Skocz do zawartości

Piłka nożna: Fortuna 1 Liga


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako kibic będę wierzył w awans do samego końca. Zresztą już fakt sam walki o Ekstraklasę jest dla mnie czymś niewyobrażalnym, więc nawet gdy nie awansujemy to świat się nikomu nie zawali.

Poza tym nie wierzę w dwie wygrane Zagłębia, no chyba że obydwa mecze ich rywale kompletnie sobie odpuszczą.

Chojniczanka też z Miedzią nie wygra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli według ciebie GKS Tychy odpuści ostatni mecz z Sosnowcem.

Nie odpuści, my nie mamy ławki i nie dadzą rady urwać im punktów prawdopodobnie. Od 2 meczów chłopaki sił już nie mają, jadą na oparach, a Sosnowiec obecnie jest najlepiej grającą drużyną. Zresztą Chojna nie wygra w następnej kolejce.

 

Zresztą w piłce nożnej nie tylko obiektywna gra na boisku decyduje. Na potwierdzenie:

 

To jest tweet, który napisałem na początku 2 połowy meczu w Mielcu...

https://twitter.com/_eLBeG_/status/997917504885481472

i sprawdźcie wynik meczu.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbeskidzie szans nie ma(jak zwykle), więc trzymam kciuki za Zagłębie, bo ma zgodę z Legią. :)

 

Zagłębie to mój klub i mam nadzieje że awansują.Choć po tylu latach unikania awansu ciężko mi w to uwierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie 32. kolejki:

 

Wyniki:

ODRA OPOLE 0:3 RUCH CHORZÓW

GKS KATOWICE 1:2 GKS TYCHY

WIGRY SUWAŁKI 1:2 STOMIL OLSZTYN

CHOJNICZANKA CHOJNICE 3:0 CHROBRY GŁOGÓW

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2:0 PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA

RAKÓW CZĘSTOCHOWA 0:0 OLIMPIA GRUDZIĄDZ

MIEDŹ LEGNICA 2:0 POGOŃ SIEDLCE

STAL MIELEC 2:2 DRUTEX-BYTOVIA BYTÓW

PUSZCZA NIEPOŁOMICE 2:0 GÓRNIK ŁĘCZNA

 

Tabela:

 

 

0282ac58ba8fb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W co drugiej drużynie I Ligi nie brakuje odpadów z Ekstraklasy... :) Jeśli się nie wzmocnią, to skończą po jednym sezonie jak Sandecja. :)

Do Garguły mam sentyment, ale powinien już dawno zawiesić buty na kołku.. :) Łobodzińskiego przez lata nie widziałem na boisku... :)

Te kluby, które awansowały mają licencję na grę u siebie? 

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Oba dostaną ja bez problemu mimo, że stadiony to zbyt ładne nie są a Zagłębia to już w ogolę skansen z lat 50.

 

No ale cóż potem znowu będą narzekania jaka nasza liga jest słaba, skoro nie ma presji aby takie kluby działały tak jak Hoffenheim czy Lipsk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać bo Zagłębie to przede wszystkim zdrowe finanse, klub odbudowywany z głową i sporo potencjalnych inwestorów kręci się wokół niego. Ruch czy Łęczna to jednak był patologie zadłużone które balansowały nad kreską czy to 1 lidze czy ESA dobrych kilka czy kilkanaście lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...