Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

No właśnie. Przecież te OSpseudoInfo to badziewie. Kłamstwa, bzdury i raz na ruski rok jakaś transmisja.

 

@lucaninho Żebyś wiedział, że ja. Może nie 2. ligę angielską, ale Brasileirao Serie A, Campeonato Paulistao, Primera Division czy Copa del Rey tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dodać TVP Historia na 135 pozycje, akurat przed TVP Kultura i TVP Polonia

Ale kanał nie nadaje FTA z HB, tylko z Astry, więc nie ma sensu umieszczania kanału na własnym transporderze. Wystarczy kupić kabel i konwerter, ustawić na Astrę i już masz TVP Historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Co na tym Orange Sport Info leci???
I co wg ciebie jest ciekawego na OSi??

Nie były to pytania do mnie, ale np. ostatnio na OS Info były transmisje z HMŚ w Lekkoatletyce, a to już jest coś. Fakt, że transmisje były też np. na Rai Sport Piu, ale jakoś mam już dość słuchania włoskiego. Zwłaszcza, że Panowie komentatorzy strasznie się drą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

CP teraz zajmuje się rozwijaniem oferty HD. Nowe kanały trafiają także do Pakietu Familijnego, ale Pakiet Relax Mix jest biedny. Już od dawna nic tam nie dołączyło. W zeszłym roku dorzucono TVP Sport, a reszta to tylko wymiana (Polsat Sport Extra ---> Polsat Futbol, Jetix Play ---> Nickelodeon).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam osobiscie, ze powinni zrobic rebranding kanalow Zone z domu UPC. Te kanaly to totalna porażka! Nie/dość, ze byly one na brytyjskiej pozycji 28,5°E za FREE, to sie tam wcale nie przyjely. Nadaja teraz pod marka amerykanskiej sieci CBS. W/ogole te poprzednie nazwy, ktore byly jeszcze na Wizja TV byly fajniejsze. Bylo po/prostu super logo i nazwa REALITY TV albo Club i Europa-Europa. Te Zone nigdzie nie pasuje. Np. ten kanal Zone Europa, co oni tam za kaszane nadaja i to amrykanskie stare rupcie. Rozumiem, rozumiem... Film byl finansowany przez europejska wytwornie ale jak dla mnie nazywa sie "Europe", to powinny byc to naprawd krecone filmy w Europie. Lubie europejskie kino. Lubie kino francuskie, niemieckie czy hiszpanskie ale niech to beda jakies prawdziwe europejskie filmy! Zone Europa nie mialby chyba w zadnym innym kraju szans, jako pay-tv. W Wielkiej Brytanii zrobili to tak a kanaly oczywiscie dalej nadaja free w ramach Freesat:

- Zone Romantica = CBS Drama

- Zone Horror = Horror Channel

- Zone Reality = CBS Reality

Zone Club nie ma ale moglby byc to w Polsce poprostu CBS Club. Zone Europa rowniez nie bylo w GB ale zrobili CBS Action i taki kanal bardziej by mi sie podobal w zamian i nawet z filmami z lat 70 i 80. Nie wiadomo gdzie ta nazwe Zone przylatac. To sie w/ogole nie klei. Marka takiej amerykanskiej sieci jak CBS dodala by obok kanalow BBC Cyfrowemu Polsatowi prestizu. A kanal z Europejskim kinem pod nazwa Eurofilm albo cos jak EuroCine mozna bylo by zrobic na skale europejska tak jak Euronews czy Eurosport np w jakosci HD chocby tylko z podpisami po angielsku i wersji oryginalnej. Dlaczego w PL nikt o tym nie pomysli? Taki kanal mozna by rozprowadzac nawet w ramach jakiegos projektu UE po wszystkich cyfrowych sieciach w calej Europie! Solorz!!! Obudz sie i patrz, jak tu dalej kase zarabiac. Chcemy polskiego Murdocha... :D

 

Pozdrawiam!

"Arthuro" ze Szwajcarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze+ jest kanał History, ale nie ma on zbyt dużo wspólnego z dokumentami poświęconymi historii. Dużo tam powtórek z National Geographic Channel. Dlatego też w CP przydałbym się jakiś dobry kanał historyczny i uważam, że powinien to być Discovery Historia. Kanał ID Investigation Discovery też by się przydał. Nie wspomnę o Religia.TV i TVN CNBC Biznes (poczas, gdy ten pierwszy ma szansę, to ten drugi ma chyba nikłe), może też Hallmark Channel, który wzbogaciłbym trochę ubogą ofertę kanałów filmowych (w końcu Cyfrze+ kończy się wyłączność na ten kanał). To z kanałów SD. Z kanałów HD fajnie byłoby zobaczyć Animal Planet HD. Na razie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz już wszyscy wiemy czemu kanał History nie pojawił się w innych platformach a Cyfra tak sie przed Nim wzbraniała........ za dużo materiałów NGC :lol:

 

Ja oczekuje na AXN HD...... to będzie kosa...... FoxLife już odpalił... a nawet jeśli FoxLifeHD nie ma nic wspólnego z HD.... to czym jest AXN w wersji SD... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...