Skocz do zawartości

Polsat HD


Rafik14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja powiem tak tvn hd ma jak dla mnie 99,99% jest w hd i tylko z 2x spotkałem się na filmy z pasami po bokach,a w Polsacie hd to masakra co drugi film to pasy w bokach to będzie 99% nędzny kanał hd nie zaliczyłbym go to hd.tvp hd to potrafi konwencje zrobić film na hd zanim go puści na swojej antenie,a polsat śpi ,pseudo polsat hd zaliczają to coś i się chwali niech bierze przykład od tvn hd ,tvp hd i innych,i wciskają abonentom w pakiecie niższym pakiet mini hd z kanałem polsat hd to chore. :crazy: brak na nich słów.Nigdy więcej tej platformy,a i lepiej wygląda w 16/9 SD bo nie ma się pasów po bokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dluga droge przebyl tvn hd zeby osiagnac obecny poziom. To takie ciagle dokladanie cegielek do ukladanki. Najnowsza cegilka to Sedzia M. Wesolowska, nowe odcinki zauwazylem sa w hd i tak co jakis czas do ramowki dokladana jest nastepna cegielka. Bodajze widzialem zapowiec nowych odcinkow tego programu E. Drzyzgi tez w hd ale to trzeba poczekac az nowa ramowka wystartuje i potwierdzic.

 

Ale to pokazuje jak dlugo to musi trwac a sa to ogromne koszty inwestycyjne i jak dlugo zajmie to polsatowi i tvp1hd. To trzeba ok 4lat inwestycji zeby ramowka byla w 80proc w hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wszystko byłoby ładnie pięknie, gdyby większość filmów byłą puszczana chociaż w 16:9! Tak, nie tyle w HD co w 16:9!

Wczoraj epoka lodowcowa, dziś american pie. Pytanie co jutro obejrzymy w 4:3?

 

Kpina! Poza tym, żadam wyłączania dopisku HD w trakcie programów w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym Polsatem HD w naziemnej telewizji cyfrowej ? Przecież Solorz nic nigdy nie dał za darmo. Czy chodzi o to że jak jest Liga Mistrzów to abonenci N mogą zrezygnować z transmisji w Nsport na rzecz Polsatu z lepszym komentarzem ,który odbierają z DVB -T ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Polsat ma prawa do pokazywania LM w otwartej telewizji a pokazując równolegle mecze w Polsacie HD nie do końca wywiązywał się z warunków umowy więc musi udostępniać Polsat HD za darmo w DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...