, filmowa i dokumentalna są już dość rozwinięte. Natomiast na uzupełnienie czekają oferty: dziecięca i muzyczna. A więc Cyfro - nie śpij :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Bajkami to był tylko przykład. Inne platformy mają przynajmniej 9 lub 10 kanałów z Bajkami, a Cyfra jedynie 5. Nie wiem czemu uparliście się na te Sportkluby jak podobno jakość obrazu jest beznadziejna, a i ramówka mnie nie przekonuje. Dla mnie najważniejsze jest poszerzenie oferty HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Bajkami to był tylko przykład. Inne platformy mają przynajmniej 9 lub 10 kanałów z Bajkami, a Cyfra jedynie 5. Nie wiem czemu uparliście się na te Sportkluby jak podobno jakość obrazu jest beznadziejna, a i ramówka mnie nie przekonuje. Dla mnie najważniejsze jest poszerzenie oferty HD!

 

Kanałów dziecięcych mało a po co więcej? Moje dzieci i tak korzystają tylko z MM. A jedynie co może być lepsze to Cbeebies. Co ty chcesz wychowywać dzieci od małego na telemaniaków?

A SK i SK+ mają bardzo dobrą ofertę sportową jakiej brak w Cyfrze. Po drugie nie muszą pobierać go z tr. enki. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam, iż bajki to był tylko przykład. Dzieci jeszcze nie mam :) , więc mi nie zależy jeszcze na tym , ale i tak wydaje mi się, że brakuje kanału dla dzieci od 4-6 lat. Bo MM wydaje się, że jest dla dzieci do lat 3 lub góra 4.

 

A Sportkluby dla mnie nie istnieją, bo jeżeli mam oglądać w słabej jakości jakieś wydarzenie sportowe, to zawszę mogę oglądnąć przez Internet. Po drugie przeglądałem ich ofertę i oprócz Pucharu Anglii i Hiszpanii reszta mnie nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i to dwójkę. :jupi: Więc ocenia po tym co lubią oglądać. A oferta SK-ów jest bardzo dobrym uzupełnieniem oferty sportowej. Przynajmniej nie dublują się transmisje oprócz Moto GP - chyba. I oto mi chodzi - o uzupełnienie oferty. Przynajmniej oferta sportowa była by nie tak rozdrobniona. Wówczas starczy tylko CP i Cyfra aby mnieć najlepszy sport do wyboru. A dla mnie jeszcze lepiej bo PS i PSE mam w kablu więc niewielkim kosztem miałbym full sportową opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...