Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
jakiś interaktywny by sie przydał tak jak ma C+ ma kanał "Cyfra+Gry" lub "Cyfra+interaktywna" :D

 

Z dekoderami, które obecnie oferuje CP (i które pewnie będą oferować w przyszłości) nie ma mowy o takich kanałach, bo i po co skoro dekoder nie obsługuje kanałów interaktywnych (tak, jak wcześniej miały możliwość choćby Sagemy, Thomsony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wylacznosc na\pewno kiedys sie skonczy a co do TVN CNBC Biznes to wydaje mi sie ze sam CP nie chce dolaczenia tych programow,bo gdyby chcieli dolaczyc ten program to juz by to zrobili.TVN raczej dzieli sie swoimi programi i mysle ze nic nie mieliby przeciwko temu zeby zwiekszyc zasieg TVN CNBC Biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja też zabiorę głos ;) To tak: Sportklub, Sportklub+, Eska.tv. Nie są to kanały stricte te które ja bym chciał (chociaż oczywiście każdy z nich by się przydał) tylko takie które myślę mają realną szanse się w ofercie Cyfrowego Polsatu znaleźć. Ale do rzeczy. Co do tych Sportklubów, no to sądzę, iż większych problemów by nie było, z końcem roku skończyła się wyłączność w n, no i szansa że być może zostaną przeniesione na tp dvb-s (zwolniło się miejsce po przeniesieniu Filmboxów na tp C+, wystarczyła by stosowne pisemko podpisane przez n i cp :) ; no chyba że N-ka zrobiła tym ruchem miejsce na swoje nowe kanały to już inna sprawa). Eska.tv (i nie zrzędzić mi tu że jest FTA ;) )- no analogiczna sytuacja, zwolniło się miejsce na tp dvb-s, co tu dużo jeszcze pisać, kanał jest FTA i w ogóle. Skoro mowa tu o tych przenosinach z dvb-s2 na dvb-s, niedawno tp zmienił D.Historia, łykło już go Orange, może czas na CP? :) Na pewno sprawa przedstawia się jasno z Religia.tv, penie niedługo dołączy- kiedy? .. kiedy CP złoży podpis pod gotową już zapewne umową :]

 

Jest też kilka kanałów których nawet nie trzeba by było dawać na swój tp tylko się dogadać ;) (dobry przykład kanały z portfolio Discovery, np. Discovery Travel&Living, Investigation Discovery).

 

To by było tak pokrótce, uwierzcie mi że można by tu było pisać i pisać :D

 

A teraz zaszaleje, a co tam ;) Chciałbym: National Geographic, National Geographic Wild, Viasat History, Viasat Explorer no i plus to co wyżej ^^ (znaczy te pierwsze trzy ;) ). uff.. ale się narażam, ale co tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze zaraz ktos napisze ze to nie koncert zyczen ale to jest tylko moja propozycja i tak CP zrobi jak zechce oto kanaly:

NG Wild HD

History HD

TVP HD

National Geographic HD i SD( wiem sa na wylacznosc ,ale za rok to moja)

History SD

Eska TV( jak ponownie zakoduja)

Oczywiscie nie mowie od razu wszystkie bo to nie mozliwe ale stopniowo i bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak kiedyś mówił Tvn cnbc biznes mogli by dać ale będzie konkurencja dla Tv biznes

-Comedy Central

-Sci chanel

-Universal Chanel

-Mtv 2

-Mtv dance

-Sport Klab

-Tvp historia (tak jak jest w N że nie trzeba zagładać konwentera na astre)

-History

-History

-4 Filmboxy

-BBC HD

-Animal Planet HD

-History HD

-Discovery Travel&Living(przez jakiś czas był ale za ten kanał wszedł Travel )

-Discover ID

-Religia Tv

-National geographic Wild

-National geographic Wild HD

-Movies 24

-Espn America

-Aby dodali wszystkie polskie kanały Fta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak kiedyś mówił Tvn cnbc biznes mogli by dać ale będzie konkurencja dla Tv biznes

To w takim razie czemu Polsat News ma swoją konkurencję na CP a TV Biznes nie ma - co jest gorszy ?? TVN CNBC Biznes powinien być w CP i nie ma marudzenia że to konkurencja dla TV Biznes.

Przy okazji chciałbym aby Eskę.tv przerobili tak by była dostępna także dla tych słabszych dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...